bugün

yurt disi baglantilarini bir turlu duzeltemeyen, fiber optik kablolari balinalara yem olan , cumhuriyet doneminden kalma server makineleri kullandigini tahmin ettigim kurum.
sözlükteki ilk iki günümü rezil eden bir üçüncüsünü rezil etmeye hazırlanan kurum, kuruluş ,utanmaz arlanmaz bir garip oluşum. işyerinde 2kb evde 1 kb adsl, tam dedikleri gibi hızdan uçuyorum. hız manyağı yaptın beni türk telekom...hayır gören de diyecek ki her halde türkiye'ye adsl kaçak geliyor...
an hatta gün itibariyle fiber optik kabloları trolle avlanan balıkçılar nedeniyle kopmuş kurum. bu nedenle çıkış sayısı* 2ye düşmüş olup yabancı sayfalar zor açılmaktadır.msn hiç açılmamaktadır, troubleshooterla kafayı yemeye gerek yoktur.aldıgım duyumlara göre ise araplar adsl e yeni bir boyut getirmek için gece gündüz arge, altyapı ve hatta hatta fizibilite çalışmaları içindelermiş.
kafasına göre hızı artırıp azaltan bilgisayara kafa atma olayına sebebiyet veren olayların baş kahramanı.
dordu dürüst bir iş yapamayanların yani oturmak için para alanların çalıştığı kurum gibime geliyor benim.
bunada şükür dedirten kurum * *
Ayrıca dün saat 17:00 civarında alternatif fiber optik kablo güzergahlarımızdan birinde, türkiye sınırları dışında başka bir arıza daha meydana gelmiştir. Bu arızanın da onarım çalışmaları başlamakla birlikte 9 Gbps'e düşen yurtdışı internet bağlantı kapasitemiz ihtiyaç duyulan kapasiteyi kısmen karşılamaktadır. Yeni alternatif kapasitelerin sağlanması ve arızanın giderilmesi için çalışmalarımız yoğun olarak sürmekte olup gelişmelerden kamuoyu sürekli olarak bilgilendirilecektir.

açıklamasını yapıp acaba amerikalılar fiberoptik kabloyla beslenen bir canlı türü üretip denizlere mi saldilar kurtlar vadisi ırak a misilleme olsun diye düşünmeme yol açmıştır. * *
adsl hizmetini ev kullanicilarina sunmaya baslamasinin ardindan basvurulan fakat tam olarak 4,5 ay beklemenin ardindan bir gece ansizin evin kapisina dayanip "agggbii edisel baglacaydik basvurmusunuz" seklinde konusan magara adamlariyla muhattap kalinmasini saglamis buyuk kurulus. neyse ki iyi toparladi kendini, sukrediyoruz herseye ragmen zira 56k modem ile yasanan iskenceleri buyuk olcude geride birakmamizi saglamistir.
adsl hizmeti veremeyen kuruluş...
ADSL destek hatti adi altinda, hicbir destek veremeyen müsteri temsilcilerinin calistigi bir call center'a sahip telekomünikasyon sirketi. Calisanlarin tek bildikleri "bize böyle bir bilgi verilmediginden size de veremiyoruz efendim". Insan bir DNS adresini vermez mi ya? Nedir bunun gizli tutulmasinin sebebi? "DNS adreslerinizin otomatik olarak ayarlanmasi gerek efendim" Niye ulan niye? Ben manuel ayarlamak istiyorum, sana ne ulan! Dün gece boyunca internete girememe neden olmus kalitesiz, yetersiz, pahali telekomünikasyon sirketi.

Avrupa'da bir ev kullanicisi ayda 50 euro'ya 16 Mbit'lik DSL baglantisi aliyor, tabii ki sinirsiz tarifeyle. Buradaki DSL fiyatlarini düsünün bir de.

not: avrupa'da en düsük dsl baglanti 1 mbit zaten, üye olana dsl router falan bedava veriliyor. ama biz de su an dial-up'a mecbur kalabilirdik. yine de sagolsunlar**.
ozelleşince herşey çok güzel olacak, adsl hızı fırlıycak, fiyatlar dibe vuracak şeklinde beklenti olmasına herhangi bir alanda bile olsa özelleştiğini farkedemediğimiz başımızın zoraki belası olan sevimli kuruluş. memur yuvası.
haberleşme alanında turkcell den daha kısa zamanda çaktırmadan görüşme ücretlerinde kol gibi kazık atan firma
hizmet araçlarının kapılarında;
türk
tele
kom
şeklinde ismi yazan kurumdur.
an itibariyle sol frame'de adımın hemen altında bulunan başlık. utanç duyuyorum böyle bir başlıkla altlı üstlü olmaktan dolayı. bu arada avrupanın en yavaş ve en kazıkçı internetini bize kullandıran, allahın belası bir kurumdur.
çıkardığı hesaplı hat, standart hat, şirket hat gibi tarifelerle hiç konuşmayandan da para alma yolunu bulmuş olan şirket.
(#277399)
tekrardan bağlantılarında sorun oluşmuş internet hızımızı yavaşlatmış kurum.
birilerinin söylediği gibi mahkeme kararı vermekte,ödemesi geçmiş hattı kesmede saniye geç kalmayan ama oluşlan problemleri bir türlü çözemeyen kurum.
telefon bağlantımı önce farkı bir binaya bağlamış, daha sonra da kendi binama almak için 3 hafta boyunca cebelleştiğim kurum.*
yakinda personeline 2 mbit baglantiyi 30 ytl ye saglayacak kurulus.
sürekli kotalı adsl'i yükselterek sözde "türkiye standartlarını üst seviyeye getirdik" söylemlerine girecek olan, izlediği bu politika ile sadece göz boyayan kuruluş.
telesinede komunada ayrı muamele çekeyim dediğim kurum olmaktan uzak bok.özelleşmesinede araplarda bu hıza bu parayı tatlı buldu ondan bişey yapmıolar tabi diyerek lanet ettiğim bok.
edit: ulan netim gitti geldi vallaha mesaj vediler bana tırstım.
kotalı adsl bağlantılarında artırıma giderk, resmen "sizi kazıklicaz" diye bağıran kurum. 1 mb lik kotalı adsl abonesi olan arkadşlar lütfen dikkat edelim ne indirdiğiniziğn farkında olmicak çılgınca "onuda indireyim bunuda indireyim şunuda indireyim" derken birde bakacaksınızki kotayı baya baya aşmışsınız gelen faturada size kaçacak. Ben üzerime düşeni yapıp sizi uyarıyorm.
(bkz: tüketim çılgınlığı)
(bkz: download çılgınlığı)
adsl' e kota koyarak gülmekten karnımızı ağrıtan, ay sonunda gelen faturalarda kotayı aştığımızı görünce karnmıza kramp sokan , bir gün adsl verip 2. gün vermeyen , işlevsiz, şuursuz kurum.

(bkz: allah belanı versin)
adsl gibi olaya imza atmıs ve bizi yüklü tel faturasından ve cafede batırılan servetten kurtaran sevip saydıgımız kuruluş
web sitesinin adresi özelleştirildikten sonra http://www.turktelekom.com.tr olarak değişen kolpa kurum.