bugün

Sanirsam sadece yurtdisinda kullanilan dating application.
Amerika'da partiye kız çağırma uygulaması.

Türkiye'de kullanıcı sayısı şu an için bin kişinin altında ancak her gün ortalama sadece istanbul'da15 kız kayıt oluyor. Tehlikenin farkında mısınız?

Uygulama, konumunuza bağlı 100 mile kadar size yakın olan kadın/erkek kişilerini görüntülemenizi sağlıyor. Bu kişileri beğenir ya da pas geçebilirsiniz. Beğendiniz kişi de sizi beğenirse karşılıklı mesajlaşabiliyorsunuz.

Türkiye'de henüz pek yaygın olmadığından güzel insanlar mevcut ben söylemesem başkası söyleyecek o yüzden indirin hadi yine iyisiniz.
sana en yakın kilometrede en uygun partneri bulduran mobil uygulama. tamamen facebook parametreleriyle match yapıyor. istanbulda gayet yaygın olarak kullanılmaya başladı. öğrendiğimde şok olmuştum ama uygun partner adayını görünce fikrim değişti.

(bkz: one night stand)
kendinizi bir anda ataköyde yaşayan taş gibi zenci bir kızla ya da 2 saat sonra buluşalım diyen rus bir akademisyenle buluşurken bulduğunuz uygulama. match olduğunuz kişi türk değilse en geç 24 saat içerisinde buluşup görüşüyorsunuz, gerisi size kalmış.
ingiltere'de çok yaygın vallahi. Yakın çevremde oturan herkesi gördüm maşallah.

Hakkında şöyle bir video olan uygulama, özetlemiş.

https://www.youtube.com/watch?v=bLoRPielarA
yurdumun abazanları ve kezbanlarından geçilmeyen program. eloğlu bunu millet çiftleşsin sevişsin diye yapmış, bizimkiler birbirini engellemek, efendim işte match yapıp konuşmamak için kullanıyor. hadi konuşmuyoruz match niye yapıyoruz onu da anlaya bilmiş değilim.
dünya kupasıyla birlikte kullanımı yüzde elli artan uygulama.
aranan kan.
Bana karı bul lan allahsız sözünün programlanmış hâli.
akıllı telefona sıcak bakar bakmaz indireceğim uygulama.
iyiymiş hoşmuş diyorlar.
Yurdum abazanına çare olmayan program.
allahın belası bi app, indirmeyin.
indirmeyi düşündüğüm sanal bezemenklik uygulaması. yalnız türk erkeği/türk kızı gerçeği varken bilmiyorum bir işe yarar mı?

not: kıllı, göbeksiz, kassız, sürekli seks düşünmeyen, efendi bir türk erkeğiyim.
eşleşme sistemiyle çalışıp insanları tanıştıran bir android/ios uygulaması. programı yükleyeli yaklaşık bir 2 ay falan oldu, o süre zarfında samsun, ankara, konya, antalya, kocaeli gibi şehirlere gittim ve her gittiğim şehirde birilerini beğendim, buna rağmen daha 1 kişinin bile geri dönüş yaptığını görmedim. program hikaye yani, en azından tango'da arkadaş listesine ekleyen yabancılar, geri göz kırpanlar falan denk geliyor, bunda tık yok.
2 tane hatunla tanışmama ve tensel ilişki * yaşamama vesile olmuş bir uygulamamız. Tabi elin gavuru 1 günde 10 hatunla tanışma fırsatı yakalarken bizim memlekette 10 günde 1 hatunla ancak tanışabilirsiniz. Bütün dezavantajlarına rağmen Tango gibi saçma sapan pezevenk uygulamalarının ilerisinde ve misyonu çok açık *
işsiz kardeşim sayesinde haberdar olduğum uygulama. adamın boyu 1.90, 84 kilo, kumral ela gözlü, kyokushin ile benim kadar olmasa da dört senedir uğraşan, vücutta gram yağ olmayan, benden yakışıklı bir kardeşiniz. kendisi, doğu'da sıkıntılı bir askerlik yaptı. aynı kışlada kendisiyle birlikte askerlik yapan bir arkadaşı teröristler tarafından şehit edildi. ama saldırının üzerine adam akıllı gidilmediği için eli kanlı katillerin aldıkları can yanlarına kar kaldı. benim kardeşim ise komutanlarına isyan ettiği için 24 gün disiplin hapsine çarptırıldı. araya adam konularak hapis yatması engellendi. ama gerek bu yaşanan olaylar gerek bölge halkının türk askerine olan nefreti, gerekse gelecek kaygısı kardeşimi çok yıprattı. bir de beş senedir birlikte olduğu sevgilisi bunun terhisine iki hafta kala bir başkası ile sözlendi. sonuçta eve dönünce kendisini toplayabilmesi için uzun süreli bir tatil yaptı. bu uygulamaya da o zamanlarda merak sardı.

-abi tipimi zükeyim, sıradan geçirip bütün hatunları kalpledim. tek bir allah'ın kulu ile "match olamadım".
+kaç aydır kullanıyorsun. uygulama bozuk olmasın?
+yok da, sağlam. ama evet iki aydır tık yok!

kendisi askerden gelip halen aylak olduğu için benimle uzakdoğu'ya gelmeye karar verdi. uzak doğu çok güzeldir, ülkeler medenidir. kardeş kişisi bir güzel gezdirilir. birlikte elektronik alışverişi yapılır. gelecek kaygısından bir nebzede olsun uzaklaştığı için falkenheim'de çok mutludur. ayrıca oranın kızları, bizim kezbanları donunda sallar. bu onlarla uzaktan bakışıp bakışıp mutlu olur. tinder ile alakası kalmamıştır. gitmeden önceki son gece öylesine bir açar.

-pu amuğa goduklarım vaay.
+n'oldu be!?!
-allah'ım sana geliyorum!
+zükecem tribini, oğlum korkutma ne oldu?
- abi beş dakikada üç match aldım, kızlar çok güzel!
+hadi yav ehehhe. *

başlar tıkır tıkır yazışmaya ağzından salyaları akmaktadır. bi beş dakika sonra süklüm püklüm gelir.

-abim, ben biraz dışarı çıkayım be!
+uçağımız sabah saat yedide oğlum başıma bela açma.
-yok yav ne belası.

beyzade gider. gidiş o gidiş telefonuna cevap vermez. kukumav gibi ne yapacağımı düşünürken bizimki pişmiş kelle gibi sırıtarak gelir. 06:25'de limuzine * binmemiz gerekmektedir.

-abi ben tatilimi uzatsam.
+ne bok yiyeceksin burada bir başına?
-artık bir başıma değilim. birisiyle tanıştım.
+ha diktir lan tinder'dan tanışılan kızdan hayır mı gelir?
-geri kafalısın, kız tokyo üniversitesi'nde yenilenebilir enerji okuyor. çok güzel.
+yapma oğlum bak bilet parası, harçlık burada ne yapacaksın.
-kalacam abi *ikerim türkiye'yi. istemiyorum dönmek. iş bile buldum dün gece!

ortam tam gerilecekken, aklına iki gün sonra tokyo'ya gelecek olan meslektaşı gelen falkenheim bu duruma istemese de razı olur. bu esnada kardeş kişisi hostel'e taşınacaktır. geceliği $45 olan temiz bir mekandır hostel. yine de kardeşe bi miktar harçlık bırakılır... bütün program altüst olur.

kardeşimin gidişi o gidiş. kendisinden 19 temmuz'dan beri haber alamıyoruz. şaka bir yana adamın tinder sayesinde hayatı değişti. elektronik mühendisi olarak işini henüz orada yapamasa da hayatını tokyo'da sürdürüyor. japonca kursunun ilk seviyesini başarıyla tamamladı. roppongi'de güzel bir restoranda haftada üç gece sahne alıyor, jazzy sport isimli bir plak şirketinde çalışıyor. eşim koreli olmasına & asyalılar'ı sevmeme rağmen kız ile ilgili tereddütlerim var.

tanım: kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir insanın hayatını tamamen değiştirebilecek uygulama.
partner bulmak için hayatını ortaya koyanlar vardır

görsel
bana tek faydasi ulkemizde bu uygulamayi kullanan herkesin -ama istisnasiz herkesin- rihanna hayrani oldugunu ogrenmem olmustur.
Manitacılığın son hali. 3 yıl önce kapısında yattığım hatunu beğenme imkanı sundu bana, bastım şukusunu yattım pusuya beklemedeyim, sanki ona ikinci kez açılmış gibi hissediyorum kendimi. Hoş Facebook vesaire ekli ama olsun burdan beni şukularsa o zaman ki zihniyetimi terk ettiğimi anlatabilecek bolca zamanımız olacak.
bütün kezbanlarımızın tek vücut olup işgal ettiği uygulama.
en leşleri, en şişkoları, en iğrenç insanları, atatürk profillileri, boş/resimsiz profilleri beğendim. en aşağı 2000 tane. abartmıyorum. günlerce seri like'ladım. abazanlıktan değil elbette, sadece merak ettiğimden. kaç kişi beğenecekti acaba?
allah şahit, yüzüne bakılmayacak bir tipim yok. ortalama işte. o kadar leşin içinden kesin biri beğenir demiştim, sadece meraktı uygulamayı yükleme sebebim dahi.
sonuç 0.

ardından çileden çıktım elbette. resimleri kaldırdım, bir yazı koydum profil resmi olarak. yazı:
"tek biriniz beğenin bari amk kezbanları!" idi.
ona yakın kezban beğendi.
hepsi de "canını sıkma be gardaş" demek için beğenmişler, konuşunca anladım.
friendzoner orospular sizi. allah belanızı versin. misojinim artık. misojinim ulan.

kezbanlık; evlenmeden sevişmemek değildir. kezbanlık ruhtadır. kezbanlık, kendini herkesten üstün görmektir. kezbanlık, küçük ve hatta orta boylu dağları kendinin yarattığını zannetmesidir bir kadının.

"kezban" adının neden böyle bir anlam içerdiğini gerçekten bilmiyorum. adı "kezban" olan herkesten ayrı ayrı özür diliyorum.
allah belanızı versin kezbanlar.
o ney lan dedirten uygulama.
indirip denemek lazım.

(bkz: her kuşu)
Mobil arkadaşlık platformudur. Aşağıda uygulamanın yaygın kullanımı ile ilgili genel bilgi verilmektedir:

Erkeklerin çok büyük kısmının bir eşleşme yakalayabilmek için tüm hatunları sağa atması, hatunların her beğendiğiyle anında match olması sonucu hatun kişilerin match sayısı bir gecede 100'ü bulurken erkekler sürünmektedir. Ayrıca hatun kişilerin bu kadar kolay ve çok sayıda match elde edebilmeleri match'lerini bozuk para gibi harcayabilme lüksünü onlara vermektedir. Sonra hatunlar kezban oluyor. Arkadaş sen onu fiziksel görünümü, karakteri, zekası ve yeteneklerinden bağımsız olarak her şekilde beğeniyorsun, hatunun sana ihtiyacı kalmıyor. Çünkü senin gibi milyonlar var. Sonra hatun seni sallamayınca Kezban diyorsun. Ben kız olsam bu kadar rağbet görsem götüm marsa çıkan ilk canlı organizma olurdu.
ilk zamanlarda kullanımı keyif veren, iyi insanlarla tanışılıp kaliteli sohbetlerin yapıldığı ama artık kendisini bozmuş, sanal sohbet uygulaması.
daha önce internette flört olayına hiç girmemiş birisi olarak, ankara gibi bir cehennemde bile çok kısa sürede 4-5 tane kızla tanışıp buluşmamı sağlayan uygulama.

ayrıca türk kıznın zihnini biraz daha iyi anlayabilmek adına sosyal deneyler de yapılabiliyor. mesela 2-3 tane normal efendi fotoğraf ve entellektüel derinliğinizi ortaya çıkaran bir bio yazdıktan sonra 1 adet six pack adonis kaslarınızı gösteren üstsüz bir fotoğraf eklerseniz, kızlar sizi bir yandan küçümserken bir yandan peşinizde pervane oluyor. tipik bir istemem yan cebime koy vakası. genelde güzelim profilini karın kaslarını koyarak maffetmişsinle başlayan cümleler, az konuştukça her yerine dokunmak istiyorumlara kadar geliyor. hatta six pack gösterdiğiniz için sizi umarsızca sığlıkla suçlayan kızlar, daha ilk buluşmanın sonlarına doğru üzerinizdeki gömleği yırtarcasına soymaya kalkıp, içindeki gerçek kimliğini ortaya çıkarabiliyor. birçok kez başıma geldi.

erkeklere rahat olmalarını ve karşı cinsi tanıma adına iyi bir fırsat sunan bu uygulamayı kullanmayı tavsiye ederim.
türk kızı burada bile trip yapıyor.

aslında anlayabiliyorum. en çirkinine bile 100 match gelir bu programda. öyle bir yokluk var erkeklerde ancak ablacım gidiyorsun beni beğeniyorsun ben de seni beğeniyorum. tamam ilk yazma olayını sen yapmıyorsun kendini ağırdan satıyorsun. ancak biz yazdık mı neden soğuk soğuk, istemsizce cevaplar veriyorsun? eğer beğenmediysen like atma match olmayalım. ya da unmatch yap.

program ülkemizde flörtleşme ve buluşma temalı değil biraz daha hadi birbirimize naber yazalım memleketimizi soralım sonra susalım programı gibi.