bugün

evet türk kızları avrupa kızlarının 5 de 1 i olamayacak kapasitededir. bilimsel nedenleri için ;

1 - türk kızı kendisini dünyanın en güzeli sanar. çünkü çirkin olmasına rağmen bir pussy si olduğu için türk erkeği tarafından çok şımartılmıştır.

2 - gösterip vermeyen tiplerdir. bunun açıklaması tam olarak, sürekli mini etek ve süper açık dekolte giymesine rağmen, sevgilisine ilk öpücüğü 4. ayda verir.

3 - sürekli kendilerini rus kızlarıyla karşılaştırırlar. ve facebook ta 3. sınıf insan gruplarına ( turk kızları rus kızlarına 100 basar ) üye olurlar. fakat 1.20 boylarının ve kıllı popolarının farkında değillerdir.

4 - çoğu eğlence merkezinde eğlenmek yerine, oturup milleti izlemeyi ve dedikodu yapmayı tercih eder. kendisi 4 saat makyaj yapmış olmasına rağmen neredeyse hiç kalkıp dans etmez.

5 - ne istediğini bilmezler. hem uzun, hem renkli gözlü, hem kaslı, hem zengin, hem kültürlü, hem büyük penisli olsun isterler.
5 para etmez erkek söylemidir.

yazarın poposunda 36 ve 39 a kadar değişken ayakkabı izleri görülmesini anlatan çok açık bir başlıktır.

türk kızları basmış tekmeyi sevgili sözlük.
(bkz: türk kızlarının kıymetini bilmemek)
(bkz: yabancıların bokunda boncuk bulmak) *
para ile ölçülmeyeceklerinden dolayıdır.
5 para da etmezler, 500.000.000.000.000.000.000.000.000* para da etmezler; mal mı bunlar? bir de etiket yapıştırın üstüne, tam olsun.
muhakeme sıçılan genellemedir.

tüm dünyayı mı siktin arkadaşım böyle sigaranı yakmış gerile gerile mahallenin çocuklarına nasihat veriyorsun türk kızları ile ilgili. sorsam 3-5 tangalı rus kalçası dışında farklı bir milletin gıdığını görmemişsindir. kendince, sahil kentlerinde ki ince ip tangaların bedenlerine göreceli kıyaslamalar yapıp "sex'in üst sınırı" cevabını vermiş, sonra mahallenin çocukları ile gül gönderdiğin leylalardan,ayşelerden ve fatmalardan alamadıklarınla yüzleştirip sinirlendiğin sex çılgınlığın gecenin bu saat'in de beni oldukça sinirlendirdi.
--spoiler--
5 - ne istediğini bilmezler................... hem büyük penisli olsun isterler
--spoiler--
uzunluk olarak miktar kıyaslaması, yazar tarafından cinnet'in dışa vurumu olmuş başlık. *

(bkz: adam haklı beyler)
(bkz: kime göre neye göre)
Bu söz akla şunu getirir diğerleri kaç yüro ediyor sanki.
annesi türk olmayan yazar söylemi. zira insan kendi anasına böyle hakaret etmez.

(bkz: çekememezlik)
(bkz: benim annem avrupalı)

edit: türk olmayan ve türklerden nefret eden, çekemeyen, ırkçı yazar söylemi.
genellemeler yapmaktan ne zaman vazgeçeceğiz sorusunu akıllara getiren bir entrydir.
Önemli olan insan hayvanının kadına nasıl baktığıdır. güzellik ve cinsellik anlamında bakıyorsanız türk kızları çirkin değil örf ve adetlerine bağlı oldukları için yabancı kadınlar gibi tecrübeli değillerdir. mesele bu ise bırakın türk kadınlarının beş para etmemesini siz ilk önce kendi insanlığınızı ve erkekliğinizi sorgulayın. türk kızlarının karakteristik özellikleri düşünüldüğünde aslında paha biçilemez güzelliklere sahip olduklarının farkına varabilirsiniz. tabi bunu yapmak için kadınları cinsellik abidesi olarak değil bir insan olarak görmek gerekmektedir. Sadakat, saygı, sevgi, ilgi ve özverinin toplandığı yegane millet ve cinsiyet türk kadınlarıdır.
türk kızları parayla vermediği için üzülen erkek tribi. 5 kuruş etmez nedir len? kerhaneden mi topluyor bu millet sevdiğini?

1) türk kızları sahicidir; severse aldatmaz. çoğu zaman aldatılsa bile gururunu bir kenara koyup geri döner erkeğin hatasını gözardı eder.

2) sevdiğiyle sevişir, sevişmek için kimsenin koynuna girmez. hatta sevişmeyenleri bile çıkıyor. *

3) facebook'ta ilişkisi var yapmayı, sevgilisinin fotosunun altına yorum yapmaya bayılır. çünkü aşkını söylemekten çekinmez, utanmaz diğerleri gibi kısmetim kapanmasın aman birisi gelir birisi gider diye düşünmez.

4) hemen hemen her erkekle ciddi ilişki düşünür. lisede dahi evlilik hayalleri vardır. doğru yada yanlış sonuç olarak; boşa kürek çekmeyi sevmezler.

5) ağlamaktan utanmaz bahsi geçen ruslar yada diğer ülkeye dahil kızlar gibi küçük görünmekten korkmaz.

6) tamam kusursuz değillerde; büyük penisli muhabbeti tamamiyle yalan. ben yarak delisi, ayyy 13'se vermem 11'se elimi bile değmem diyen türk kızı görmedim; görmüş geçirmişliğim var ilk defa prim yapar gibi oldum ama hakketin yani abartırken dozunu bilmek gerek. *

7) uzun boylu, renkli gözlü, sarışın olan ben; hiç öyle kriterimdeki erkeksin gel buraya vereceğim diyen görmedim. sivilceli suratına aynada bakıp, youtube'da frikik videolarında bile 31 çeken sen kendine çeki düzen ver arkadaşım böyle saçma bir genelleme yapılmaz. delirdim gece gece.

erkeklere gelecek olursak durum vahim. anca götünü elleyebildiği kızın arkasından; herkesin içinde samimi yada değil tüm arkadaşlarının içinde utanmadan herşeyi, yediği her boku hemde bokuna bok katarak abartarak anlatır. şimdi kızların ki dedikoduysa; erkeğin yaptığı eşeklik. anırtmak istiyorum sizleri.*

ek olarak; arkadaşım nedir bu kız düşmanlığı. sanki türkiye transit bölge sokaklarda fransız, rus, latin akıyor. siktir git o zaman bul başka ırktan kız derler adama.
türk kızlarının paha biçilemez olmasından kaynaklanmaktadır.
öncelikle her hatun hakikaten farklıdır. sırtında çantası ile backpacking yapan türk hatunu da vardır. avrupa'lı demek bir üstünlük demek değildir. türk kızı gayet kutsaldır. hatayı eğer cinselliğin tabu olması açısından bakıyorsak; ailelerde aramak gerekir. evet hatunların bir çoğu bakireliklerini kaybetmekten, cinsel ilişkiye girmekten korkmaktadır. türk kızları'nın böyle bir özelliği olduğu ve nazı çok sevdiği aşikardır. ben yazılanlara katılmamakla birlikte cinselliğin tabu olarak görüldüğü konusuna ve korkulduğuna katılıyorum. türk kızları aile öğretileri ve din nedeniyle tırsmaktadır. tırsmayan ve dilediği gibi yaşayan az sayıdaki kızı buradan selamlıyor, cesaretlerini takdir ediyorum. bir türk erkeği olarak şunu söyleyebilirim; yabancı bir hatunla seks konusunda çok rahat konuşabiliyorken türk hatunla konuşamıyorum. türk hatuna azdığım zaman "çok azdım ben ya" yazamıyorum. özgür hissetmiyorum kendimi. hep "tu ka ka, ayıp ayıp! bak sen!" tarzı yaklaşım görüyorum. ben türk kızlarıyla anlaşamayan bir türk erkeğiyim. kimine göre salağım, kimine göre midesi rahat, kimine göre yavşak, kimine göre insanım.
eğer bu söylem doğru olsa kerhanelerin iflas bayrağını çoktan çekmeleri gerekirdi. içerde iğne atsanız yere düşmüyor.
belki de bir adet bile türk kızı sevgilisi olmayan erkek söylemidir.
(bkz: yauv kezban bunlar abi diyen türk erkeği)
kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş atasözunude beraberınde akıllara getıren söylemdir.
önermeye sebep gösterilen şeylerin hepsi de biz erkeklerle ilgili. demek ki beş para etmeyen aslında biz erkekleriz. hülasa kişi herkesi kendi gibi bilir atalar sözünden yola çıkarak beş para etmeyen aile üyelerine sahip kişinin üç kuruşluk aklıyla genelleme yapma çabasından ibarettir.
muhtemelen götüme benzeyen 150 boyundaki,belkide henüz milli olamamış yazarımsının, kıllı popolu,120lik kızlar dışında hiç bir türk kızıyla takılamadığından * kompleksli gözyaşlarıyla evine gelip başlık sıçmasıdır. unuttugu şey anasınında bir türk kadını oldugu, fark etmediğiyse ne yazık ki kendisin cok zavallı bir ezik oldugudur.
(bkz: seni anan doğurmamış sıçmış)
bu yüzden türk erkeklerinle cok uyumludurlar. cünkü türk erkekleride beş para etmezler. süper uyumlu bir toplum yani.

türk erkeği evlenesiye kadar sikilmedik delik bırakmak istemezler sonra ama sütden cıkmış ak kaşık gibi ortalıkta gezerler, hic doğru düzgün kız kalmamış bu ülke de derler dururlar. uyuzlardır öyle böyle değil.

iki üc turist yabancı görmüşlerdir ordan, tüm avrupa'nın kadınlarını tanımış gibi konuşurlar. türk kızları eğer beş para etmiyorsa bu kör döngüdür. cünkü karşısındaki erkekler ne istediklerini bilmeyen, kendilerini iyi göstermek icin karşısındakine bok atmaktan hic ama hic sakınmayan pısırıklarin tekidir.

evet bende genelleme yaptım babamla abim'e, bu tespiti yapan tüm insanlarin annesine, kardesine, teyzesine bok attigi gibi, bende bok attım. daha önce dediğim gibi kör döngü.
olumsuz yanları olabilir fakat sonuçta unutmamak gerekir ki anadolu kadınıdır, anadır.
paha biçilmez olmalarındandır.
doğrudur. Zira ederleri parayla pulla ölçülemez.
altının değerini sarraf bilir, sözünü akla getiren önermedir.
ya da daha kaba haliyle, eşek hoşaftan ne anlar da, denilebilir, durumun izahı için.
(bkz: genelleme yapmayalım) kızına göre değişen durumdur.