bugün

yokluğu tuvalete girmeden fark ettiyseniz en iyi çözüm dışarıdan söylenen yemeklerin poşetlerini açıp bakmak. elbet kullanılmamış peçete ya da ıslak mendil çıkıyor. ha oldu da çıkmadı mı? a4 kağıt imdadınıza yetişir. ama mümkünse kaliteli olsun yumuşak olsun.
ısırgan otu.
cam kırığıyla yapılması durumunda kestirilebilir.

yıkama zaten yıkarsan temiz kokarsın.
para ile silmek.
Bokun kurumasını beklemek.
Ormanlık alanda iseniz ağaç yaprağıdır.
(bkz: küçüklüğünde kıçını yaprakla silen nesil)
orada dur işte diye çıkış yaptığım entrydir. bu hayatta alternatifi olmayan çok az şeylerden biridir tuvalet kağıdı.
tuvalet kağıdına iskelet olan rulosu.
Zimpara kagidi.
mendil yokluğunda kola sürülürken sümük, tuvalet kağıdı yokluğunda neden çözüm olmasın, ben kol diyorum.
olayın geçtiği yerin neresi olduğu çok önemlidir. Feribot tuvaleti, kenar bir mahallede bulunan lahmacuncunun tuvaleti, yada kuytu bir yerdeki çalının arası... diye uzayan listeyi düşünecek olursak da su var mı yoksa yok mu diye düşünülebilir? eğer yoksa en yakın geniş yapraklı ağaç, o da yoksa artık en yakın iç çamaşırcı iş görecektir.
klasik yöntemi deneyin, götünüzü parmaklayın. eskiden tuvalet kağıdı yoktu,kese kağıdı vardı. onuda tuvalette kullanmıyorlardı.
(bkz: 3 deniz kabuğu)
(bkz: demolition man)
A4 diyenimi ararsin, taş diyenimi, götünü fayanslara sil diyenimi, ic camasirina sil diyenimi. Ulan niye yıkamiyorsun götünü. Madem tuvalet kağıdin yok aç suyu yıka.
Aman sakın incilerin dökülür, aman ha temiz kalmasin.
peçetesizlik durumunda, pamuğu ıslatarak taharet temizliği gayet yapılıyor. ki ben arkadaşımın, peçete yokken ablasının pediyle sildiğini duydum ama siz pamuktan şaşmayın çocuklar.
defter, yaprak, gazete, atlet, baksır.
3 deniz kabuğu.
lan bunun mantığını bilen varsa açıklasın.
orospuçocukları filmde bi sahne gösterdiler 6 senedir düşünüyorum yöntem nasıl olur acaba diye.
Tuvalet terliği, her ne kadar hayal etmek zor olsada iş görebileceği kanaatindeyim.
Eğer, fiziksel olarak sıçmadıysanız boku içeride eritmek en mantıklı çözüm yoludur , bir süre içeride bekleyen bok erimeye başlayacaktır fakat eridikten sonra hemen bir alternatif bulmanız lazım çünkü o sizi bulur.
Öyle bir alternatif yok.
tazikli su sıkmak.
bir nevi kıçınızı neyle silebilirsiniz sorusuda olabilir.Yaprakla,otobüs biletiyle(parlak kuşe kağıdı değilde öbürü pütürlü olan),elleriniz bile olabilir.
katil bazı ülkelerin bayrakları olabilir.

edit:bazı katil ülke yandaşları rahatsız.
(bkz: taş) ama öyle çakıl taşı falan olmasın ha mazallah götünüze sokarsınız falan müptelası olmayın sonra.
böyle inşaat taşları gibi yuvarlak ama kaşık gibi olanlardan. bunlarla yemek de yiyebilirsin dötünü de silebilirsin.
(bkz: zımpara)