bugün

film izleyip , indirme yapıyorsanız on numaradır. packet loss ve ping'de çok fazladır. lag dan kafayı yedirtir.
kotayı aşınca hızı 3 mbit'e düşüren firma.

alırsanız pişman olursunuz.
Müşterilerine çok ayıp eden firma.
Oysa kotayı aşınca helal olsun deyip 100 mbps'ye yükseltmesi gerekiyordu.
Ttnete gore cok daha avantajli net saglayicisi. Ttnette 1mbit yalin internet 49-59 tl arasinda iken superonlinede 8 mbite kadar yalin internet 39 lira. Tabi telekoma ayda 10 tl ayriyetten oduyorsunuz.
ayrica ttnetin elit hizmet sikigi bunlarda yok.
fiber net fiyatlarida cok makbul. altyapi varsa(henuz ulkenin cogu yerinde yok) yasadiniz demektir.
faturayı ödememe rağmen, hala internetimi açmamış olan şirket. sistemde sorun mu varmış ne varmış ben de anlamadım. beklemekteyim.
harika bir mobil site yapmışlar. masaüstü sitelerini denemedim henüz ama mobil böyle ise masa üstü zaten uçmuştur. turkcell adına yakışır bi iş daha yapmış.
mobil sitesi oldukça kullanışlıdır. sıklıkla kullandığımız butonlar ön plana çıkartılmış ve daha az kullanılacak butonlar onlara göre geri planda bırakılmıştır.
ben kurumsal internet sitelerinin çok fazla reklamcıl olanlarını sevmiyorum. bana aradığım konu hakkında tatmin edici bilgi vermesi lazım. sonrasında istediği kadar markasını övsün. superonline'ın yeni sitesine bi kaç defa bilgi almak için girdim.hepsinde cevabımı almış olarak çıktım internet sitesinden.
her ay gizli gizli faturaya eklemeler yaptığını düşündüğüm şirket. memnun değilim, çevremde ne kadar insan varsa hepsini ttnet'e yönlendirdim.
Yaklaşık 2 aydır kullandığım berbat,lanet, iğrenç ya da artık ne derseniz deyin öyle bir servis sağlayıcı...
TTNET kötü diyordum, şimdi bu turkcell böyleyse ülkedeki en iyi servis sağlayıcı gene de ttnet diyorum.
Müşteri ile ilişkileri berbat 2 haftadır halen hız problemimi çözemediler. Bir de her aramamda çalışmalarımız devam ediyor bik bik bik ötüyorlar daha fazla sınır oluyorum. E be amına koduklarım daha neyin çalışması bu 12 günde çizemiyorsanız bi sorunu sikeyim sizin gibi firmayı..
Allah belanızı versin..
Almayın, aldırmayın, alana da mani olun..
online oyun oynamayan ben çok memnunum. baya tatlış müşteri hizmetleri var, 5-6 dakika içerisinde tüm problemlerimi çözüyorlar, çözemezlerse 24 saate kalmadan teknik servis yönlendiriyorlar. daha önce hafta sonu dahil 5 gün ttnet teknik desteğini bekleyen ben için bulunmaz bir nimet. ping kastığı oluyor arada ama kusurlarıyla sevmeyi öğreneceğiz artık.
Hizi işik hizidir masallah.
Hızı ışık hızına yakın , belki öyle bile olan internet bağlantısıdır.
arada bir çokça takılan internete sahip şirket. niye neden takılıyor bilinmez.
2 haftada ömrümü yiyen servis sağlayıcı.

artık benim de kendi internetim olmalı dedim ve superonline a başvurdum mis gibi ttnet varken. hemen aradılar başvuruyu yaptık modemi getirdiler sözleşmeyi imzaladık 2 3 gün içinde. modemi getiren eleman yarın kullanmaya başlarsınız dedikten sonra 12 gün geçti amk ve ben hala kullanamıyorum interneti. bu arada mesaj geliyor bilgilerinizde yanlışlık/eksiklik vardır. hizmet sağlayıcısı tarafından ziyaret edilebilirsiniz ya da aranabilirsiniz diye. mesajlarla ilgili arıyorum müşteri hizmetlerini mesajın neden geldiği ile ilgili fikirleri bile yok ve bana ısrarla herhangi bir sorun olmadığını başvuru sürecinin devam ettiğini söylüyorlar. ısrarla defalarca aramama rağmen sonuç alamadım ve en son bana kesin süre verdiler internetinizi en geç salı günü kullanacaksınız diye. başvurumun üzerinden 14 gün geçmiş bende seviniyorum amk sonunda oldu diye. ve sonrasında internete giremeyince kendim arayıp öğreniyorum ki başvurumuz kabul edilmemiş. bir de suçu turktelekoma atıyorlar başvurumuzu kabul etmeyen onlarmış çünkü onay vermemişler kimlik numarasındaki uyuşmazlık nedeniyle. diyorumki kimlik numarası ne alaka ben zaten yalın internet aldım telefon aboneliğiyle ne alakası var. siz yalın internet almamışsınız diyorlar. görüşme kayıtlarına bakın diyorum yalın internet olarak başvurdum telefon aboneliğinin üstüne internet alsam zaten telefon abonesi olan kişiye imzalatırım sözleşmeyi başvuruyu ona yaptırırım. sözde başvurunun sonuçlanma süresi azami 5 gündü. sonra uzadı bu süre 7 güne çıktı ve 14 gün sonrasında beni arama gereği bile duymadılar ben arayıp öğrendim iptal olduğunu.

velhasıl kelam turkcell iyidir güzeldir diyerek internete başvurdum ama 14 gün beklettiler ve sonunda başvurumun iptal edildiğini öğrendim. paramızla rezil olduk anasını satıyım lanet olsun dedirttiler en sonunda. bir de şimdi modemi gönderdik kargoyla onda da bi bok çıkmaz inşallah.

edit: şimdi aklıma geldi ben ilk defa internet aboneliği alacak olmama rağmen bana ttnetten geçiş yapıyordunuz değil mi numaranızı mı taşıyacaktınız yoksa diye cevap vermişlerdir. olayın ne olduğunun farkında bile değiller yani. her seferinde beni olayı anlatmak zorunda bıraktılar bir kere bile olsun aradığımda başvuru bilgilerimle ilgili tam bir bilgiye sahip olamadılar. lanet olsun.

edit 2: bu işin superonline la olmayacağını anladım ve arkasından ttnet e başvurdum. başvurumu yaptıktan sonra 36 saat geçmeden internetimi kullanmaya başladım. teşekkürler ttnet. kahrol superonline.
Başvurduktan 2 gün sonra kullanıma başladık. Daha önce ttnet kullanıyodum. Dizi film arşivime film indirmek önceden 1 gün sürerken şu an 1 saatte iniyor. Aaah ah eski zevki de kalmadı indirmenin, beklerken hevesleniyordum oysa. ayrıca önceden internet sitelerine girdiğimde torrent açıksa durduruyordum çünkü aşırı bir yavaşlama söz konusuydu. Velhasıl kelam turkcell iyidir hoştur, geçiniz efendim.
turkcell e ait olan bir markanın kötü olmayacağını bize kanıtlamıştır adeta. hele ttnetten sonra adeta çölde bir vaha...
turkcell'in kurumsallığını, müşteri memnuniyeti odaklı anlayışını benimsedikleri çok açık. çağrı merkezinde görüştüğünüz herkes son derece saygılı, işini bilen, sorunlarınızı çözen kişiler. ttnet faciası yaşamış bu bünyeye adeta çölde bir vaha.
ülkedeki en hızlı internettir. özellikle online oyun oynarken yaşadığım problemlerden ve sinir krizlerinden sonra, ilaç gibi geldiler. sağ olsunlar.
"sana ferrari veriyoruz ama 30 km'yi geçmeyeceksin" tarzı bir sağlayıcı.

duning kruger sendromu mu ne var. tam bu şirkette olan şey. amk gta 5'i 80 gb. elder scrolls online 80 gb. witcher 3 40 gb. babalar hariç 720p film izleyen kalmadı. babalar bile "eyçdi yok mu" diyorlar. o eyçcdi filmler de minimum 7-10 gb. boyut standardının bu kadar yükseldiği bir devirde 50-100-150 gb gibi kullanım kotaları koymak.. ne desek az.
ülkenin çoğunluğu ttnet kullandığı için her ayın 15'inden sonra ülkede resmen kriz çıkıyor. kimse internete giremiyor, bağlantı hızı adil kullanım kotasından dolayı dialup hıza düşüyor neredeyse. bu saçma uygulama var tamam da, bunu bile düzgün kullandırtmıyorlar ki. daha 'kotan' dolmadan hızı düşürüyor ttnet. oysa turkcell superonline o adil kullanım kotası denilen kotayı da sonuna kadar kullandırıyor. benim hızım ortalama ayın 25'inden sonra düşüyor. 5 gün kadar biraz yavaş bağlanıyorum o yüzden. ki superonline'nın yavaş hali bile ttnet'Ten birkaç kat daha hızlı.
iyi ki varlar da doğru düzgün bir internet hizmeti alabiliyoruz.
adil kullanım kotası bitince 360p videoları bile zar zor yükleyen internet tipi.

uzak durun diyeceğim de akk denen şeyden ülkece çekiyoruz. hepsinde var bu. uzak duracaksanız türkiye'den durun.
10 yıl önce bugün http://www.speedtest.net/my-result/4751940786

şaka lan şaka daha demin test yaptım 1 mbps internetim var teşekkürler superonline.

bu aralar çoğu kişiyi arıyorlar, efendim işte 10 tl karşılığı hızınızı ve adil kullanım kotanızı iki katına çıkaralım diye. aman diyim yapmayın etmeyin. aradım benim hızımı eski haline döndürün dedim yok efendim yapamıyoruz edemiyoruz, iyi o zaman ben üyeliğimi iptal edeyim dedim taahhüdünüz var dediler ne kadar dedim onu bozmak, bi sessizlik oldu sonra biri ordan "800 tl falan de de vazgeçsin pezevenk" dedi herhalde ki bi sessizlik oldu.

2 saattir teknik destek almak için telefondayım kulağım yandı o derece. didem adında bi abla çıkıyor bla bla bla konuşuyor sizi teknik desteğe aktarıyorum diyor pat hat uzay boşluğuna düşüyor. yine arıyorum didem hanım çıkıyor diyorum bağlanamıyoruz hanımefendi? işte hatlarda yoğunluk varmış ta teknik desteğe telefon düşmüyormuş ta. nasıl bir yoğunluk varsa, hep aradığımda bu abla çıkıyor telefona. ya tüm call center'ı bu ablaya kitlemişler "arayan olursa yoğunluk var falan dersin" demişler ya da biz gerizekalıyız. 360p videoyu bırakın youtube'tan tek fotoğraflı dandik mp3leri bile dinleyemiyorsunuz.

amına koyım senin dedim kendi kendime, gecenin 3'ünde telefon santralleri çöken iss den internet kullanmaya çalışıyorsun. yarın ilk işim de bu piçleri tüketici mahkemesine vermek olacak.
şuan türkiyedeki en kaliteli isp'dir , bağlantı hızı kusursuz hizmetleri inanılmaz iyi, akşamın 9unda bile teknik sorun yaşadığınızda gelip gideriyorlar. üstelik diğer internet şebekeleri gibi daha a.k.k bitmeden internetiniz yavaşlamıyorda. verim almak istiyorsanız kullandığınız internetten internet hızınızdan %100 verim alabileceğiniz türkiyedeki tek internet sağlayıcısı.