bugün

Türkiye'ye saniyede 1000 Megabit interneti getirdiğini iddaa eden firma.

http://turkcellmedya.com/...-getirdi-bulten_1107.html

(bkz: türkiye de internetin 69 lira olması)

(bkz: mümkünlü köyü huzursuz)
1000 mbps fiber internet fiyatı ilk üç ay 499, sonrasında 999 tl olacakmış...adil kullanım şeyi 4tb olacakmış.

hd kalitede bir video3.5 dakikada, 700 mb bir vcd film 6.5 saniyede inecekmiş...tabii bütün bunlar 22 ağustostan önce olacakmış..sonrasında zaten internet kapanacağından böyle tarifelere gerek de olmayacakmış..

gene elin arabına domalmaktansa yerliye vermek daha iyidir...paramızı yani.
--spoiler--
film adı: yaşamın kıyısında.
www. yaşamınkıyısında .com.pc.yok.boyle.birsey.hd.indir

click

bir salise sonra:

error: internet filtresine takıldınız. yaşamın kyısında.
--spoiler--
1000 mbps hızı 999 tl olan şirket. ya da öyle bir şey.

(bkz: nereye domalıyoruz)?

ha bir de şöyle bir şey var http://www.sabah.com.tr/E...a_ucretsiz_internet_hakki

şu an ağlıyorum sözlük.
(bkz: Ev kirasından daha fazla internet faturası ödemek)
Şaka gibi fiyatları olan tarifeleri vardır.
şaka gibi olan tarifeleri var gerçektende. 20 mbit sınırsız internet 3 ay 9.99, daha sonra 2 sene 49 lira. telekom' a kafam girsin afedersin.
turk telekom satışı ihalesinde başarılı olamayan mehmet emin karamehmetin ''madem ben bu işe para ayırdım, kendi alt yapımı kendim kurarım'' düşüncesiyle başlattığı, ilk önce quiknet daha sonra superonline fiber internet alt yapısı geliştikçe ve güven sağladıkça, gsm sektöründe önemli bir yere sahip olan turkcell' in referans olmasıyla turkcell superonline olan internet servis sağlayıcı.

tamamen kendi alt yapısına sahip olan şirket, fiber optik kablolarını da kendi döşemekte, ilk etap da kalabalık blokları olan site bazında çalışmalar yapan şirket, şimdiler de mahalle aralarına girmeye çalışıyor. tabi gerekli kazı izinlerini alabilirse. siteler de kullanılan sistem canlı sistem diye tabir edeceğimiz swicht ve routerlar kullanılıyor. ama site bazında olmayan bir mahalleye verilecek hizmette ise ölü sistem kullanılacak. fiber yapısı gereği cam alaşımlı bir kablodan oluşuyor. yani siz gerçekten de interneti ışık şeklinde alıyorsunuz. tabi şu sıralar fiber ethernet kartları pek yaygın olmasa da var. yani yakın bir gelecekte cat 5 kablo kullanılması kalkar gibi geliyor.

internet servis sağlayacıları ne kadar çok olursa rekabet o kadar çok artar. bu da son kullanıcı olan bizleri memnun eder. servis sağlayıcı dediysek de öyle turk telekomun alt yapısını kiralayan servis sağlayıcısı demedik. turkcell superonline gibi, metrotel gibi, kablo tv gibi...
iki gündür evime gelmeyen internetten sorumludur kendileri. beni sağda solda mahkum ettiler önemli işlerim için. hızlı mıdır evet, ama nasıl bir dns saçmalığı varsa artık çözemediler giti.
keşke bizim kapımıza da gelip internet bağlattırmaya çalışsa dediğim şirkettir.
uludağ sözlük ile bir alıp veremediği olduğunu düşündüğüm, internet hizmeti sunan firma.
her internet kesintisinden sonra, modemin ara yüzüne girip mtu ayarlarını değiştirmeden sözlüğe girmek mümkün olmuyor. böyle de prensiplidir.
Türkiye koşullarına göre gayet hızlı interneti sunan oluşum. Rekabetin artmasını, fiyatların düşmesini can-ı gönülden istiyorum.
1 senedir müraacat ettiğimiz ama hala bi türlü gelmemiş olan fiber internet. lanet eder olduk kendilerine, firma el değiştirdi turkcell oldu ama değişen bişey olmadı.
Eve gelen satış danışmanının sınırsız dediği diğerleri gibi adil kullanım saçmalığı olmadığını söyleyipte 20mb için 50gb adil kullanım kotası olduğunu abone olunca öğrendiğim internet altyapısı.
van’daki abonelerine yıl sonuna kadar ücretsiz internet erişimi sağlayacak internet şirketi.
(bkz: turkcell superonline)
yeni döşenmiş fiberoptik ağ ile ttnet'in yakından izlediği rakibidir. ttnet'in üstüne hzılı internette tekel durumunda oldukları için popoları hafif yukarıdadır. vodafonda bir yatırım yapsada internet sektörüne rekabet gelse keşke..
müthiş bir hizmet vermez ama ttnet ile karşılaştırıldığında çölde vaha gibi kalır.
(#11992471)
holdinglerin kullanacağı internettir. o parayı anca onlar verir.
ev dolaşıp bir anlatalım kampanyamızı merak etmeyin ev telefonunuzuda taşıyoruz hiç bir ücret almıyoruz diyorlar. cazip kampanyaları var. geçelim dedik madem taşıyacaklar. daha eve gelip interneti kurmadan modem bağlamadan fatura yollamışlar utanmadan! müşteri hizmetlerine şikayet bıraktık dönüp arayan yok. kısaca galiba işin içine puştluk karıştıran hizmet.
sabah akşam fiber internet, siber internet reklamları yapan, gelin bağlayın dendiğinde; "ee istanbul' da belli başlı yerlerde hizmetimiz var efendim mesela kemer country, örneğin metrocity bla bla bla." haa vereceğin örneğe sokayım senin, kemer country ya da metrocity' de oturacak halim olsa seni neden arayayım acaba, kendime uydu sipariş eder yörüngeye onu fırlatırım.
isminden mütevellit kaçılması gereken optik.
(bkz: anladın sen onu)
fiber internet,hızlı internet ayağına öğrenci evlerinin hakimiyetini ele geçirmiştir lakin 10 gün geçmeden kotanızın dolduğunu bildirerek sizi kağnı internetiyle başbaşa bırakır.hiçbirşey indirmeseniz dahi çabucak dolmaktadır bunun kotası.var bir ibneliği,ttnet'ten daha memnun olduğumu söyleyebilirdim
(bkz: allah cezanızı verecek)
tt net denen kazıkçı firmadan sonra ilaç gibi gelen internet.

ama kendi şerefsizlikleri de yok değil.
yine de tt net'in ta...
bu aralar internet hızında bir dengesizlik olan firma. 20mb kullanıcısı olarak download 40 kb/ps iken bir 2-3 saniye sonra bir anda 1.7 mb/ps'a yükselir. bu ayarsızlık herhangi online oyunu oynamaya fırsat vermez donmalar yapar. e o zaman ne anladım ben 20mb internetten arkadaş. 128 kb internetle bile oynanan cs'yi oynatmıcaksa 1000mb de olsa götüme mi sokucam bu interneti ben. gün içerisinde 2 kere servisi aradım çözüme ulaşamadılar. servis göndericeklermiş. nasıl çözecekler acaba bu sıkıntıyı meraktayım? ilk zamanlarında öyle miydi halbuki.
iyi olduğunu söyleyen firma. ancak fiber optiğin hakkını veremediği de söyleniyor. çok yavaş.