bugün

Sizin yüzünüzden sardım oyuna çılgın gibi saatlerdir oynuyorum.
Aslında güzel oyun ama en sıkılıyor insan 2 gün sonra. Bende öyle oldu. Ayrıca sorular o kadar kalitesiz ve Türkçe cümle düzeninden o kadar uzak oluyor ki bu da soruları hazırlayan insanların yetersizliğini gösteriyor.
Kapışacak olan varsa kullanıcı adını bıraksın yeterli.
Çok güzel bir oyun.. bu aralar fena sardım.
Cyanogenmod 11 kurulu telefonlara yüklenemeyen oyun/uygulama. En yakın zamanda düzelmesi dileğiyle.
@ayemgudetmath nickim, kızlar mavilendirsin kültür bükücü geldi haanım.
@nitrojenliogrenci Lütfen cahiller istek atmasın. Yenilince üzülüyorlar.
Ooo alırım bir dal. Güzel bir genel kültür yarışmasıdır. tabii internet olmadan çalışmaması kötü..
(bkz: #31840438)

Buyrun efendim.
nasıl oynayacağımızı bana anlatırsanız olabilir. mesela e-mail adresimle kayıt oldum, nickimi nasıl görebilirim?
bir anda sıkan oyun.
harry potter, yüzüklerin efendisi, game of thrones.... bunları izlemediğim için sürekli yenildiğim bilgi yarışması programı. bir de van gogh, salvador dali picasso yu bilin.
Oyunun ana fikri Leonardo da vinci dir.
ilk başlarda deli gibi kendini oynatıp kısa süre sonra yavaştan bıktıran bilgi oyunu.
hep aynı sorular geliyor ve önüne gelenin yolladığı soruyu yyaınlıyolar. halayın ustası nedir yahu .
arifkilinc_07 nickiyle sizleri beklediğim oyundur.
reklamın oynattirdigi oyunlardan biridir.

bende oynuyorum.

oyun pek sayılmaz doğrusu.
eozdeveci nickimle arzı endam etmekte olduğum oyun.
Baya saran bir oyun. Canda bitmese ne iyi olur.
Can bittikten sonra açılan sayfadan 15-20 saniyelik reklam videoları izlenerek anında can alınabilen oyun.
canın bitmesine sinir olup henüz popüler olmaya başlamadan sildiğim oyun. kelimelik candır.
Türk insanının spordan anladığının futbol, eğlenceden anladığının yerli dizi, sanattan anladığının shakespeare, da vinci, van gogh olduğunu gösteren oyun. Hayır ona rağmen her kategoride %70 üstü yapabilen insan sayısı bile oldukça az ilginç.
ilk başlarda eğlenceli gelen fakat daha sonra salak saçma anlamsız sorular ile sizi kendisinden soğutan bir uygulama. Girmiyorum bile 1 hafta dayanabildim.
Oyun format olarak güzel olsa da soruların çoğu kalitesiz.
@coksaapma.

Yenilmekte ustume yoktur.