bugün

para basmak bu olsa gerek. demekki anamın karnında kız doğsaymışım lafı tarihe karışacaktır.
memlekette bolca götçünün olduğunun göstergesidir.
bok meraklısının çok olduğunun bariz kanıtıdır.
(bkz: hadi beyler dönüyoruz)*
(bkz: kaynak götüm)

edit: uydu lan*
edit2: geç kalmışım. benden önce aklına gelen olmuş. yazılmış.
gözü travestilerin parasında olanların söylemidir. kazanmak istere, ne yapacağını bilen biridir.
devlet memuru, her ay sikiliyor, hemde koskocaman devlet tarafından 2 bin tl alıyor, travesti ayda 5-6 saat sikiliyor 20 bin tl.
(bkz: kıskançlık)
''bu hayat top eder adamı'' lafını teyit eden kazançtır , askerdende yırttın kaldı 30,000 tl cepte ayda 20,000 binde öyle seste varsa sahneye çıktınmı tamam bu iş hiç fena değilmiş .*
eğer doğruysa "abazayık daşı bulsak gazikk" sözünün tescili olan durum...
"nerden biliyorsun lan?" diye soranlar da vardır.
bedelli parasını 1.5 ayda çıkarırlar.
eşini kızını zorla türbana sokan, kadının çalışmasını o.rspluk adleden ve her fırsatta namusdan bahseden erkek müsvettelerinin, köprü altlarında görücüye çıkan travestilere karşı bir hayli bonkör olduklarının kanıtı.
(bkz: vergi dairelerinde çalışabilecek yazarlar)
yurdumda götün en değerli kobi sermayesi oldugunun ispatidir.
bankaci:b,travesti:t
t-isimi büyütmek istiyorum kobi kredisi almak istiyorum
b-tabiki efendim.ipotek olarak ne gosterceksiniz
t-komple gotumu ipotege veremem çatalim yeterli olur mu ?
b-bakiyim efendim,çataliniz yeter sanirim olmazsa makattanda bir parça ipoteğe koyariz.
erkeklerin aklını çelen durumdur.

boşverin lan her şey para demek değil.*
ülkede gayet yüksek bir talep gördüklerini gösterir.
Fiş kesip fatura vererek kayıt altına alınmaları gerektiğini gösteren durum.
yarısı sağlık hizmetine gidiyordur. o kadar göt acısı hem psikolojik hem fiziksel travma yaramıyorsa zaten helal olsun hepsine.*
namuslu asgari maas, travesti 20 bin tl almakta. hayat ne kadar da garip.
Artık aile'erin yeni mottosu yol da, kızımı ne travestiler, ne jigololar istedi de vermedim. Kariyer desen var, para desen var. Ee daha ne istiyorsunuz amk.

Demekki neymiş, yok doktorum şu kadar maaş alıyorum, yok mühendisim bu kadar maaş alıyorum havaları atmayacakmışsın. Bak adamlara yattığı yerden 20 binlira kazanıyor. Bir de çalışsa amına koyacak ortalığın.
merhaba ben pembe tolga'nın beni cumaya almıyorlar isyanında, ulan madem almıyosunuz bu kardeşimizi cumaya, o zaman bu kadar transı kim sikiyo lan ??? diye isyan edişimi hatırlatan gerçek.

ben diğil bana bakmayın !
götüyle 20000 tl kazanan beyinle memlekette kazanacak para bırakmaz, hep götveren kalın lan lütfen.
ekmek teknesinin halini de merak ettiren durum. la o 20 bin tlyi kazandıran göt ne hale gelmiştir var ya.
yaptıkları iş karşılığında devede kulaktır. evet, bir sürü zor iş vardır ama hiçbiri beğenmediğin, arzulamadığın, sırf zorunluluk için katlandığın biriyle yatmaktan daha zor olamaz. travesti ya da seks işçisi.
erkek çok adam yok diyenleri haklı çıkarmıştır. eğer bu gerçekse ki ben olmamasını canı gönülden dilerim.
zira sorun translar değil onlara rağbet edenlerdedir.
zenginin parası, züğürtün çenesini yorması meselesidir.