bugün

bir türkiye gerçeğidir.. erkeklerdeki gizli eş cinsellik duürtülerin nakte çevrilmiş halidir.. 20 bin tl de en azmış.. geçen bi röportajda okudum..
(bkz: ibneliğe özendiren başlıklar)
Diplomayla 40 bini bulur.
gülmekten sandalyeden düştüğüm başlık yok tarlabaşın da oturuyorum hani bilir ederim. gerçi bu kasıtlı yalanların nedeni belli de neyse.
o duruşa bir vuruş bayaa pahalıymış yani...
ya da sürümden kazanıyorlar malum erken boşalma oranı yüksek...
*saatte 2 müşteri alsa günde eder 20 müşteriiiiiiiii, her müşterideeeen 50 kağıt alsa günde günde bin lira. haftasonları falan çıkaar 20 bini geçer be! *
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
(bkz: bursa çocuğuyum her yerde çalışırım)
olabilir. adamların (!) masrafı yok abi.
götten 20 bin çıkması demektir. ne götmüş yahu.
yalan olduğu hemen anlaşılabilecek olay. o kadar parası olsa hatırı sayılmış bir cerrahi müdahale görürlerdi ve zaten travesti olduğunu anlamazdınız.
türk kızlarını böyle yerden yere vurursanız onlar da size yüz vermez ve siz de böyle aranızda astronomik rakamlarla alışveriş yaparsınız.
(bkz: düşenin dostu olmaz)
düşmeyin bu kadar yavrular. *
(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)
(bkz: ulu sözlük yazarları e5 te)*
vergi kaçırdığına delalettir.
o göte bile 20 bin tl. valla yurdum abazasında gittikçe bi midesizleşme var..
insanın aklına "müracaatı nereye yapacağız?" sorusunu getiren gerçek..
travestilerin yılda 240 bin tl kazandığını gösterir.tüm zorluklarına rağmen travesti olmayanları da travesti olmaya zorlar.
nedeni cemaatten olmalarıdır. cemaatten olan köşe arkadaş. travesti bile.
travesti diye bir meslek grubu yoktur. yoksa var da ben mi bilmiyorum!
-size işe almamız için bi neden söleyin
+götüm büyük
-tamam yarın başla
*
"on bin lirası ile saldırdıkları arabaların tamir masraflarını karşılıyorlardır" diye düşündüren önerme.
(bkz: para sıcmak)
mutluluk oranlarının yerle bir olmasından önemli olmayan ayrıntı.
işte asıl ibnelik bu.
bir tik ilerisi icin (bkz: efe bal) http://www.milliyet.com.tr/turk-asilli-transeksuel-italyanlari-tehdit-etti/yasam/sondakika/29.10.2010/1307535/default.htm