bugün

domates ve beyaz peynirlisi makbuldür.

sucuklu ve kaşarlı yani karışık denen zımbırtıyı tüketen zevksizler eklemesin.

fgfdlfşsdgkj evet.
(bkz: bekar yemeği)
Kaşarı az olursa yerim.çok kaşarlı sevmiyorum.
Her an bıkmadan usanmadan tıkabasa yiyebileceğim yiyecek.
Yemekler hakkında yazı yazmak benlik değil ama tost yerken acayip saçma bir zevk alıyorum. Hayali bile süper ya. Aklım gidiyor resmen. Yemek için yaşa değil de yaşamak için ye'cilerdenim bu kadar sevdiğim bir yiyecek olması tuhaf. kim bulduysa allah razı olsun. Ellerinden öperim.
yalnız erkeklerin kurtarıcısı üşengeçlerin baş tacıdır.
grup sekste çok süper bir pozisyon şekli.
görsel

Beyler o değilde kızlar tostuma hayran kaldı. Tiplere bakın aq.
bugünlerde dost yerine geçen kişiler.
birazdan yiyeceğimdir. sucuklu+kaşarlı.
üstüne salça sürüleni güzeldir. evet.
olsa yerdik valla.
içine ince uzun doğranmış kornişon katıldığında lezzeti katlanan yiyecek.
Cankurtaran olarak tabir edilen yemek.
Salça, kaşar, sucuk, patates kızartması ve mayonez birleşimi ile denemenizde fayda buldugum zat-ı muhterem.
istanbulda sağlam bir tost yiyebileceğim mekanlar için paylaşımlarınızı bekliyor olacağım.
Bazen eve çok acıkmış bir şekilde gelmişsinizdir. Acilen bir şeyler yemek istiyorsunuzdur. Güzel bir tost yaparsınız yanına da çay. Zeytin ile birlikte yersiniz.
En pratik yiyecekler arasındadır. Kendi damak zevkime gelecek olursam. Sucuk, kaşar, ince dilimlenmiş domates, jalapeno turşusuyla yapılacak tost benim kalbimi çalmaya yeter.
Salçalı sosu olmadığı zaman gözüme tost olarak görünmeyen harikulade yiyecek.
Kıymalısı makbuldür. Soğanı ve acısı bol kıyma, birazda sulu olacak. Kalın bir ekmeği hafiften, makinede kızartacaksın. içine kıymayı koyacaksın. Sonra makinede biraz bastırdıktan sonra kıymanın suyuna bandırıp afiyetle yiyeceksin. Bu işin püf noktası kıymayı hazırlamaktır.
Ekmeğin arasına kivi ve çikolata koyup ekmeğide bol bol yağlayınca 2ekmek yediğim yemek türü.
Tostçu Erol'u akla getirendir.

(bkz: tostçu Erol)
görsel
Pastırma ketçap kaşar
Bana da bu aralar daha bir guzel gelmeye baslayan sabahlarin vazgecilmezi. Neden acaba?
O tostu hemen bana ver acıktım ve ölmek istemiyorum. Derhal.*
dünyanın en güzel lezzetlerinden bir tanesi. şimdi kalktım ekmeği aldım, peyniri koydum içine, az maydonoz doğradım içine serpiştirdim. taktım fişi, bastım tostu. baktım tostun plakalar yok. bulaşık makinesinden çıkardım, yıkadım, taktım. bastım ekmeğe tost makinasını, sürdüm üzerine margarini az biraz. taşırdım peyniri içine. tost makinesinin uç kısmı kırık olduğundan üstüne koydum düdüklü tencereyi. olunca çıkardım yedim. mis mis. Gece mece canım istedi. Evet.