bugün

Çok saçma bir döneme girdim.
Aklınıza gelecek her şey stres. Hiçbir konuda rahat değilim.

Her konu %50+1 gerçekten sıkıntıda.
Aklımı kaybetmeden, sağsalim şu dönemden çıkmak istiyorum Allah'ın izniyle.
Eski sevgilim, bir sağlık sorunu yaşıyordu. Bugün doktora gitmiş ve kanser olduğunu öğrenmiş.

Şu an içimdeki acıyı tarif etmem olanaksız. Canım o kadar yanıyor, o kadar yanıyor ki.
kara amcığın küçümsendiğini hissettim yapma yavrum gün gelir onu bile aratırlar demeye geldim.
https://www.youtube.com/watch?v=o2Kza5mCiag izahı olmayan şeyin mizahı olur.
Durumlar var; doğru ya da yanlış yok. Kişiye göre değişen etiketleri yapıştırmalı. Hak etmiş veya etmemiş; ne fark eder ki? iyi, Kötü, Çirkin filminde kimse Melek Göz'ün Tuco'dan kötü olduğunu, Sarışın'ın da hepsinden iyi olduğunu iddia edemez. Açılışta algı yaratan etiketleri gördüğümüz için öyle düşünüyoruz. Yaptıkları iş aynı, tarzlar farklı. Katil katildir. illaki içlerinden birini tercih edecek olsam; Tuco'yu (Çirkin) tercih ederim. Diğerleri gibi sıkıcı ve kasıntı değil. 
eylemsizlik hastalığına duçar olmayın.
Arabanın içerisinde oturmuş arkadaşımı bekliyorum ve tavanda bir karga var, çap çup sesler çıkarıp koşturuyor. Bir iki kovaladım ama vazgeçmedi mal..

Bu arada kadınlar gittikleri yerden gelmek bilmiyor arkadaş..
lüfer evlenmeyin. çocuk da doğurmayın.

altınlar çok pahalı...
Işık gözlerimi alıyor başımda bi baskı var bildiğim bi migrenim yok ama şuan çok rahatsızım.
https://open.spotify.com/...si=8wHwWWxNR2aeFx5GpXL0MA

kekoyum diyorum.
Bu soğuk kasvetli havada şarabımizi içip sevişebilirdik ve seni isitabilirdim.
ben şarap sevmiyorum reflüm var.
votka içerim ama.
Soğuk havada dolaşmayı sanırım seviyorum.
Kalbim buz tutmuş ya, iyi gizliyorum bu sayede. Bazen nefesim kesilir gibi oluyor bir buçuk aydır. Tam kendime geldim diyorum kendimi bulamıyorum.

Ezelden bahtsız kalan hayallerim aklımda çırpınıyor bazen. Uykusu büyük susuz günler kadar susamak geliyor aklıma biraz da.
Efkarı dağıtmanın adı kalıyor belki de.
Düğündeyim. Bir bardak içeriğini bilmediğim bir şey içtim.

Şu an darbukacı onu benim göğüs kafesimin içinde çalıyor.
Anlaşılacağımı düşünmediğimden mümkün oldukça yazmadıklarımdır. Yoksa roman yazardım. Ama nietzsche’ nin anlaşılmamak hakkındaki fikrini anladım, o ayrı.
Neden hep solaklar denk geliyor. Bunun bilimsel bir acıklaması olmalı arkadaş.
Seni çok özledim...

Evet.
gün geçtikçe bazı şeyler daha anlamlı gelmeye başlıyor. geçmiş, küçüklüğümde bana söylenen şeyler, benim okuduklarım, bana ayrıca söylenen şeyler, teyzelerin amcaların akrabaların veya rastgele bir yerde tanıştığım güzel insanların bana verdiği bazı öğütler... daha da anlamlı hale geliyor.

Bir aydınlanma geldi evet.
Bu başlığın o melankolik havasına ters olacak ama ben böyle bir 3 aydır falan çok mutluyum ya.
Hiç önemsemediğim şeyler aslında ne büyük lütufmuş. Allah kimseyi sağlığıyla sınamasın.
Keşke bir masalın içinde hiçbir şeyden haberi olmayan bir çiçek ya da kuş olsaydım...
bende yoktur....
yer kanada.
israil'e destek mitingi düzenleniyor. göstericilerin arasına giren adam orada miting-israil'e destek verenlere yeni bir slogan sunuyor "4 bin çocuk yetmez, daha çok çocuk öldürün" diye slogan atıyor.
israil'e destek veren göstericiler adama ne yapıyor?
sadece hayır, böyle diyemezsin diyor ve umursamaz bir davranış sergiliyor.

aynı şey burada olsaydı, filistine destek mitingi düzenleyenlerin arasına girip israil lehine slogan atsak, hamas'ın-filistinlilerin öldürdüğü israilli sivil kadın çocuk ggençler için slogan atsa neler olurdu tahmin edersiniz.

https://www.youtube.com/shorts/YCQHKv59QcM

adamlar bizden en az 500 yıl ileride.
bu üstteki çamaşır suyu mu içiyor ne kullanıyor ciddi ciddi düşünüyorum kaç sefer denedim yazdıklarını anlamaya çalıştım olmadı okudukça sinirleniyorum.

yani biri bana al şu iki memeyi böyle saçmala dese yapamam o derece.
Şu yazarların birbiri hakkında açtığı ve karınızla kocanızla şunu bunu yapar mısınız tarzı başlıklar sözlükten soğutmaya başladı. Özellikle bazıları aptalca geliyor bana..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar