bugün

bugün işten tanıştığım 5 kişiyle facebook'ta arkadaş oldum. hepsinin de profilinde in relationship with "xxx" yazıyordu. nedense hüzünlendim lan biraz.
5 ay sonra tekrar sigaraya başladım, bok yedim sözlük.

edit: içmiyorum sözlük bok gibi bişey bu.
bir kerede adam gibi bir kıza aşık olayım be. adam gibi dediysem yanlış anladın sözlük, dur yapma.
eğer fiyonadan önce shrekle ben tanışsaydım shrek'in yakasına bir sülük misali yapışır bir daha da ayrılmazdım. hayallerimin erkeği far far away adlı bir ülkede yaşıyor ya; hay ben böyle şansa...
artık su geçirmez değilmişim.
herşeye rağmen hala canım acıyabiliyormuş
hala akıyormuş göz yaşlarım
hala...

sadece mutlu olmak istemiştim oysa,
hani yarınlara inanmak derler ya... işte öyle!
ama road runner ı kovalayan coyote den bir
farkım yokmuş bilemedim...
ne yaparsam yapayım boşmuş bunu öğrendim.
daha da acısı hala canımı acıya biliyormuş
hala akıyormuş göz yaşlarım
herşeye rağmen
hala...
bugün dışardayken arkadaşlar telefonlarından facebook larına girdi, sonra ikisi de çığlığı bastı ''ayyy inanmıyorummm inci ne böyleeee sikti falan yazıyor ohaaa'' falan dediler. benim facebookum olmadığı için hemen ''hani bakiyim'' dedim, sonra pek bi keyiflendim, gururla ''inci siker hacı'' dedim. şaşırdılar. bilmiyolar tabii inci sözlüğü.

inci sözlükte yazmıyorum. hesabım falan yok. almayı da düşünmüyorum. arada okuyorum o kadar. ama nedense pek bi gururlandım, eğlendim.
Sözlük burda gördüğüm bi yazı yüzünden ağladım. Sorun bende mi yazarda mı bilmiyorum ama ağladım. Hönkürdüm. (#8504402) .
birisiyle 1 haftadan fazla çıkamıyorum. ve yine yalnızım. sorun bende mi ki acaba? hala bilmiyorum. böyle de vakit geçmiyo be.
sözlük gece gece çok pis gaza geldim, bunla 10. entryi giriyorum. yeni güne daha 3 saattir girmişiz. iyice boka sardım.
hiç gerçek dostum olmadı be sözlük.

dertlerim paylaşırken gerçekten beni dinleyen, teselli eden, yeri geldiğinde kendinden çok beni düşünen.

belki birkaç kişinin gerçek dostları arasında yer alabilirim ancak daha kimse "gerçek dostum" mertebesine ulaşamadı.

(bkz: sakin ol şampiyon) * denir benim gibisine önce. *

bu gece aşırı sağanak yağmur var memleketimde. böyle şimşek çakmalı filan.
çakan şimşeklerin odamı aydınlatması kendimi bir film karesinde gibi hissetmeme neden oluyor.
yalnızlık çeken gencin dramı cinsinden düşüncelere dalıyorum.
çok yalnızım lan.
aşırı hissediyorum bu gece yalnızlığımı.

feysbuğum, mesincırım,telefonum...
hepsi açık.
ne arayanım var ne yazanım, ne de fotoğrafıma yorum yapanım. *

sevgilimden ayrıldığımdan beri bu kadar sessiz olmamıştı hayatım.

telefonum o kadar sessiz ki evde unutabiliyorum.
artık bir telefon kölesi değilim diyerek pollyannacılık oynuyorum. *

mesincırda durumumu meşgul yapıp, yok yazıyorum kişisel iletime.
insanlardan kaçarak insanların bana yazmasını bekliyorum. *

feysbukta...
feysbuk muhabbetine şimdi girmek istemiyorum açıkcası.

neyse sözlük, arayan kız arkadaşındı sanırım. tutmayayım seni.
sabah ararsın dimi?
15-16 yaşlarımdayken, içi doğmayacak çocuklarımla dolu bir peçeteyi balkondan aşağı sallamıştım ve yoldan geçen sarhoş bi adamın kafasına denk gelmişti. adam la nolii modunda bana bakarken, 15-16 yıllık ömrümden 20 sene gitmiş amk.

bu olay bir ergenin aylarca kabusu olmuştur.
erkek arkadaşımla tartıştıktan sonra pişmanlık hissediyorum.onu kırdım mı çok mu üzerine gittim diye kendime kızıyorum ama o arıyınca tekrar tartışıyorum.
staj yapmak için ıstanbul'a gidiyor olmak o aşık olduğum şehirden tiksinmeme sebep oldu lan sözlük, evdeki herkes mutlu mesut gittiğimi sanıyor.
ilk eve sarhoş geldiğimde annem anlamasın diye tuvalete kusmaya gidemediğim için bilgisayar masasının çekmecesine kustum. sonra odaya bi şişe oda spreyi boşaltıp yattım. cd lerin halini hiç sormayın.
bazen geliyorlar sözlük bana. böyle bazen düşünürken saçma şeyler geliyor aklıma. ama sürekli oluyor aynı şeyi düşünmek. bir yerlerde kodlama hatası mı var bilemiyorum. ne mi o? kendime konduramasam da bazen içimde lezbiyen ilişki yaşama isteği doğuyor. ama böle lezbiyen çift olalım el ele göz göze gezelim değil, one night stand tadında olsun. sonra bunu kimle yaşıyacağımı düşününce vazgeçiyorum.zira birini düşündüğümde "ıyyy saçmalama yaa " diye o isteğim de gidiyor. anlayamadım ya henüz bu isteği tetikleyecek kimse yok yakınımda(çekici anlamında) ya da ben saçmalıyorum. normalde gayet HETEROSEKSÜELim.
bu gece rüyamda sözlüğü gördüm. birileri kemal sunal 'ın başlığı altına ''pkk lı p*ç'' yazmıştı. çok sinirlendim. uyandığımda da ilk iş gelip kemal sunal'ın başlığına baktım. itiraf ediyorum, sözlük beni paranoyak yaptı...
(#8511424) burdan ev arkadaşlarıma sesleniyorum. o şişenin içine işeyen bendim lan. *
gizli bir anlaşma yapacak bir yazar arıyorum. Birbirimizin tutmayan başlıklarını canlandıracağız. Öyle bi şey geldi aklıma nedense..
curlinge ilgi duyuyorum.
sarışın kırmızı yanaklı, böyle ingiliz gibiyim, boz sarı onlar gibi. gözlerim mavi ve ışıltılı. *

edit: anlamayanlar için gelsin. (#8520694)
Ofisimiz de ki bilgisayarların bazıları benim bilgisayarım dahil (!) hoparlörden mahsunken nasıl olsa dışarıya ses gitmiyor diye '' dailymotion '' adlı sitede bir video izlerken farkında olmadan başka bir video'ya tıklamışım ve video 08.00 dakika sürüyormuş. O sırada video açıkken Bora abi bana hoparlörünü vermişti. Benim daha genç olduğumu ve ofis ortamın da sıkılacağımı düşünmüştü ve bunu dile getirmişti tabi teşekkür etmiştim kendisine. Ofiste sadece biz ikimiz vardık o sırada diğer kişiler aşşağıda yemeklerini yiyorlardı. Hoparlörü takmıştım ve videonun açık olduğunu bilmiyordum ve tabi ben hoparlörü taktığım anda içeriye yemeklerini yemiş insanlar doluştu ve bütün yüzler kahkaya boğuldu. Çünkü o video (bkz: acayip hayvanlara benziyirsen) idi efenim. Rezil olmuştum sözlük çok utanıyorum.
gidip şu muhasebe departmanındaki kadını gırtlaklayasım var. 4 gündür özel bir malzemeyi bulmak için dünyanın aramadık ülkesini bırakmadım en sonunda buldum, 1 haftadır bizim muhasebenin kıçını kaldırıp ödeme yapmasına çalışıyorum, sonra insan neden cinnet geçirirmiş.
hiç bıçakla falan yemek yiyemedim sözlük.

annem şnitzel yapmış. bıçakla bölüyor, üzerine çok pahalı bir sosmuş gibi ketçap döküyor ve artist artist yiyorum şu an.

sifajfas yağında pişmiş di mi bu? hmm, çok lezzetli. kışırt kışırt.
evet ben moderetörüm doğru bu evet ben oyum hatta bu siteyi ben kurdum açıkladım işte...
ablam yemekteyiz'e katılacaktı, kendisini zor tuttum sözlük.
şimdi de tv başında "ya ben katılabilirdim yaaaaa nefret ediyorum senden senin yüzünden katılamadım pis" diye bana bağırıyor. evet sözlük, kendisi 23 yaşında..