bugün

ona birseyler hissettigimi anladi ve hic hosnut degil.
ona hala asigim. ona deliler gibi asigim
Erken boşalma sorunum var.
dün iki tane soğan kestim, lanet olsun gitmiyor koku ellerimden.
kendimden iğreniyorum şuan sözlük.
sadece bu olay yüzünden tabi, ama şimdilik.
bu koku yarına geçeri dimi sözlük?
her entry nin sonuna evet yazan insanları anlayamıyorum.
kafamız üzüntüyle dolu acımızı kim anlar ki?

sözlük ahalisi mi?

gelecekteki sevgili mi?

rüzgar mı?

umut tacirleri mi?

boşver...
Amacsizim bu beni delirtiyor.
Duz sacli erkekle evlenip kivircik sacli cocuk dogar diye bekliyorum.
Uzun süreden sonra geri döndüm sözlük.
haftaya kurban kesiyorum, neden diye sormayın.
herşeyi ayarla planı yap sonra babası desin ki yok ben gelince yaparsın nikahı sen nerdesin italya ne zaman gelirsin 3 ay sonra . zaten evi kurmak 10 sn filan sürer yuva kurmak çok basit biz neden 3 önceden plan yaptıysak artık..kaçak sigara yok ki anasını satiym geberene kadar içerdim herhalde. zivanadan çıkmasam iyiydi çok başka olacak çünkü o zaman.
kaç zaman sonra, özlemişim seni, yağmur sonrası toprak kokusu.

yaz sıkmışsın sen beni artık, anladım. hadi gitte üşüyelim ufaktan, özleyelim seni.
sözlükte o kadar cinsel içerikli sevişme uzmanı arkadaşların başlıkları var ki sanki genelevden bağlanıyorlar.
ananı sikerim, orospu çocuğu, anasını siktiğim tarzı anneye küfürleri kullanmayı ve bana kullanılmasını hiç sevmem. kavga bile çıkarırım en yakın dostumla. böyle bi yapım var. arkadaşımla bi geyik muhabbetinde ateşli bir şekilde "senin amını sikerim" yerine "senin ananı sikerim" dedim. ortam bi anda sessizliğe büründü. nasıl toparlayacağımı bilemedim. pardon lan falan diyerek kıvırmaya çalıştım allah'tan arkadaşımın tepkisi "artık ne kadar kinlendiysen amk" oldu. bu da böyle bi anım işte.
biriyle tartışırsam uzun süre etkisinden kurtulamıyorum.

efendim yaklaşık 2 ay önce pet shop tan iguana aldım. neyse eve geldim yuvasına koydum yalnız hayvan anormal şekilde hareketli ve agresifti. sürekli kaçmaya çalıştığından üstünü ağır bir şeyle kapattım o gece sabaha kadar cama kafa attı. içime sinmedi ben bunu yarın vereyim dedim. neyse ertesi gün vermeye gittiğimde eleman bunu alıp sana parasını veremem ama bir hafta içinde satarsam parasını veririm ya da başka hayvanla değiştiririm dedi. ben de bir hafta kalsın bakalım ne olacak dedim ki zaten satılmadı ben de sultan papağanı getir bana dedim geldiğinde haber veririm diye numaramı aldı. yalnız 2 ay boyunca sürekli beni oyaladı yok abi gelmedi abi geldi ama sana gitmezdi yok çift geldi tek satamam ta ki bu güne kadar.

şöyle söyleyeyim iguanaya verdiğim para, papağan ve kafes rahat rahat karşılıyor.ama korktuğum başıma papağanı ve kafesi aldım tam çıkacakken geldi. abi dedi kafesin parasını vermedin. ben de olur mu senin üzerine para bile vermen gerekiyor ama helal olsun dedim. tabi bu mal da bir şeylere kızmış. senin iguanaya burada baktım ve öldü üstüne papağanı veriyorum bir de sen para istiyorsun gibisinden geveliyor. çakal bana tek satamam dediği çiftlerden birini sattığı halde haber vermediği yetmezmiş gibi benden sonra başkasına sattığı iguananın öldüğünü iddia ediyor. neyse çok uzattım. en sonunda kafesi ve papağanı aldım sonra ödeşiriz deyip çıktım. hala olayın etkisindeyim.
babamı öldürebilirim. ciddi düşünüyorum. çok gıcığım ona. her boku bana yaptırmaya sürekli eziyet etmeye çalışıyor. bende onu bunaltıyorum. günler geçiyor. inşallah üniyi kazanıp siktirolup gidicem bu amınakodumun şehrinden kurtulacam bu önyargılı pislik çevremden.

özet: çoğu akrabamı ve babamı sevmiyorum.
elinde vekalet bulunan amcam gizlice bağı bahçeyi satmış. tüm sülale şokta.
nickaltıma sıçtılar.*
aşk acısı çekmem şükür ederim onunla geçirdiğim vakit-vakitlere.
insan hiç sevdiğini ele verir mi ? vermez işte...
4 gündür hiç aramıyordu,ben de aramıyordum, üzülüyordum, beni bıraktı sandım, bugün aradı ve yanıma geldi, çok mutlu oldum.
geceden beri deprem belgeselleri izleyen bu bünye bide 4.1 bursa depremi ile sallanınca iyice tırstı yumuşadı ılıklaştı. gece nasıl geçecek hiçbir fikrim yok.
o kadar bir başımayım ki..
Sözlükte bi orospu çocuğu var.. * ifsa etmeyeceğim. Sadece bilin istedim böyle şerefsiz haysiyetsiz onursuz insanların burada da olduğunu..
kardeşimle daha fazla ilgilenmeye karar verdim sözlük. bugüne kadar uzaktım ona, ilgilenmezdim pek hep başımdan atardım, ama artık büyüdü kocaman kız oldu, ilginin ve şefkatin zamanı geldi de geçiyor, özellikle benim tarafımdan...
güncel Önemli Başlıklar