bugün

itiraf ediyorum: itiraf edecek bi şeyim bile yok *
itiraf ediyorum.

buraya;

----------

itiraf ediyorum, çok özledim.
itiraf ediyorum, çok seviyorum.
itiraf ediyorum, çok aşığım.
itiraf ediyorum, onsuz olmaz.
itiraf ediyorum, iti olurum.
itiraf ediyorum, onu aklımdan çıkaramıyorum.
itiraf ediyorum, o benim herşeyim.
itiraf ediyorum, çok güzel biri.
itiraf ediyorum, çok hoşlanıyorum.
itiraf ediyorum, o benim herşeyim.

----------

gibi şeyler yazanları çatır çutur sikesim geliyor.

hah. rahatladım amk.
sinir ettiniz lan sabahtır beni.
başlatmayın itirafınıza..!

yetti ama. ya özlemeyin. ya yazmayın.
birileri okuyor olabilir, tribünlere oynuyor olabilirsin
ama inan hiç umrumda değil!

tamam mı lan?!
taaamm mmıı?

off. iyice rahatladım lan bu arada.
ohh be dünya varmış.

neyse.

sikesim geliyor derken, iyi anlamda. alınma. hahahaha.
yaklaşık 15 dakika evin içinde küllük aradım. meğer çöpe atmışım. leyla ile mecnunun yan etkisi olsa gerek.
sözlük insan gireceği mülakatın tarihine bakmayı unutur mu? ama ben unuttum.
yaz geldi diye mi bilmiyorum tüm kızlar bi güzel görünmeye başladı gözüme sözlük.
*kokoreç' i çok severim. "paramızla bok yiyoruz" diyenlere kafa göz dalarım.

*işkembe çorbası içmek için her fırsatı kovalarım. sırf beykoz'a yakın olsun diye uzun bir süre hoşdereye taşınmayı düşündüm. nitekim en sonunda taşındım.

*pokemon izlerken pikaçu yenildiğinde çok üzülürdüm, bir de yanakları al al olurdu işte o zaman yıkılırdım.

*uzun bir süre "tokyo drift" şarkısının japonca olan kısmını ezberlemeye çalıştım beceremedim sıkıldım.

*bir erkeğin yanında terrier, kaniş görünce kafa göz dalasım geliyor. ama bulldog olunca iş saygım artıyor.

* uyku konusunda sınır tanımam, güneşi görmediğim gün sayısını hatırlamıyorum. pişman değilim.

* çocuk dediğin zeki olacak, öyle boş boş bakanı hiç sevmem. evlat olsa sevilmez lan.

* bir maçta touchdown atan running back' le sevinirken onu yere düşürdüm çok utandım. tribünden "oha oha" diyen adamı çıkışta dövmediğim için hala kızgınım kendime.

* antrenmanlarda tur hesabı koştuğumuzda hep içerden dönüyorum, koç yakalarsa oyacak.

* bbq, ranch, sarmısaklı mayonez ve ketçap karıştırmak suretiyle elde ettiğim harika bir birleşimim var. şefin tavsiyesi.
ulan bir kere yanlış bankaya girdim, ayıp olmasın diye bankacıyla 1 saat yatırım çeşitlerinden konuştum. para bok bende.
kalple beyin arasında kalmandan daha berbat bi şey varsa o da kalp-beyin-gurur arasında kalmanmış.

çünkü kalbinle beynin arasında kaldığında kalbinin kazanma ihtimali varken işin içine gururun girdiğinde kalbinin kazanma şansı pek yokmuş.o ikisi arasında çok kalmıştım ama bu üçlü çelişkiyi ilk defa yaşıyorum. off hayat ne kadar karışık.
az önce "bilmem ne de ki inanılmaz mantık hatası" formatındaki tüm başlıkları okudum. insanların hayal gücüne bir kez daha hayran oldum.
sanırım annem nihat dogan hayranı sözlük. yeni bir eve taşınmayı düşünüyorum. bugün onun karşılanması haberini izlerken göz yaşlarını silerken yakaladım.
bölümden bir arkadaşın 'C1 notu ortalamayı çok düşürüyor mu ?' diye sorması üzerine 'sen ne diyorsun kızım benim ortalamayı o yükseltiyor. ' diye yüzüne haykırmak istemiştim. ama öyle ezildim ki yutkunup sustum sadece. anladık A1, A2 den başka notun yok ama insan bu kadar da ezilmez ki be !!
itiraf ediyorum, sevgilim var ama kendimi çok yalnız hissediyorum lan sözlük.
tam bir the cosby show bağımlısıyım. keşke hiç bitmeseydi, hep sürseydi.
onun şehrinde. onun güneşi, onun ayı, onun yıldızları, onun havası...herşey o burda. ve o da benim içimde...
pink floyd u dinlemezdim sertaç ortaç coverından sonra merak edip dinlemeye başladım.
babamın ısrarı üzerine geçen gün sanayi sitesinde bi icat yapmaya çalışan adamın makinasını incelemeye, bakmaya, fikir alışverişinde bulunmaya gittim. lafı çok uzatmayacam adamın tek amaçı 0 enerji verip sonsuz çevrim boyunca elektrik enerjisi üreten bi makina yapmak. * bildiğin kurmuş sistemi 700 milyar harcamış şuana kadar. kafayı bozmuş durumdaydı sözlük, dedim amca bak bu daha fiziğin ilk yasasına ters enerji yoktan var edilemez. evet dedi biliyorum dedi ben de sizin o fizik kitaplarınızı yırtıp attırcam dedi. itiraf ediyorum çok uzatmadım hevesini kırmamak için biraz daha dinledim inşallah başarırsın amca dedim.
tam itiraf ediyordum üstteki yazıyı okudum, güldüm, beğendim, unuttum.
yine yeni yeniden gecenin ortasında tavan yapan itiraflardır.
bir öğrenci olarak domatesli biberli yumurta, arzuya göre değişiklik yaparak biberli domatesli yumurta veya yumurtalı domatesli biber yemekten bıktım usandım sözlük.
içten içe süper kahraman olmak istiyorum sözlük.

(bkz: uyku öncesi hayaller)
bu kez pek bir afilli yalnızlık.
beni ikna edebilmek için msn de saatlerce dil döktüğün güne geri dönmeyi dilerdim, o zaman çok farklı hayatlara dahil olmadan mutlu olabilirdik.
ama olmadı, belki hata benimdi olamadı, ama ben senin hayatıma dahil olma çabalarını değil, gerçekten seni özledim. geç anladım. özür dilerim.
iki kadehle sarhoş oluyorum amk. aha bak yine dönüyor her yer, hehe
biri gelip bana derdini anlattığında ya da karşımda ağladığında teselli veremiyorum.üzülme canım ya, hayırlısı olsun falan gibi klasik şeyler söylüyorum.mal mal bakıyorum ya da sarılıyorum; fakat işe yaramıyor işte.kimseyi mutlu edemiyorum, bu konularda çok beceriksizim.oysaki ne çok isterdim yapabilmeyi.
akrabam olan bir kadına cinsel haz duyuyorum. * *