bugün

Bazen..

O'nunla neredeyse aynı zaman aralıklarında aynı şeyleri yaptığınıza, aynı şeyleri düşündüğünüze, çevrendeki kimsenin ilgilenmediği şeylere yalnızca ikinizin ilgi duyduğuna, aynı şeylere güldüğünüze, aynı düşüncelere sahip olduğunuza şahit olursun. O'nun ruh eşin olacağına dair inancın gittikçe yükselir.

Ve o'nunla olamayacağın da bir o kadar kesindir..

En çok da bu koyar insana işte.
ev arkadaşımla kavga ettim, evden ayrılıyorum. bekar hayatı başlasın bakalım nasıl olacaksa...
iyiyim ben gerçekten iyiyim; hani inanmak başarmanın yarısıydı!
neredeyse her sınavda başıma aynı olay geliyor sözlük isyanlardayım ya! yazdığım cevabı son anda değiştirip "iyi ki gördüm ya az daha gidiyordu soru" diyorum ve her defasında da önceki cevap doğru çıkıyor!
sürekli sözlük yazarlarının itiraflarını okuyorum sözlük. sürekli kimin ne derdi var merakla okuyorum. elimden bir şey gelebilecekse direk mesaj atıyorum kendisine.
gibi yapmak..
hiç olmadığı kadar acı geliyor artık..
bir dönem etrafımda eric cantona'yı tanımayan o kadar çok kişi vardı ki bir ara şizofren olduğumu düşünmüştüm.
çapraz apartmanın 15. katında balkonda rüzgarlık var, hani rüzgar esince çın çın eden şey. cdlisinden. gece parıldıyor, ben balkonda sigara içerken. mavi, kırmızı oluyor. te ordan sesi geliyor. her defasında atlı karınca izleyen bebeler gibi bakıyorum. lan diyorum seçim anketi ayağına gitsem o daireye, sorsam, konuşsam, nereden aldınız, nasılsınız, iyi misiniz, ne yaparlar ki diyorum. çok merak ediyorum, nasıl tipler oturuyor o evde, gençler mi, yaşlılar mı, eğlencelidirler de kesin, iki bira bi doritos alıp çalsam kapılarını, dışlarlar mı, yıllardır balkonunuza bakıp eğleniyorum desem, gülerler mi? çocukları var mı? kadın güzel mi? kocası ne iş yapar. ya sıkıcı, yaşlı, dar kafalı tiplerse? belki de eski ev sahibeleri aldı, koydu oraya, bunlar da ya üşendi ya da ne zararı var dedi çıkarmadı. kim bilir? gitsem sorsam mı ki. neyse.
evet sözlük canım bazı olaylardan olayı çok sıkılıyor. ulan okula bir gidiyorum, salak salak tiplerin yanında fıstık gibi kızlar oluyor. kız olsam yüzüne bakmayacağım erkeklerin yanındafıstık gibi hatunlar. allah var yukarda yakışıklıyım, ortam bilirim, arabam var, üniversite okuyorum daha ne olsun. tek sorun okulda güzel bir kız görünce gidip konuşamıyorum. okulda bir arkadaşım var, düzgün konuşamaz hafiften eli ayağı düzgün, hiç tanımadığı kızların yanına gidip tanışabiliyor ve ben deli oluyorums sözlük. hiç tanımadığım birisi ile şak diye gidip nasıl tanışırım bilemiyorum, bunu başarırsam üniversite hayatım iyice güzel olucak. bu entryi okuyan bay, bayan arkadaşların bir yöntemi varsa mesaj atarak yardımcı olurlarsa çok sevinicem.
kaligrafi ödevimizi yapmakla meşgulüz sözlük..artık o kadar iğrenç bir durum aldı ki bu gözümüzü kapatıp karikatürlere daldık resmen. yarın ne gibi tepkiyle karşılaşacağımızı bilmiyoruz.
Ayrıca kapımıza gelip bizi dinlediğini düşündüğümüz insanımsı varlık her kimse onu lanetliyoruz, algı konusunda tavan yapmış olan arkadaşıma da bir alkış rica ediyorum..sanki biri bizim kapıda demesiyle beraber kapıdan sesler gelmeye başladı.
Ekstra olarak da dengesiz olan havalara karşıda inanılmaz negatif elektrik yüklüyüm.
kusura bakma sözlük bu saatte ki itiraflar da bu kadar gereksiz oluyor haliyle.
sebepsiz yere kenimi yalnız hissetmemden dolayı, anlamsız düşüncelere kapılmamdan dolayı, saçma sapan şeyler hayal edip olmayınca üzülmemen dolayı artık bir psikoloğa gitmeyi düşünüyorum sözlük.
sürekli masamın yanında bir tahta cetvel bulunduruyorum. sırtım kaşındığında çok işime yarıyor.
ukalalık yaptığımı düşünme sözlük ama uluslararası ilişkiler bölümünü 3.5 yılda bitirdim ve ingilizce fransızca bilmeme rağmen işsizim.
edit: okul biteli 1.5 sene oldu.
itiraf ediyorum sözlük ev arkadaşımın kız arkdaşından iğreniyorum. marjinal takılmaya çalışan bir ezik saçları çok kızıl çok kilolu her yerinde dövme var her yerine prcing yaptırmış çirkin ötesi bir varlık. ama iğrenmemin nedeni çok küfürlü konuşuyor. yüzüne gülmek zorunda kalmam bana acı veriyor. arkadaşımın midesizliği diyeceğim ama çocukta kıza bayılmıyor. çok zengin olması ev arkadaşımı cezbediyor. ama parası içinde olsa katlanılmaz bir varlık.
felaket derecede uykum var bıraksalar ayı gibi yatarım, sabahları yataktan kalkmak ölüm oluyor
sabah yağmura uyanmayı özlemişim.işe giderken ıslanmak umruma bile gelmedi bu kez.o değilde bıraksalar aralıksız uyurum.sabah servisini,mıy mıy yürür gibi götüren şoförüne sinir oluyorum.itekleyecem o olacak. git, git bitmiyor yol. vay .mına koyim arkadaş sanki şehir dışında çalışıyorum.ömrüm yolda geçiyor.yanımda çalışan kız çok aşık.oyy benim aşkım şeklinde naralar atıyor,özlediğini bile paylaşıyor. bazen hoşuma gidiyor,çok güzel bi aşık. bazen de "yeter bu kadar mutlu göründüğün" diye boğmak istiyorum ama kızamıyorım lan.beni tanıyosun değil mi sözlük? vallahi kötü biri değilim ben.
Deneme sınavlarının hepsinin cevap anahtarlarının yerini biliyorum ama almamak için kendimi zor tutuyorum.Peygamber sabrına sahip olmak ta budur.
sevgilisinin oldugunu ima eden yazarlara direkt eksi veriyorum.

not: hic sevgilim olmadi. ve evet kiskaniyorum.
yalancı iki yüzlü düzenbaz insanlardan nefret ediyorum. ya insan kullanıyorlar, ya incitiyorlar yalanlarınla. tanımasanız bile hani derler ya uzaktan bile belli oluyor öyle işte. kahpe dünya'nın yalama olmuş insancıkları bunlar. işi gücü kandırmaca. yozluk. pisliksiniz kardeşim pislik. ne diyim ki daha.

edit: cümlelerime bir "zamir" bile olmadın, "sıfatına" tüküreyim
Itiraf ediyorum şuan dersteyim ve fena halde çişim var. Çıkamıyorumda!
hala güçlü bir sinir krizi geçirmedim.. ama korkmuyorda değilim en az 2 kalp kırılacak ve birde kapı artık hangi odaya ait olur bilmem..uzun zamandır bekliyorum ama eli kulağındadır..
ilk defa birisine seni seviyorum dediğim için çok mutluyum.
hayatımda ilk defa birisine seni seviyorum dediğim ve geç kalmadığım için çok mutluyum.
kompleks sahibi bir bayanla çalışmak hiç zevkli değil. nolur, komplekslerinizden arının yahu, hem kendinize hem yanınızdakilere eziyet etmekten ne zevk alıyorsunuz valla anlamıyorum.
sakız çiğneyen insanlara sinir oluyorum. o sesi duydukça deliriyorum. şu an annemi kesesim var yani o derece.