bugün

outlast da seni karım yapıcam diyen adamın bizi masaya yatırıp kesmeye çalıştığı andır.
Pencerede sigara içerken eve babannemin girip girmeyeceğini düşündüğüm anlar.
Babam tır şoförü. Ayda 4-5 kere uzun yola gider. Ben de arada sırada kendisine eşlik ederim. Tırla uzun yola gitmeyi gerçekten seviyorum. Bazen de direksiyona ben geçiyorum, peder artık gide gele nerede polis var yok ezberlemiş, oralarda veriyor direksiyonu. Neyse istanbul'dan çıktık, ankara semalarındayız. Gece 03:00 falan. aldım direksiyonu, ulan bir rahat ki amk tırı... devam ediyorum, 6 şeritli bir yola girdik. ileride de gişeler var. "baba gişeye geldik polis olmasın?" dedim. "yok yok rahat ol!" dedi. iyi dedim. neyse 200 metre sonra falan gişeye gireceğiz, birden sağ taraftan bi tır yavaş şekilde önüme geçmeye çalıştı. Lan ben de panikledim gaza biraz daha yüklendim. (Ama öyle bir durum ki sanki euro truck similator oynuyorum. orada değişik fantezilerim vardı. 130 la benzinciye girer aynı hızla yola dalardım.:)) neyse tırı geride bıraktık babam yavaş yavaş diye bağırıyor. lan tam gişeden geçerken ''küüüüttt'' diye ses geldi. içimden bi ses ''mert şimdi yarrağı yedin oğlum!'' dedi. lan dedim kesin çamurluğu falan kırdım. sonra aşağı inip baktık allahtan sadece çamurluk falan çizilmiş. o ''küüüttt'' sesi nereden geldi anlayamadım amk. o an hayatımda en tırstığım anlardandır vesselam...