bugün

(bkz: xperia s)
(bkz: xperia x10)
iphone 3gs. şuan fiyatıda çok uygun.
sözlük yazarlarının yeni telefon alacaklara olan önerileridir.maksimum 600 tl olacak önermelerdir.
(bkz: samsung galaxy ace)
x2-oo 350 liraya bir telefoncudan aldım. çok memnunum benim için telefon bir müzik dinleme aracıdır.
paran azsa yani 400 liraya kadar bir şey arıyorsan hiç düşünme. iphone falan hikaye. kontorun olmadığı zaman hala babana bana kontor al diyorsan ha s3 kullanmışsın ha 3310.
androidli herhangi bir sony olabilir.
forumdonanımhaber sağdan çıktığında bir değil ikinci kapı kardeş. Ayrıca emeğe saygı. artı +rep. artı amk forum mu lan burası?*
4 gün gidebilen şarj önerisiyle vazgeçemediğim tek telefon olarak önerim :
görsel
galaxy s3 sarj dayanikliligi cok iyi. onceden sony ericson mini x8 kullaniyodum, su gibi sarj iciyodu.
nokia nın dokunmatiğini almak yerine d900i alınabilir o derecedir. bence fiyatına göre samsung t mobile - 800$ amerika da.
Adam 600 lira param var diyo galaxy s3 diyosunuz.
cep telefonu tabii ki...
şu saatten sonra ev telefonu alsan n'olacak ki? ya da ankesör alacak değilsin herhalde...

ulan böyle başlık mı olur? bıktık anketten a.q.
ben de huawei var, siz almayın canım kardeşlerim benim.
nokia 808 pureview. 41 megapiksel lan telefonun kamerası. benim gözlerden daha iyi.
(bkz: samsung galaxy s)
(bkz: samsung galaxy s2)
(bkz: samsung galaxy s3) *
tavsiye isteyen arkadaşlar özelden mesaj atsınlar telefonu ifşa etmek burda hukuki sorunlar yaratabiliyor bazan.
Htc desire hd yada galaxy s plus.
Sony ericsson xperia serisi tavsiye edilir. Kendisine has özellikleriyle ve fiyatının iphone'nun yanında düşük olmalıyla tercih sebebidir. Aynı zamanda htc kaliteli bir telefon markası olup ülkemizde yeni yeni tutunmaya başlamıştır. Güzeldir yani..
ankesörlü telefon. *
şaka mı yapıyorsunuz? tabi ki de 3310 . ondaki yılan oyununu 3-5 milyarlık telefonlara değişmem ben efendim.
Sony Xperia T. Snapdragon S4 var lan. Boru mu? 28 nm.
ı phone karşıtı olduğum için yeni model bir nokıa olabilir.
ericsson a1018
http://www.kotusozluk.com.../ericsson-a1018_10010.jpg
samsung galaxy .