bugün

yazaların diğer yazarlara cep telefonu konusunda fikir vermek amacıyla yapacakları tavsiyelerdir.

evet sözlük bi forum değil ama benim günlük hayattaki asistanım oldu neredeyse. herhangi bir konudaki ilk araştırmamı sözlükten yapıyorum. burdan aldığım donelerle asıl kaynaklara ulaşıyorum.

hal böyle olunca cep telefonu alıcıları olarak sözlükten ilk tavsiyeleri de alabilmeliyiz.
şarjının uzun süre gitmesi özelliğiyle;

(bkz: philips)

bazı modelleri 1 ay, bazı modelleri ise 2 aya varan bekleme süresine sahiptir.
kullanisli ve karizmatik telefon icin
(bkz: lg prada) beymen'lerde satilir.
en memnun kalarak kullandığım ve herkese tavsiye ettiğim telefonlar için:
(bkz: sony ericsson k790i)
(bkz: nokia 6310i)
(bkz: nokia 6230i)
(bkz: iphone)
bir sivaslı olarak 5800.
fiyat biraz daha düştükten sonra n95 8 gb.
kesinlike iphone un yer alabilecegi bir tavsiyeler butunu degildir. iphone alirsaniz, birisi karsiniza gecip canim ya hic mi sevenin yoktu senin bunca parayi bayilirken kimse seni engellemedi falan diye sorar.
her daim elimin altında internetim, güzel mesajlaşmak içinde f klavyem olsun diyorsanız ve şıklık önceliğinizse;

(bkz: nokia e 71)
nokia E72.
nokia eseries.
nokia 5800 düzgün kullandıktan sonra en güzel cep telefonudur.
nokia 3310 kafidir abicim. 1 hafta şarj vsvs. demir gibi telefon.
ericsson a1018.

edit: ahanda bu http://galeri.uludagsozlu...cep-telefonu-tavsiyeleri/
kullanmayın beyin tümörü yapar. ayrıca anket adamı erken bunatır.
iphone'yi tercih etmelisiniz tabii ki kullanmayı biliyorsanız.

edit: bu entry girildikten 1 ay sonra iphone kardeşe verilmiştir ve birsaha asla alınmamıştır. Hep aynı şeyler sıkıyor insanı.
(bkz: ı phone)
Özellikle nokia tavsiye edecekler ne derler?Çünkü şu an da önümdeki en mantıklı seçenek nokia modelleri.
(bkz: john s phone)
Nokia e63.
nokia 6300 azizim. daha iyisini bulamazsın gibime geliyor. 3 buçuk yıldır kullanıyorum taş gibi kendileri
nokia anceto's 6200.
acer liquid.
(bkz: nokia n79)
nokia c3.
güncel Önemli Başlıklar