bugün

şüphesiz ki şu an bu fiyata (759 TL)* alınabilecek en iyi cep telefonu.
android 2.2 işletim sistemi orta-ileri seviye kullanıcılar için bile fazlasıyla yeterli.

samsung telefonlardan android market'e girip uygulama indirilemiyor normalde. ama bu uygulamaları yüklemenin başka bir yolu daha var; ama söylemiyorum. *
iki gündür kullandığım telefon. en sevdiğim özelliği ise mesaj yazmak yerine konuşmanız. sesinizi algılayıp sizin için yazıyor.
peformans/para oranı en yüksek telefonlardan biridir.
teknosa'dan alındıktan sonra 1 hafta içinde "cihazınız kayıt dışıdır" vıdı vıdı mesajı gelen ve geri iade edilen, saturn'de kampanyadan dolayı stoklarda bulunmayan, pek hoş pek güzel dış görünüşü iphone'u andıran (bazılarına göre "ayfon çakması") android telefon. he bi de swype diye canını sevdiğim bişey var ki mesaj yazmayı hızzzzzlandırıyor. alınması şiddetle tavsiye edilir.
1 haftadır kullandığım, süper telefon.*
yok 1.2 ghz çift çekirdek işlemci yok super amoled plus yapmayın arkadaşlar.vereceğiniz parayı düşünüyosanız dahi 1500 liralık telefon almanız saçma bence. yani işletim sistemi aynı aralarında bir tek kasa ve donanım farkı var. *
android market açıldıktan sonra (yetkili servise götürmek gerekebiliyor) 2gb lık kartın yetmediği telefondur.
fiyat/performansta tahtını samsung galaxy sl'e kaptırmıştır. çünkü telefon hafızası gerçekten yetmiyor. ve sl'in tasarımı daha iyi.
bir süredir kullandığım ve tek eksiğinin sarj süresi olduğunu söyleyebileceğim android işletim sistemli harika telefon.
şık ve kullanışlı bir telefon.
hoş görünümlü, şık tasarıma sahip, özellikleri gayet yeterli ve iyi ötesi olan samsung un ürettiği en iyi telefonlardan biri.
eğer bu telefonu bilgisayar gibi kullanmayıp normal ölçülerde kullanacak kullanıcılar için fazla özelliklere sahip telefondur.(bendede mevcuttur, tavsiye ederim!)görsel
hele ki bir üst modeli galaxy sII daha bir fenadır, bir çok kıyaslamada iphone4 ü çok rahat farkla geçmiştir.
Fiyatı ve performansı ile çoğu telefona taş çıkartacak telefondurr.
Zat-ı şahsımı Akıllı telefon piyasasına adım attıran şahane telefondur. Telefon hafızası ve şarj süresi yönünden vasat gibi görünsede, fiyatına göre barındırdığı android işletim sistemi ve hızlı olabilitesiyle iyi telefondur. Ayrıca telefondan entry girme şerefine eriştirmiştir *.
2 gündür kullandığım ve yılların nokia kullanıcısı beni kendisine aşık etmiş telefondur.
şarjı çok çabuk bitmekte ama bunun sebeplerinden biri insanın telefonla oynadıkça oynayası geliyor, elinden bırakmakta zorlanıyorsunuz.
boyutu da gayet küçük olduğu için kullanımı çok rahat. dokunmatiği çok iyi. q klavyede yazarken harfleri karıştırmıyorsunuz, basmak istediğiniz harfi gayet iyi algılıyor.
fiyatı teknosa, bimeks gibi marketlerde 700-750 lira arası değişiyor fakat vatan bilgisayarda 640 liraya buldum. aldığınızda kutusundan siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı kapak çıkması da bi hayli sevindirici.

edit: imla
istenilen beklentileri karşılayabilecek bir telefon ama flash desteği ve şarjının biraz az gitmesi eksi tarafı. piyasada olan akıllı telefonların hangisinin şarjı 3-4 günü geçiyor bir de bunu sorgulamak gerekli tabi. bu telefon parasında göre çok harika, güzel. yalnız bir tek çözemediğim noktası telefon görüşmelerini sesli olarak hangi programla kaydedebileceğimdir. adam akıllı bir program bulamadım. ya benim sesimi tek kaydediyor ya da karşı tarafın sesini kaydediyor yüklediğim programlar. ya da görüşme sırasında benim sesim karşıya gitmiyor ve ses kayıt programı hem benim hem de karşı tarafın sesini kaydediyor. bu kayıtta da ''alo sesim geliyor mu? alo sesim gelmiyor mu?'' gibi cümleleri duyuyorsunuz. acaba bir çaresi var mı diye bakınıyorum şayet bulursam buraya eklerim aynı problemi yaşayan olursa faydalansın.
performansı fiyatına göre gayet iyi bir telefon. eğer fazla paranız yoksa ama iyi bir telefon istiyorsanız tavsiye ederim. (bkz: boyu değil işlevi önemli)*
Şu sıralar pek bir incelediğim, 6 ay önce aldığım nokia c5-03ten pişman olduğum için almak istediğim telefondur. Öncelikle tasarım olarak iPhone u anımsatıyor ama beğendiğimi söyleyebilirim. Androidli olması önemli bir özellik, fiyat aralığındaki telefonlarla hemen hemen aynı özelliklere sahip olan telefon. Lg optimus one ile bunun arasında gidip gelenler var kararsızlar için şiddetle bu telefonu öneririm. Bu arada telefonda gömülü olarak flash desteği yok ama programla bu eksikliği giderebilirsiniz.

Telefonlar konusunda şuna değinmek istiyorum. Hala piyasadan bir haber olup ne varsa nokia da var diyip nokia alanlar, telefonun teknik özelliklerine değilde sadece kamerasının kaç megapiksel olduğuna bakanlar insanlar var. Anlamıyorum arkadaş telefon alıyorsun sen, sadece iyi görüntü ve video çektiği için 500-600 lira veren sığırlar var. Fotoğraf makinesinden haberleri yok galiba. Kamera senin için önemliyse telefon alma fotoğraf makinesi al.
flash player sorunu giderilmiş telefondur. galaxy s'e 1100 tl verene kadar 650 tl'ye alınabilecek en iyi telefondur. ne de olsa ikisi de android 4 sürümünü kabul etmiyor.

http://www.emrahkaraalan....player-10-3-sorunsuz.html
telefonun özelliklerini incelerken 3g var diyor fakat görüntülü konuşma yok. bu nasıl bir saçmalık böyle. pda diye 2011 yılında telefon çıkarıyorsun görüntülü konuşma yok. çok saçma çok.
Her siteden videoda izleyemiyorsun. Flashplayer destegi yok.
2 gündür kullandığım kurcaladığım telefon. hepsiburada da ön sipariş alınıyor.
eski telefonum(sony ericson s500i) ile karşılaştırınca ses seviyesi gayet guzel.
gpsi kullanarak (igo) dun bir yere gitmeye kalktık fakat az bucuk şaşırdı(donuş mesafesini yanlış söyledi) ama sonucta istediğimiz yere ulaştık.
şarjı birazcık cabuk bitiyor gibi. (valla yeni aldım diye çok oynaşmadım).

biraz daha oynaşıca ilave yaparım.

ilavesi...
şu an için memnunum.
şarjı sadece görüşme yaparsan 3-4 gün gidiyor ama yok internet wifi filan diyorsan 24 saati zor görüyor. dün aksam şarj aettim. 1 saat kadar internette gezindim. oyun fian oynadım şarjda %15 lik bi azalma oldu. (ama diğer geniş ekranlar ile kıyaslandığında bu durum sanırım normal)
android markete giriyosun ama türkiyeden görünen uygulamalar sınırlı. onun yerine yine yüklü olarak gelen slide me (sam) uygulaması var, orada baya bir uygulama mevcut. onlar ile baya bir eklemeler ve kişiselleştirme yaptım (en sevdiğim yanıda bu oldu, telefon benim telefonum, başkasının çizdiği sınırlarda kullanmak zorunda bırakmıyor).
649tl'ye düşmüş ,dokunmatik ekranlı, beyaz ve mor renkleri de mevcut, 5 mp kameralı, android işletim sistemli on numara telefondur kendileri. üstelik 2 sene garantilidir.
parasını kesinlikle haketmeyen telefondur. 158 mb dahili hafızası olan telefona 700 lira verenler de var tabi. bu kişiler ilerde hafıza yetersiz uyarısından usanıp root işlemine mecbur kalır.
Yanında mutlak şartla 8-16 gb micro SD hafıza kartı almanız gereklidir. Battery Saver kullanmama rağmen su gibi şarj gidiyor günde 2 kere şarj ettiğim oluyor.
bu telefonu almak isteyenler telefonun geliştirilmiş ''i'' versiyonunu aynı paraya alarak daha iyi bir donanıma ve 2.3.6 android sürümüne sahip olabilirler. telefon hakkında bilgi vermek gerekirse;

*inanılmaz sağlam bir telefon, çok sert darbelere rağmen en ufak bir çizik yok.

*telefon hafızası korkunç, bu yüzden 8-16 gb'lık bir bellek kartı kullanarak bu açığı kapayabiliyorsunuz. marketten indirmek yerine internetten telefonunuza uygulamaları indirip sd karta atın, böylece ordan kurduğunuzda telefon hafızası boş kalır.

*menüsü kullanışlı ve seri

*kamerası 5 mp ve gayet iyi çekebiliyor. adobe photoshop eklentisiyle fotoğraflarınızı şenlendirebilirsiniz.

*oyunlar ve uygulamalar konusunda bende hiç bir sıkıntı çıkarmadı.

*her androidli telefonda olduğu gibi bu telefonda da şarj biraz çabuk bitiyor. battery saver adlı uygulaması sayesinde normal bir kullanım ile 1-1.5 gün kullanabilirsiniz.
Samsung, tüm gücüyle smartphone akıllı telefon piyasasındaki payını arttırmaya çalışıyor ve bu yönde başarıyı getirecek adımlar atıyor. Özellikle de Samsung Galaxy serisi smartphone telefonlar kullanıcıların büyük dikkatini çekmekte. Samsung çok kısa bir süre önce yeni bir Android modeli olan ve yaşam stilinine ve trendlere önem veren telefonseverlere yönelik Samsung Galaxy Ace smartphone telefonunu duyurdu. Samsung Galaxy Ace cep telefonu LED flaş destekli dijital kameraya sahip. Kameranın 5 megapiksel çözünürlüğü Facebook ve diğer sosyal ağ sitelerinde içerik yüklemeye fazlasıyla yetiyor. Yeni Samsung Galaxy Ace akıllı telefon fotoğraf çekimlerinde LED ışık ile ekstra aydınlatma sağlıyor ancak bu aydınlatmanın menzili oldukça sınırlı.

Samsung Galaxy Ace tasarım özellikleri
Diğer pek çok özelliğinin yanı sıra Samsung Galaxy Ace cep telefonunun en çok dikkat çeken yönü tasarımı. Samsung Galaxy Ace (Samsung GT-S5830) yuvarlak köşeli ince ve kompakt gövde yapısı ile şık görünümlü bir cep telefonu. 3,5 inç HVGA çözünürlüklü ekranı iyi bit görüntü performansı sunuyor. Artık kullanıcılar tarafından bilinen kullanıcı dostu yapıdaki TouchWiz 3.0 en sevilen mobil uygulamalara kolay ve hızlı erişim sağlıyor.

Samsung Galaxy Ace S5830 akıllı telefon
Google Android işletim sistemi sayesinde Samsung Galaxy Ace smartphone akıllı telefon tüm Google araçlarını kullanıcının hizmetine sunuyor. Bu Google uygulamaları arasında Gmail ile e-posta kullanımını, Google Talk ile internetten sohbeti, Google takvim ile günlük ajanda işlemlerini ve Google Maps navigasyon ve Latitude fonksiyonları ile GPS navigasyon işlemlerini saymak mümkün.

Kaynak: Letsgomobile
elektriğe yapılan zamdan sonra masraflı olacak telefon. Tam dolu bir şarjla 10 saati bile çıkartamıyoruz.