Kesinlikle doğruluğuna inandığım düşüncem.
Ne kadar kadın arkadaşım varsa hepsi bayılarak yiyor.

Abi iğrenç bir şey ya.
Hiçbir erkeğin bunu severek yediğini düşünmüyorum.
Kusucam..

Kızlar bunun nesini seviyorsunuz Allah aşkına.
Yiyince entel dantel oluruz diye seviyorlar.
çok saçma başlık önyargısı ile tıkladım ama vallahi 10/10 tespit.

-tadı çirkin veya güzel tartışmaya açık lakin hakkatten ioçk yazınca farkettim hatunlar bayılıyor suşiye.
peniste bir çiğ balık olduğu için olabilir.

tespite bak yine anasını siktik ortalığın
Haklıyım arkadaşlaaar.
Kadınlar konusunda Ne zaman yanıldığımı gördünüz..
tadı yok tuzu yok yenecek gibi değil.
şimdi bir düşündüm de suşi seven bir tane bile erkek arkadaşım yok. kızlar ya pahalı diye seviyorlar ya da onlar da balık eti seviyor...
Suşiye bayılan bir insana şahit olmadım ama Zeytinyağlı sebze yemekleri, makarna, börek çörek, kısır, pastane ürünleri, dondurma, mısır gevreği, çilek, çikolata, jelibon gibi daha çok kadınların sevdiği yiyeceklerden biridir.
sushiye bayılıyorum sevmeyen erkek de tanımıyorum asıl ya da benim davar arkadaslarım davar oldukları icin ne bulsalar yiyorlar bilemedim.
Dolaptaki 3 günlük pastayı bile sorgusuz sualsiz yiyecek çöp öğütücü mideli erkeklerin sushiyi sevmemelerini anlıyorum.
Çünkü, neden sevsinler?
Doğru tespit.

Kadınlar bayılıyor bu merete ama konu memleket olunca off bu peynir kokuyor. Suşi kokmuyor sanki.
Kız değilim, suşi seviyorum, vurdurmuyorumdur...
özentiliktir.
Suşiyi ben de seviyorum ama wasabi yemek için. Harika bir acı amk, insanın kulaklarından ateş çıkartıyor resmen.
Wasabi ve soya sosu olmasa suşi bi skime benzemezdi.
Sisiyi de Tayyip isimli kişiler çok seviyor.
görsel

Bu sevilmez mi ya hem göze hem damağa hitap ediyor. Sevmeyen muhtemelen iyi bir yerde yememiştir. Diğer ülkelerde oldukça ucuzken bizde malesef lüks kategorisinde.