bugün

Ağır abi, efendi, hanım hanımcık gibi güzel nitelendirmelerde bulunduğun insanların mallıklarını gözler önüne seren uygulama. Koca koca adamlar şu uygulamayı kullanırken ne hallere düşüyor aq.

insanlar bu uygulama yüzünden anı Yaşayamıyor. Herkes eğlencenin dibine vurması gereken anda sınep çekme peşinde.

Velhasıl-ı kelam bünyem bu kadar yapmacıklığı kaldırmadı. 3 yıldır kullandığım uygulamayı tek hamlede sildim.
ne işe yaradığını şu anda öğrendiğim bişey. bunlar çok fazlalaştılar artık. wikipedia da uzun uzun anlatmışlar ne olduğunu.

e whatsapp´te bile fotoğraf çekme fonksiyonu varken, facebook´a direkt fotoğraf yüklüyosan, bi de instagram falan var, bunlara ne gerek var, valla çok merak ediyorum.

benim bikaç arkadaşım var, bikaç iş arkadaşım var, onlarla whatsapp bağlantım var, aileyle whatsapp bağlantım var...bizim arkadaşlar bi de instagram a gir, dediler hadi ona da girdik...aynı adamlar bi de orda benim arkadaşım oldular- ne işe yariyosa-

birine resim gönderceksem, whatsapp´ ten gönderiyorum zaten...ya da facebook tan gönderebiliyorum. kendiliğinden siliyomuş, ulan kendin sil n´olcak ki, iki tane tık fazladan yap fotoğrafı sil...

aynı şeyi yapan bi sürü program türedi usta...bende bi whatsapp var,telefon bile edebiliyorum, instagram bile saçma geldi bana. girmiştim. çıktım şimdi.

bunların hepsi üç aşşa beş yukarı aynı şeyleri yapan programlar. bi tanesi olsa yeter. o whatsapp in de bisürü benzeri çıkmış adam var, whatsapp benzeri programlardan 8 tane var...eee?..ne işe yarıyo ki...
En gereksiz saçma sapan bir uygulamadır. Bir de köpek efektiyle kendilerini köpek yapıp her yere atıyorlar. it misiniz siz aq
az önce yeni gelen yüz degistirmeli lenses efektiyle seda sayan olma hayalimi gerceklestirmis uygulamadir. tesekkürler snapchat.
Keko, kezo ve ergenlerin son zamanlardaki uğrak mekanıdır.
kullananlara geri zekalı muamelesi yapmak yasal olmalı.
Kullandığım ve kullananların neden bu kadar çok eleştirildiğini anlamadığım uygulama. Yahu siz ne tarz arkadaşlara sahipsiniz ki bu kadar eleştiriyorsunuz ? Neden ? insan gibi kullanırsanız gayet güzel uygulama. arkadaşlarınıza fotoğraf atıp şaka yapabilirsiniz, üstelik bunu kaydetme lüksüde olmaz. Böyle bakın bu olaya. Cluba gidip video çekmiyor herkes.
bazen eğlenceli bazen gereksiz ve çoğu zaman da işsiz zamanımızda komik gelen bir uygulama.
Muhteşem zaman öldürmeye yarayan akıllı telefon uygulaması. Yalnız anlamadığım bir şey var. Merak ettim yükledim hatta bir kaç hafta kullandım. Sonra napıyorum lan ben dedim kendi kendime ve sildim. Düşündüm ve gereksiz olduğunu karar verdim saçma sapan işler ya. Ama dünyaya böyle uygulamalar lazım. Dikkat dağıtıcı, zamanı su gibi harcatan düşünmeye değil öyle boş boş bakmayı gerektiren uygulama. bilmiyorum belki daha yararla şekilde kullananlar vardır ama benim etrafımda gördüğüm kadarıyla böyle. Snapchat hakkında böyle saçma uzun bir entry yazacağım aklıma gelmezdi umarım okumamışsınızdır.
her gün 10 milyar videonun izlendiği uygulama.

http://www.cnnturk.com/te...m&utm_campaign=buffer
başka birinin paylaştığı kısa snap videoyu kendi telefonuma nasıl kaydedebileceğimi merak ettiğim uygulama.

fotoğrafları ekran görüntüsüyle hallediyoruz ama videoları bilmiyorum.
sevemedim. samimiyetsiz geliyor nedense.
interneti kapatıpta ekran görüntüsü aldığınızda telefonu uçak moduna alıpta ekran görüntüsü aldığınızda internete bağlandığınızda karşı tarafa hangi fotoğraf ve sohbetin ekran görüntüsünü alırsanız alın bildirim gidiyor.

Telefonun internetini kapatıp ekran görüntüsü alan ve karşı tarafın anlamadığını sanan saftirikler için uyarıyorum.
siliniyorsa neden video yükleyeyim diye düşündüğüm uygulama.
gereksiz tiplerin ve ergenlerın akın akın dolustugu sıte.
gereksiz ergen uygulaması.
Uzun süre sonra kullanmaya başladığım uygulama. Takip edilesi hesap önerilerinize açığım.
eğer şuanki jenerasyon homofobik değilse, snapchat sayesindedir. ay usandım lan sizin ibnelerinizden!
~~ umrumun umrunda olması beklenen kısmında bile değil hehe.
~~
Ne tarafa doğru gülüyoruz. Üniversite 3 ile orta 3 ü karıştırmak.
Birazdan sınav temel lisesi öğrencilerinin mezuniyet fotoğraflarıyla dolacak olan uygulama. sırf parayı çıkarmak için aç geldim, yemek tatsız çıktı. bende şans olsa ..
temel mantığını saçma bulduğum lakin kendini geliştiren takdir edilesi uygulama.
Umarım erkeklerin filtreleri kullanarak moral bulmadığı uygulamadır.
Köpekli efekti bağımlılık yapan uygulama.
nice gençlerimizi eniğe çevirdiler bu uygulamayla.
Kullanmadığım ve kullanmayı düşünmediğim uygulama.