bugün

Mesafeler. Sadece bu.
Uyumam gerektiğini bilmek. Eğer uyunamam gerekseydi, acayip uykum gelmişti şuan.
Hafta sonumu bir şekilde uzatmaya çalışıyorum. Çözümüm süper gerçekten.
(bkz: insomnia)
Gibi gibi...
Yan tarafta bir tane adam var sürekli bağırıyor. Engelli mi diye bakayım dedim karısı da eşlik ediyor. Toptan kafayı yemiş bu şehir. Rahatlık batıyor efendim.
Yazar kasa, vergi mükellefliği, kira, yetiştirme telaşı ve sabır testi, bekleyiş, düşünce, iştigal, nöbet... Geceler, hovardalar, özgür ruhlar, danışacak büyük arayanlar, (yeni rakı) aşk acısı çekenler ve seks ülküsü taşıyanlar için biçilmiş kaftandır. Gecenin saki'siyim. Gececilere lacivert keyifler, demli kederler ve neşeler, aman sabahlar olmasın tonunda orgazmlar içiririm.
ulaşılamayan hedefler, kazanılacak bir zaferin heyecanı.
Son bir kaç gündür sıçma saatim geceye kaydı.
içim rahat değil.
Hem yorgunum hem umutlu hem işim yok aslında var ama geçici kalıcı olanı bulana kadar garsonluğa devam aklımda bintane soru var ama hepsine cevap bulup o huzuru yakalayamadığım dönemdeyim ve bu yüzden uyuyamıyorum.
Kafam güzel ve bu güzel kafayı uyuyarak piç etmek istemem.
Uyumadan önce bu aptal kafanın arkadaşlarının fıstık, çekirdek, soğuk çay ikramını geri çevirmemesi. Hadi çevirmedi epeyce yemesi.

Şimdi vücudum ateş gibi yanıyor. Bok vardı da aç gibi yedin demekten alıkoyamıyorum yazarlar.
En önemlisi sağlığınız.
Yaşanmışlıklar ve yaşanmışlıklar yüzünden yaşanamamışlıklar..
Şu an en çok ihtiyacım olan kişi benden kilometrelerce uzakta. Gel artık be gülüm...
Bütçedeki ani dengesizliğe kafanın takılı kalması.
Üst komşunun lanetli çocuğu, gırtlağıyla brutal dersleri veriyor elaleme.
Çünkü Yeni uyanmış olmak.
Boş beleş tayfaya iyi uykular, ben katma değer üretmeye gidiyorum.
Telefon şu lanet şeyi elime almadan öncede uykum vardı alırken de var ama şarjı bitmeden uyku yok.

(bkz: telefon bağımlılığı)
Az uyku alışkanlığı.
Ulan ikide yatıyorum 12 de kalkarım hesabıyla kalkınca saat 7...
Allah hayır etsin rüya gördüm uyandım. Uykum açıldı.
Yoğun düşünceler ve yapılması gereken binlerce hayal.
Henüz eve varmadım.
Vizeler , finaller , bütünlemeler... ve daha niceleri
Ailevi sorunlar. inşallah tatlıya bağlancak.
Sınavım var, ne konsantre olabiliyorum ne bir şey yapabiliyorum.
Tıkandım kaldım uyuyamıyorum bile.