bugün

(bkz: en gıcık olunan insan tipi)
sigara söndürülecek yere kağıt atan insan tipidir.
La mübarek oraya sigara söndürülüyor dimi, git başka çöpe at kağıt çöplerini, sigara söndürüp belki kağıt yanar diye niye geriyorsun sigara içicilerini.
sürekli uyuyup hayata yetişemiyorum diyenler.
(bkz: klavyeden dünyayı kurtaran adam)
(bkz: koltuk patatesi)
(bkz: küçük dağları ben yarattım)
(bkz: sanal alem delikanlıları)
Tokum ben burama kadar doluyum lütfen ısrar etmeyin dedikten sonra eh bir lokma tadayım, hani gönlünüz kalmasın deyip sofranın yarısını silip süpürenler.

Be adam açsan ye işte.
hayattan sürekli şikayet edenler, başlarına gelen her kötü olayın sorumlusunu 3. şahıslarda arayanlar, bir kere oturup hayatının en azından o gününün muhasebesini yapmayan insanlar, başkalarını hor gören insanlar, pis insanlar, dünyanın onun etrafından döndüğünü zanneden insanlar, uzar gider.
şaklabanlıkda sınır tanımayan insanlar.
sahtekarlık yapıp insanların arkasında iş çeviren tipler.
(bkz: şakirtler)
kendi beğenmediği şeyleri yapanlara kıro diyen insanlar.
kendisinin çok dürüst, namuslu, karakterli vsvsvs kısaca bir bok sanıp, küçük bir olayda sıçıp sıvayan ve gerçek yüzünü ortaya koyan iş arkadaşı gibi olanlardır.
kısaca kendinden bihaber insan türleri.
belediye otobüslerinde bağıra bağıra cep telefonuyla konuşan dayılar, amcalar, teyzeler.
beş vakit namazını kılıp, onun bunun günah olduğundan bahsedip, içinde kurt kaynayan, fesatın önde gideni, kindar, plancı insan türü.
Ota boka bahane bulan embesil insanlar, Herşeyi ben bilirim diye dolaşan insanlar...
Sinir olunur böyle insanlara hatta bi kaşık suda boğası gelir insanın.
şike yapıp, biz yapmadık diye ağlayan insan türleridir.

bu türün birde çanta show yapan başkanları vardır ki, sinir olunan türlerin başında gelir.
ismail yk, serdar ortaç dinleyen insandır.
(bkz: hiç çalışmadan sınava girip 90 alan tip)
gördüğüne direk inanıp, onlarca trip atıp, hayatının içine edip sana kendini ifade etme fırsatı tanımayan direk kestirip atan insanlar.
her şeyi bildiğini sanan insan türüdür.
değer verdiğin halde size pislik muamelesi yapan.
Kof olupta herseyi en iyi bildiğini sanan egoya sahip insanlar.
açıklama yapmadan, ansızın çekip giden umarsız lanet insan.
SEN TAM iŞinE YOĞUNLAŞMIŞ, KEYiFLi BiR ŞEKiLDE iŞiNi YAPIYORKEN *; malın birinin ikide bir 'off!' diye iç çekmesidir.
a geri zekalı!
senin için sıkıldıysa neden çevrendekileri de sıkıyorsun?! * * *
dişlerini fırçalamayan insan.

olaylara at gözlüğüyle bakıp, farklı düşüncelere yönelmeyi denemeyen insanlar.

tuvalet fırçasını hala keşfedememiş insanlar.