bugün

Bakanlık pazarlığın girişmiş.

Kemal kılıçtaroğlu nun aklı varsa yanına yaklaştırmaz bunları hodri meydan desin çöp bile yok desin.
2018. 3. Kasım'ında i.m.d.'in sakarya temsilciliğini açtığımız gün, -açılışı ve paneli sönümlemek için- binali'nin şikşosuyla adı çıkan ibneye konser verdirdiler! Bakıyorum da -Bu kritik dönemeçte- reisin adaylığını sönümlemek için, ne kadar "ibne - nonoş - liboş!" Varsa yine saldılar meydana?
Ersan Şen, Sinan Oğan'ı desteklediğini açıkladı.

"Onların olduğu yerde Türkiye
Cumhuriyeti'nin, Türk milleti'nin beka sorunu olmaz."

https://twitter.com/karar...?cxt=HHwWhIC9hdPE_v4tAAAA
türkler zafer partisini desteklesin .
" oylar bölünmesin " deyip 20 sene seçim
kaybeden yarım akıllıların laflarını ciddiye almayın .
Fetö ona çökmeye fırsat bulamadı muharremle uğraşırken.
Ülkücülere ulusalcılara selam bile vermemem gerektiğini bana tekrardan hatırlatan qral.
isteyen bunlara oy versin ....
görsel
görsel

görsel

görsel
biz sinan oğan ve zafer partisi diyoruz .
kaliteli adamları sonuna kadar desteklemek
lazım . inançsızlığını , çocuk ruhunu
" kazanamayacak ki " bahanesiyle maskeleyen
sürüye dahil değiliz .....
her kartal bir zamanlar civcivdi .
nemalanma peşinde. güç toplayacak bu seçimde, önümüzdeki seçimde de liderliğe oynayacak.

oyum chp ye.
Oy bölen demişsinizde doğru oy bölüyo küskün mhplilerin oyunu alıyor.. kemal dedeme iyilik ediyor ilk turda kemal Kılıçdaroğlu kazanmalı ve küskün mhplilerin oyunu alarak oğan bize iyilikte bulunmakta şüphesiz.. Muhalifler bunu görmüyor çekil diyolar. Maarem gibi çekilirse ona gidecek oylar ya Tayyipe yada boşa gider sanıyo musunuz oda çekilirse tüm oylar dedeme gidecek.. hayır hayır elimi kesseler bay Kemale vermem diyenler var bunlar ya sandığa gitmez ya Tayyipe verir inadına..
belki de fikrimizin sorulduğu son seçimde aklı olan için yol bellidir, aklı olmayan veya menfaati olan için de yol bellidir, uğurlar ola.

görsel

Seçim 2. tura uzamasın ülkede tekrar provakasyonlar yaşanmasın istiyoruz. Bu yüzden ilk tur Kılıçdaroğlu'na %52 üzeri %53'e yakın oy verip 13. cumhurbaşkanımız yapacağız. Erdoğan %45 muhalefet %55ken sana %5 verip niye seçimi 2. tura uzatalım? Pazarlık yap diye mi?
Bir bakanlık koltuğu verene destek verecekmiş.

Adam değildir.
Twitterda oktorllerin yeni bahanesi ve hedefi olan siyasetçi. Babacan, davutoğlu gibi eski akp'lilere ve selo teröristine yalamalık yapan tipler utanmadan bir Türk milliyetçisi adaya saldırıyorlar. Akp seçmeninden aktrollerden daha fanatik bir kitle varsa o da bu oktrollerdir yazık kafalarına. 74 yaşındaki dersimli köylüye kaç seçimdir katlanan her başarısızlığına bir bahane bulan adamlar trt'de 1 saniye gösterilmemiş, diğer Ana akım medyaya bile zar zor çıkan adama sallıyorlar. Adam ikinci tura kalırsa belli başlı şartlarımız var diyor ne diye bu kadar kuduruyorsunuz lan ? Davutogluna babacana seloya tahammül eden herifler iş sinan ogan'a gelince kuduruyorlar. Bunlar yüzde 1 oyu olmayan çapsızlara cb yardımcılığı ve bakanlık verecekler o yüzde 1 oyu olmayan çapsızlar ne isterse yaptıracaklar farkında değiller amk. Yazık lan kafalarına. Merak etmeyin ülkenin iq seviyesi 89 ilk turda ya tayyip ya da kemal alır.
Bu herif iktidarın dilini kullanan biri. Zaten aldığı oyların ekseriyetini cumhur ittifakından değil millet ittifakından koparıyor.

Boş beleş bir tip.

Oyna devam.
TRT Haber’de liderlere verilen süreler:

Erdoğan: 48 saat 45 dakika
Bahçeli: 28 saat 53 dakika
Destici: 45 dakika
Kılıçdaroğlu: 41 dakika
Sinan Oğan: Yer verilmedi.

https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWgoCw9ZTCkIAuAAAA
tesadüf değil herhalde ....
Vicdanım rahat oy verebileceğim adam gibi adamdır. ikinci turda da oy kullanmayacağım umrumda bile değil. Kötünün iyisini seçmeyeceğim. Bu dayatmaya boyun eğmek zorunda değilim.

"Her millet layık olduğu şekilde yönetilir" sözüne katılıyorum birkaç kişiye atfediliyor kesin bir sahibi yok.
yıllardır beklediğimiz temiz , eğitimli
beyefendi türk lider .
görsel
ümit hocayı da unutmadık .

görsel
hırsız mütayitlerden , kokoculardan kurtulmak
isteyen türkler bu liderleri yanlız bırakmasın .
Kılıçdaroğlu karşısında şansı olmadığı için oyumu vermedim. Bir dahaki ne inş.
Kişilik olarak en mantıklısıyken oy olarak en mantiksızı görünen herkesi arada bırakabilmeyi başarmış kişi.
Bu düzenin değişmesini, iktidarın gitmesini isteyip de bu adama oy atanların gram aklı yok. Olum adam %5 alır almaz. Bu macera arayışı, bu saçma sapan çocuk çocuk ergen tripleriniz nedir? Verin oyu Kemal reyize bitsin gitsin.
Oy vermediğim için bir burukluk hissetmedim degil. Duruşuyla konuşmasıyla Tam lider olacak insan. Ancak ülkemde kişiye değil de fosilleşmiş partilere oy verildiği için oy bölünmesinden korktum malesef. Ben vermedim yine de birkaçınız oy verin. Evet.
Tayyip gitsin diyip buna oy vermek neyin kafası kuşkusuz.. oylar demokrat dedeme ilk turda bitirelim işi haydee..
sinan oğan kemalden sonra muhteşem cumhurbaşkanı olurda şimdiki şartlarda kazanması çok zor hatta imkansız . o yüzden 2028'de belki..
Dün geceki trt konuşmasında "diploması olan ekonomi uzmanına oy verin" diyerek ince bir mesaj vermiş.
iyi parti + kendisine verdim. evet.
Geleceğimiz için bastım mührü...

Bize eğitimli donanımlı yönetici lazım, keyfi yöneten değil...

Vicdanımda rahat evelallah..
(bkz: ehli mekke/#46378935)