bugün

entry'ler (707)

meral akşener

TAHRiBATI MAZUR iMiŞ; LA-YÜS'EL
iTiBARI GÖTÜRÜR AMERiKANiST-SEL
BOP-SARAY KAPILARINDA SÜRÜNÜR
MEL'ANETi AYAN OLUR TEL-TEL;
"TAKKE DÜŞTÜ, GÖRÜNDÜ KEL?"

(La-yüs'el; Mes'ul olmayan, sorumsuz.)

meral akşener

M. yavaşı aday yapmaya kalkıştığında yazmış idik, -çakma sarışın mel'anetine karşı- aynı sözümüzdeyiz;

" - Natocularda bir telaş - pür telaş ki, sorma gitsin! Neymiş, "gönlünden geçen  aday -yavaş gardaşım yavaş- 'mensur yavaş' imiş!!." Yahu -yalandan da olsa (gazetecinin o kadar ısrarına rağmen)- "TÜRK Milliyetçisiyim" dahi diyemeyen bir zavallıyı, Türk milliyetçilerinin karşısına aday diye dikecek, - gürcü gocasına dahi itaat etmeyen - 'hatun kişisi!.' Bülent Orakoğlu -Mekke de iken- anlattı idi (sonradan MiLLi kuruşcu, Fehmi Çalmuk'un kitabında da okudu idik). Gürcü  abisi - hazirun da sabisi Şevket  Kazan abine "- Abi askerler darbe(28 Şubat günleri) yapacak istihbarı aldım, ne yapayım, deyu sorduğunda? Abin; "- Ben üç ihlas, bir Fatiha okuyup yatıyorum, sen de öyle yap!" Dediğinde onun emrine (kabile büyüğünüz olduğu için, ellağam) uymuş idin. Bre kadın git gocana itaat et ve bir A. Necdet Sezer vakıası - mel'aneti daha çıkarıp, AZIZ Türk milletinin istiklaliyle - istikbaliyle oynama! "AYAK ALTINDA KALIRSIN!" Bizden söylemesi!.."

tam bağımsız türkiye

- teşkilatlanıyoruz -
https://ehlimekke.blogspo...haleye-tasiyoruz.html?m=0

halis bayancuk

- israil katliamı hakkında -
https://youtube.com/short...PV0Wc?si=eKxs-lTGeNdNedJH

mustafa önsel

Albayım; -bir düşünürden- "Mücadele edenler, savaşın hakkını verenler, düşmanlarına yenilmezler. Yenildikleri sadece kaderleridir?" deyu bir tesbit nakl etmişsin. Dememiz odur ki biz "-dini bütün- Türk Milliyetçileri" Allah (Azim eş-Şan )'ın "bir kaderinden, başka bir kaderine kaçar - iltica ederiz -", kaderimize yenilmeyiz?

d varank

-arabistan da ilk yıllarım- da bir kitap okuma azmi peydah oldu, elime ne geçerse okuyorum, lakin (türkçe) kitap bulmak sıkıntı? el-cezire beton santralinde -kayserili- kominist Vedat nâmı ile maruf bir mühendisten "emil zola ve maksim gorki"nin 2-3 kitabını temin ederek okudum. Ve kafamda oluşan "kominist düşüncenin" hangi zemine oturduğuna dair sorulara bir nebze de olsa cevap bulabildim. Arapların "kralcı-saltanatçı" kafa yapılarına pirim vermeyerek, bu meselenin bir "hakk - adalet ve müştereklik" meselesi olduğu fikrini geliştirerek bu günlere getirdik(şükür Yaradana). Başta -islam inkilabcısı- imam Ali Murtaza (NEHC'ÜL BELÂĞA) olmak üzre "mustazaf önderlerin" yoldaşıyız!.

d varank

-şair- ismet özel, "komünist olmadan müslüman olan kişi, -Müslümanların başına belâdır?-" deyu bir laf etmiş idi!.

mustafa önsel

-Albayım- size pusu kuranların ağa-babaları şimdi de çoluk-çocuk demeden masumları katl-ediyor, yani "belâ kapıya dayandı?" illaki "belayı satın alıp?" zalimlere -şiddetli- bir mukabele ile karşılık vereceğiz(Bi-iZNiLLAH).

mustafa önsel

- Artık onlarla savaşım başlamıştı. Eh, ben bir şey yapmadım, geldiler kapıma ve "Biz senin belânızız" dediler. Tıpkı dedemin dediği gibi, "Belâdan kaçacaksın. Ama belâ kapına dayandıysa onu da satın alacaksın." Evet, belâyı satın aldım o dakikada. Asla geri adım atmayacak ve BOYUN EĞMEYECEĞiM BU ZALiMLERE... - (-Gazi- M. ÖNSEL - "Beşiktaş'ta SIRTLAN PUSUSU")

mustafa önsel

- Türk askerinin - kitapları geldi, (sıcağı-sıcağına) okumaya koyulduk (Elhamdülillah).
görsel

müslümanların anadili arapçadır

Lübnan da Kur'an-ı tab eden yayın evlerinde tahkikat yapan hıristiyan arapların, -ancak Kur'an Arapçası öğrenerek bu işin üstesinden gelebildikleri bir gerçektir. Kur'an Arapçası kadar(hattâ fevkinde), "Kur'an Türkçemiz" de "(imanlarına nifak bulaştırmamış) Mü'minlerin" ana-dilidir?

allah intikam sahibidir

-müntakim(intikam alıcı) olan- "mühlet verir" lâkin asla "ihmâl etmez", ilâ nihaye zulm edenlerden intikamını alır? "ya Müntakim" bizleride intikamına memur et (âmin), bi-hürmeti Seyyid el-Mürselin.

kur an çevirisi yapmanın haram olması

Kur-an meali, istiklâl marşı şairimizin hassasiyeti ile yapılmalıdır? meallerdeki kavli fark, "içtihat farkına" taalluk eder. yoksa, Kur'ana "şiirdir diyerek" beyenı küçümseyenlerle, (O'na düşmanlık besleyip?) "esatir-i evvelin(evvelkilerin hikayeleri)" iddiasındaki tarihselci okuyanların -tevessül ettikleri nazar- merduttur, hükümsüzdür!.

israil in refahta sivil çadırlarını vurmasi

-yaban domuzu- kudurmuş it sürürüsü, (zerre miktar cesaretiniz varsa) çoluk - çocuğu bırakıp bize(Türk'e) saldırın ki, görelim -piç- israil oğulları ahvâlin?

euzu billahi mineş şeytanirracim

"kovulmuş şeytanın (ve insan görümünde şeytanlar -hannâs'ın-) şerrinden Allah'a sığınırım" manasına dua cümlesi.

arapların dünyaya olumlu katkıları

"Maaşallah - Tebarekallah" kelâmını dillerinden düşürmezler. Bir arapla karşılaştın mı (tanısın-tanımasın) sana, annene-babana dua eder. "Cezakâllahu hayr el-ceza(Allah seni hayrlarla mükâfatlandırsın)", duası en takdir edilesidir?

sakarya

"Sen ve ben, gözyaşıyle ıslanmış hamurdanız;
Rengimize baksınlar, kandan ve çamurdanız!"

lütfi özaydın

25 Mart 2009 yılında Muhsin Yazıcıoğlu -reis- Şehid edildikten sonra, ismet Özel bey -müteaddid kez- "- Şehadetinden sonra Reislerini gündemde tutarak, isminin büyümesini sağlayamadılar?" diyerek Bbp.'lileri eleştirmiş - kınamış idi? -Kanaatimizce- (Üstadın derin bir tertip ile) Şehid edilmesi akabinde -derneğe tasallut eden- (şerir) "Balkani - Kafkasi kabileciler" eliyle -bırak isminin anılması-, O'na yakın duran(meşrebine muadil) azalar tasfiye edildi - kovuldu? imdi -zalim- firavun icraatlerinde "hikmet arama seansları" yapa-dursunlar? Bir gün elbet hesaplaşacağız(Bi-iZNiLLAH).
görsel

lütfi özaydın

-Bugün(24 Mayıs 2021)- irtihalinin 4'cü sene-i devrisi, Allah(Azim eş Şan)'dan Rahmet ve mağfiret niyazı ile anıyoruz, seyyieleri - hasenata tebdil ola. Bu sene kabri başında içtima etmeye niyet etmiş idik lâkin, hastalığımızdan ayağa dikilemeyi-verdik? Hakkımızda hayırlısı diyelim, seneye inşaallah.

cumhuriyetçi vatanseverler partisi

zp.'de iyip. ve mhp gibi "natocu" bir partidir. Cumhuriyetçi, milli mücadelecilerin oraya katılmaları aslını inkârdır - mümkün değildir.