bugün

Akademik kariyeri iyi, yabancı dil bilen, liyakatli, vatansever, Türk milliyetçisi ve Atatürkçü birisidir. Adam gibi adamdır. Samimi, yardımsever ve dürüst bir politikacıdır.
Anlayıp da anlamazdan gelen vatan ve millet düşmanlarının, bu devletin bölünmez bütünlüğüyle derdi olanların elbette ki desteklemeyeceği Atatürkçü bir vatanseverdir.
Atatürk'le, Türk devletiyle, millet kavramıyla sorunu olanların neyini anlayacağız?
Bu islamcı yobazların neresi mağdur, bu lanet herifler düpedüz mağrur!
Mevcut adaylar arasında, en donanımlı kişi. Evet.
Oldukça donanımlı, kültürlü, eğitimli tamamiyle objektif bakıldığında dahi mevcut adaylar arasında bu makam için en liyakatli aday.

Fethullahçıların ve kürtçülerin de düşman olduğu aday.

Daha ne olsun?
"bugüne değil kısmet bir sonraki seçimde gel" denilesi siyasetçi.
Maarem ince denen tipitip Zafere küsüp ben ayrı oynayacam kimsenin yedek lastiği değilim demeseydi kendisi aday yapılmayacak ve ona gidecek oylar inceye gidecekti neyse zaten yüzde 1 gibi bir oy oranı var. Kimileri ikinci turda Kemal Kılıçdaroğlunu sollayacak dedi bir girdide kahkaha attım sesli sjsj.
gün bugündür. sinan oğan'a verilen her oy bu ülkede türklerin de yaşadığını ve atatürkçülerin oyunun değersiz olmadığını gösterecektir.
Reis, "Türk milliyetçiliğimizi" Kur'ani tarifi ile; "Allah(Azim eş Şan)'ın kalplerine imanı yazdığı ve katından bir Ruhla(görünmez ordularıyla) desteklediği!" Bir kıvama tekâmül ettireceğiz(bi iznillah).
Öyle bir şey olmayacak. Türk milliyetçiliğinin dini yoktur. Biz seküler milliyetçiliği temsil ediyoruz. Dinci milliyetçilik isteyen MHP ye gitsin.
"Leküm diniküm veliye din(senin dinin sana, benimkisi banadır. -Kafirun 6-)
Herkesin milliyetçiliği kendine. Haddini bil, ben sana "saksafoncunun yanına git" diyormuyum?
Kader seçimi olmasa direkt oy Atacağım tek aday.
Yıllardır MHP nin başına geçsin diye yazdık söyledik.
inşallah bir daha ki seçimde bu ülkeye yakışır klaslıkta bir cumhur başkanı olur.
Fazla söze hacet olmasa gerek, -Türk islam şairi- çanakkale de "Türk Milliyetçileri'nin" tarifini yapmış;

"Ne çelik tabyalar ister, ne siner hasmından;
Alınır kal'â mı göğsündeki kat kat iman?
Hangi kuvvet onu, hâşâ, edecek kahrına râm?
Çünkü tesis-i ilahi o metin istihkâm."

Eğer böyle olmasa idi, - Mustafa Kemâl- "- Asker sana bugün, ölmeyi-şehadeti emrediyorum!" Diyebilirmiydi?
sinan oğan, erdoğan çekilirse yeni cumhurbaşkanımız olacak kişidir.

türk milliyetçiliği islam ile alakası olan bir şey değildir. milletin din ile bağdaştırılması abestir. bunu kim iddia ederse etsin saçmalıktır. türk milleti islamdan büyük ve yücedir. ayrıca allah ve din gerçek değildir. selametle.
Küfrünü ızhar edip, yazının sonunu "selametle?" Diye bağlamak, meflüç bir kafa yapısı mahsulü olsa gerektir?
Tartışmasız en donanımlı ve birikimli cumhurbaşkanı adayıdır. Ama en düşük oyu alacak cumhurbaşkı adayıdır da.
Neden mi?
Çünkü burası Türkiye.
Reis, AHZÂB Hattı / Hendek -orta camii'nde- "Türk milletinin çalınan 61. Yılına atfen!" 61. El ilanı tevzi ettim. iman ediyoruz ki -ugsum billah-, bu darbenin sesi 15 Mayıs sabahı -kulakları sağır edercesine- duyulur.
en kaliteli cumhurbaşkanı adayı .
yıllardır beklediğimiz lider . türkler
bu fırsatı kaçırmasın .
Kesinlikle gelecek vadeden birisi
Keşke bu adam cumhurbaşkanı olsaydı.
--spoiler--
keşke bu adam cumhurbaşkanı olsaydı.
--spoiler--

katılıyorum. ama siyaset biraz da para, ekip ve taban işi. tek çiçekle bahar gelmiyor maalesef.

kaldı ki bir insanı sadece konuşmaları ile tanımış olmuyorsun. biraz da tecrübesi olması lazım.
tecrübe derken mesela daha önce en az 3 yıl cumhurbaşkanlığı yapmış mı olması gerekiyor? ekip sağlam o konuda sıkıntı yok. zafer partisinin ve ittifakta bulunan diğer partilerin tabanı ve ekibi var. ayrıca sinan oğan ve ümit özdağ kadar iç ve dış siyaset konusunda tecrübeli başka bir isim daha yok. yazdıkları kitaplar, makaleler ve bu alanda yaptıkları bilimsel araştırmalar yetmez mi?
asker tipli faşist.
31 iq'lu mezopotamya dağ eşşeklerinin faşist diye b*k atmaya çalıştığı cumhurbaşkanı adayı. faşist sizin gibi düşünce özgürlüğü diye zırvalayıp onu bunu oy bölmekle suçlayan zavallı akıl fakirlerine denir.

türk milliyetçilerinin adayıdır dip dalga geliyor !

#oangeliyor
Dün cami kapısında el ilânı verdiğim genç bir kardeşimiz, ilânı alır almaz yüksek sesle okumaya başladı, "- Türküz kürdüz, gâvur değiliz!" ibaresini okuyunca bir duraksadı, devam ile "- getir el basayım Kelâmullahı ne sen beni unut, ne de ben seni." cümlesini okuyunca, "- hımm iyiymiş!" deyip -haberi birilerine yetiştirmek istercesine- oradan hızla uzaklaştı.
Çok sakin, mantığı yere basan dosdoğru bir kişi. Bu seçimde ben oy vereceğim kendisine. Çünkü bu adam Türkiye Cumhuriyeti'nin bekasıdır. HDP ve Hüda para arasında sıkışmış siyasetten Türkiye'yi çekip çıkaracak yegane lider Sinan Oğan'dır. Bu yüzden beka Sinan Oğan'dır. Ayrıca genç ve dinamik olması siyasete yeni bir nefes getirecektir. Gelecek seçimde daha güçlü olması için bu seçimde oyum Sinan Oğan'ın.
Sinan Oğan:

"Süleyman Soylu, sen neden darbe girişimi
gördüğün seçimin milletvekili adayısın?"

https://twitter.com/karar...?cxt=HHwWiIC8yaSP9-0tAAAA
güzel konuşmuş . kaliteli , mantıklı bir insan .
görsel
--spoiler--
Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Hizbullah tarafından katledilen MHP Belediye Başkan adayını hatırlattı:

"1999 yılında MHP Diyarbakır Belediye Başkan adayı Ali Dündar Hizbullah militanları tarafından evinde ailesinin gözleri önünde 5 kurşunla katledildi. Unutmadık, unutmayacağız… Siz de unutmayın!"
--spoiler--
Bohçalı çoktan unutmuş sanırım bunu sinan bey.