bugün

sözlüğün ilk 7. nesillerinden biri. hoş gelişler ola! * *
rastladığım ilk yedinci nesil yazar. kendisine ramiz dayı tarzı hoşgeldin yeğen demek ve ali tarzı kimsin lan sen demek arasında gidip geliyorum. çok tanıdık geldi sanki.
(bkz: sen yedisin galiba)
sıcak karşılama entry lerine teşekkür eden yazardır.
yedinci nesil, yeni yazar. hoşgelmiş, umarım faydalı bilgileri ve sözlük formatıyla gelmiştir.
bazı trafiklambalarında duyduğumuz ses.
5. nesilin 6. nesile ez bunu diye dürttüğü yazarlardan biridir. hoş gelmiştir.
(bkz: şimdi karşıya geçebilirsiniz)
gereksiz çıkışları olan şımarık bir yazar. hoşgelmiş diyemeyeceğim. ironiden de anlamadığı kesin. "tek sevmediğim"7. nesil ilan ediyorum. diğerlerinin hepsi hoşgelmiş. bu hiç hoş bişi getirmemiş.

editto : nick altıma espri yaptım anlamadı diye ağlamış ama ne yazık ki onun espri sandığı şeyleri buraya dökemiyorum. malum formata aykırı. *
yedinci neslin ilk yazarı olan ve tüm yazarları sevgiyle kucaklayan * yazardır.

(bkz: beni izlemeye devam edin)
7. nesil yazar, koştursun efenim sözlükte.
koşturmazsa terbiyesizdir.*
sözlükte özel mesaj ifşa etmenin, çaylaklık sebebi olduğunu nacizane hatırlatmak istediğim, çiçeği burnunda yazar.

daha ilk günden çaylak olmak kötüdür sanırım, sakin ol şampiyon.
sözlük ahalisinin tavrına bakılırsa çiçeği burnunda 7. nesil yazar.yalnız kendini hem şanslı hem şanssız addedebilir.

şanslı çünkü, kısa zamanda namı yayılacak,reklamın iyisi kötüsü olmaz, nikaltı uçup gider,6 neslin öpücükleri de yanaklarını kızartır..

şanssız çünkü, çoktandır pusuda bekleyen yazarların menzilinde,herkes ateş etmeye başladı şimdiden, 6 neslin tokatı da yanak sızlatır...

dolu dolu yaz, kendini kas demiyorum çünkü bu bir klişe artık, kimse innamıyor buna, her şey geyik,ama otların arasında kaybolma ara sıra ağaçlara boynuzunu sürt ukdeler dolsun...özetle yazı hayatında başarılar diliyoruz kendisine...
ne yazık ki yedinci nesilin ilk yazarı değildir kandırmasın kendini.
7. neslin ilk yazarı değilmiş.kandırmıştır. toparlanın gidiyoruz.
herkes entrylerini silip simdi karsıya gecebilirsiniz'e küssün. küsmeyen terbiyesizdir.
istatislikler sekmesinden sözlükle ilgili genel istatisliklere bakıldıgında en son yazar olan 15 eşsiz bunye sıralamasında 1. olarak görülen yazardır.

en son yazar olmuş 15 eşsiz bünye

1. simdi karsiya gecebilirsiniz
2. presidente
3. ilticai faaliyet
4. gavur
5. nese palamudu
6. causalpost
7. kucukq
8. kalp atacak aga
9. jamesjoyce
10. arayan dervis yine gelmis
11. lenger
12. tenhalasti kahvaltilarimiz
13. eyasin
14. mtrak
15. efenim

(bkz: kaynak götüm değil)
götünden sallayan yazardır.
yedinci neslin ilk yazarına hoş geldin diyerek başarılar dilemek istedim. tabi'ki devamlı yazılarını okuyarak kendisini tanımaya çalışacağız. artılar, eksiler vererek kendisini ödüllendireceğiz.
önce sola, sonra sağa, sonra tekrar sağa bakınız. şimdi karşıya geçebilirsiniz.
yedinci nesil yazar... açtığı başlığa destek amacıyla entry giriyoruz, sürekli editliyor "yarası olan gocunur" temalı, aldığı oylarla ilgili editler falan filan... yedinci nesilleri sevelim, koruyalım, yüceltelim tamam da, bu tırmalıyor sevmek istedikçe *
gelir gelmez saldırıya geçmiş yazar.

(#6963824) *
hoş kalması dileğiyle...
eleştirinin adının ne zamandan beri saldırı oldugunu sorgulayan yazardır.
kemalizmin din oldugunu iddia eden bütün cahil ve yobazların hepsinin nickaltına tespit sıçmaktan gurur duyan ve duyacak olan yazardır.

(bkz: ayar yemek için tıklayınız)
yedinci nesil yazar. yazar olduğu ilk hafta 151 gammaz la haftanın gammazlarında 4. olan ve 1970 oy ile en çok oylama yapan 5. yazar olan azimli ve speedy gonzales yazarı.
mehmetçik vakfı, deniz feneri ve lösev gibi milleti vatan, din, çoluk çocuk hasta söylemleriyle kazıklamış oldukları tescillenen kurumların eleştirilmesine kızmış yazar.

(bkz: kıyamam)