bugün

nası bırakcaz ya?

elektronik sigaraya çok önyargılıyım. geçiniz.
Gecenin bir saatinde paketim bitti,bırakmaya mı çalışsam.
yemek sonrası enfes giden hede.
10 yıldır günde 4 adet içerim. haftasonları içmem. daha bir zararını görmedim.
bırakanlar için unutulmayan bir eski sevgili gibidir.
bazı kaşarlıkları olmuştur ama hep keyifli anları hatırlanır.
bu illetin allah belasını versin, her bıraktığım da deli gibi kilo alıyorum. arkadaş içmeyin şunu Dünya'da daha değerli şeyler var, aile gibi meselâ. onlarla Dünya'da ekstra bir hafta daha mı geçirmek yoksa 40 yıl sigaranın hamallığını mı yapmak? karar sizin.
Üzüntülü günlerimde yardımıma koşup, mutlu günlerimde öldürecek madde.
yakın zamanda bırakacağım seni lanet olasıca.
görsel
Sigara içerseniz böyle olursunuz. Vatana zararlı.
havaya üflenen paradır.
2 sene önce kurtulduğum beladır . Hiçbir yan etkisi yok. irade ve motivasyon ile herkes bırakabilir. Motivastonunu iyi seç yeter.
Paketi elime aldım ya da dur birazdan içerim dedim 26 saattir içmiyorum. Ve günde iki paket en ağırından içen adamım ben ( parliament reserve )şu an ki halime inanamıyorum sıfır istek. Bırakamıyorum yaaaaaa gibi laflar işin orospuluğuymuş arkadaşlar kesin bilgi.

sonranın editi : 75 saat oldu arkadaşlar bir kere yeltendim yaklaşık 3 saat önce iğrenç bir tat geldi ağzıma ara ara editlerim.

editli edit: o gün bugündür tek bir dal sigara bile içmedim.

editli editin editi : anasını sikim yine başladım 20 saat süren adana - rize yolunda yine başladım kafamı sikeyim !
Ramazan süresince deli gibi özlenen yar.

Sabah içtiğim bi sigara meğerse en nadide dostummuş benim.
(bkz: iftardan sonra asla kesmeyen madde)
kara delik.
Başlamamla bırakmam bir olan lanet şey.
Yeryüzünün ilk sigara ve alkol karşıtı kampanyaları führer'imiz adolf hitler'ce baslatilmistir.

görsel
görsel
Bırakamıyorum diye bişey yok herşeyi akılda bitireceksin istersen bi anda bile bırakabilirsin.
bir türlü bırakamadığım.
Bağımlısı olduğum yegane maddedir. Hayatınıza bir kere girdi mi kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz modern zamanlarda arkadaşlık vazifesi gören zararlı antidepresan.
Bugün yine almadan geldim eve. Kaç gündür neredeyse bir, bir buçuk ay kadar oluyor Canım çekiyor. Başkası içerken yine dumanından nefret ediyorum ama içerken öyle değil. Bir soğuk bira ve bir kaç parliement tellendirmek lazım denize karşı. Benim bayramım da böyle olacak şimdiden belli.
Özledim seni baş belası dert yarım. insanların birbirini zehirlediği bu çağda sen zehirlemişin beni çok mu? Aklına her gelişinde beyninle birlikte yüreğini de ele geçiren anıların yanında senin zehrin ne ki?
pis koktuğu gibi insanıda leş gibi kokutan obje.
Sagliga zararlidir.
babamın ölümüne neden olan lanet şey.
bağımlılık yapmasa arada bir iyi giden madde. bağımlısı olunca hem verdiği zevk azalıyor hem insan tiksiniyor bi yerden sonra.