bugün

kendine bilmem kaçtane entry yazdırmış,reklamın iyisi kötüsü olmaz dedirten sözlük kişisi mi, hacker mı nedir bilmiyorum kişisi.
(bkz: kayıp kişi)
(bkz: serdar annen nereli)
facebook'taki ulusözlük grubunda baya saydırdığım kişi. yani sözlüğe birşey olursa benden bilin.
yeni projelerle gelmesi yakın zat. gözümüz yollardaydı zaten. geçen konuştum 'abi bi proce var çok iyi olcak bu sefer' dediydi. hadi bakalım.
sözlüğü komple kontrol edemeyen düdük. sadece arada entry siliyor o kadar. eğleniyor kalan zamanında da. eleştildiği entryleri sildiği zaman yaran tehditler yağdırıyor. *
(bkz: hackleyemedi gözü kör olmayasıca)
(bkz: bin babanin oglu) *
kendisine oğuz atay'ın "tutunamayanlar"romanını okumasını tavsiye ediyorum.bu vesileyle belki sığınacak bir liman bulabilir.

(bkz: yazardan hacker adayına nasihatler)
cok pis kerkinmek istediğim kişi.
uludag sozluk yazarlarında adrenalinin yükselmesine sebep olan sanal kahraman.
çok garip biri... cidden merak ediyorum. kendisine tanrı süsü verip bizleri sonsuz merhametiyle kucaklayan yaratık. baba oğul ve facebookoğlu...
(bkz: serdar faceballoğlu)
ya uludağ sözlük yönetiminin hayali ve boktan karakteridir, ya da gerçekten kişilik sorunları yaşayan problemli bir ergendir kendisi. hangisi bilemedim, ama iki türlü de çok başarısız.

bir de utanması yok, yemediği ayar kalmadı surat hala mermer gibi maşallah.*

(bkz: kompleks yumağı)
kendisine ata demirer'den ,'facebook' şarkısını armağan ediyorum.(bkz:http://www.youtube.com/wa...08&owner_id=708398089.
delikanlılığına laf edilince kanında dokunan kişidir. ancak kendisi büyük bir kavram karmaşası içerisinde. bir kişinin aylarını vererek yazdığı sözlüğe saldırmayı insanların emekleriyle oynamayı delikanlılık sanıyor. sen delikanlı olsan hak hukuk emek kavramlarına biraz saygı gösterir bu işi eğlence için bişe yapıyor olsan tadında bırakırdın. insanlarla oynamaya kalkış sonra delikanlılıktan bahset.

(bkz: bi siktir git çay koy)
tüm entryleri silse sanki çok önemli bir şey yapacak olan kişi. allaha şükür kafam yerinde. yine yazarım. ama o kendi içine düştüğü eziklikten hayatı boyunca kurtulamaz.
kendi başlığındaki entrymi silen arkadaş.

''bırakın çocuğu takılsın.'' idi entryim
ve silinme gerekçesi ise : Entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir. (Alıntı da olsa silinir.)

not da vermiş: bu lafınızda bir küçümseme seziyorum ve hoşuma gitmiyor. hiç-hoşuma-gitmiyor. oysa ki beni hoş tutmanız gerekir. hadi hoş tutun beni.

yazar notu: aa yumuşak lan bu * hakkaten he. hoş tutun beni falan. bu serdar didi'*yle falan takılıyor heralde. *
(bkz: serdar -top-raktepe) *
(bkz: serdar temizyüzoğlu)
anladın sen onu. * * *
küçükken topu inşaata kaçmış ve burda başına kötü şeyler gelmiş kişidir. bu yaptıklarının altında başından geçen olayın etkisi büyük.

ayrıca hakkında girdiğim entryleri silen kişidir. allahım sen kimseyi gerizekalı etme yarabbim. sonra uğraşıyoruz böyle.
bana bak lan serdar. akşam akşam entrylerim silip kafamı bozma itaat etmeyi alır bir tarafına monte eder kalbini de kırarım. çaylak yapabiliyorsan da yap. bu sözlüğün gerçek sahibi zall olduğuna göre söyler geri yazar olurum çok mu önemli lan. senin üç tane beyin hücren algılamaz gerçi bütün bunları.

edit: serdar bu geceyi sana ayırdım. sen sil ben geri girerim.
çok sulu bir insan. yalap-şak.
gönderdiği mesaj ile ne idüğü belli olmayan kişilik. işte buyrun mesaj;

--spoiler--
görsel
--spoiler--
görünen o ki insana evrimleşeceğine tersine evrimleşmiş kişidir. kendisi evrim teorisini kanıtlayabilecek dünya üzerindeki tek delildir. zira tersine evrim ispat edilirse evrim teorisi büyük destek kazanacak.