bugün

dünyanin en büyük yalanini söyleyen erkektir. *
gerçekten seven erkektir.inanmıştır, duygusaldır, şu fani hayatın sevdiceğinden daha değerli olmadığını bilir, gerekiyorsa ölünür! ölürüm!
kızları kandırmanın yolunu bulmuş erkektir.
içtenliği konusunda bir şey denemez elbet. ancak eğer gerçekten içtense, o an bunu gerçekten yapacaktır, aklından geçen budur. o an o kadar seviyordur ki, yarın hislerinin sönükleşmesi sonucu aynı cümleyi tekrar söyleyemeyeceği olasılığını hesaba katmaz.
an itibarıyla doğru söylemiş erkektir. ölür, kendinde değildir.
nabza göre şerbet veren erkektir.
Alkolün etkisiyle ne söyledigini bilmeyen kişidir.
masallardaki yakışıklı prens gibi sadece masallarda görebileceğimiz erkek türüdür.
yalancı olduğu her halinden belli erkektir...
kurtlar vadisi dizisinden..

tilki andre: biz ruslarla türkler birbirimize çok benziyoruz. Tek farkımız var Ruslar kadınlarına değer vermez.. türkler ise kadınları için ölür...
ya sarhoş ya yalan söyleyen erkek modeli olup yolda bırakma ihtimali yüzde yüz olan erkeksidir.
palavracının önde gideni.
Sayın abonemiz bu bir bant kaydıdır...
(bkz: sen ölmeyi bayılmakla karıştırdın galiba) *
ya yalancıdır ya da gerizekalı.
(bkz: at yalani sikerim inanani)
kimi zaman doğruyu söyleyen erkektir. ama doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar lafından haberi yoktur. öğrenir sonunda.
bu sözü söyleyen erkek ya çok fena aşık olmuştur, kendinde değildir ya da çok fena abazadır kendindedir.
"ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım" diyen erkekten daha az karizmatik olan erkektir.

(bkz: polat alemdar aforizmaları)
-senin için ölürüm hülya
-öl lan
-şimdi mi ?
-öl verecem söz
-ama şimdi sen birden söyleyince ay bilmem ki ben gülerim.
maldır. Hatta mal ötesidir.
- beni seviyor musun mahmut?
+ evet.
- benim için ölür müsün mahmut.
+ ee..evet.
- tamam mahmut canlı bomba olmanı istiyorum.
+ ya verceksen ver vermiceksen uğraştırma beni ya alla sen.
- senin için ölürüm kamuran abi.
+ niye lan ?
hisleriyle hareket eden erkektir. bugün ölür, yarın yüzüne bile bakmaz.
yavşağın tekidir !!!