bugün

entry'ler (38)

kodpark

Kocaeli - izmit 'te MCPD Yazılım uzmanlığı kursu, CCNA Sistem Uzmanlığı kursu, Grafik tasarım kursu olarak faaliyet gösteren firma.
Ayrıca KodPark Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde faaliyet göstermektedir. ana projesi "Yapay Zeka" 'dır.

http://egitim.kodpark.com

ferrari sini satan bilge

kafa karıştıran bilgedir.
Madem satacaksın neden alıyorsun?E aldın madem neden satıyorsun?Bunun sigortası var, noter masrafı var, üstüne alması var,var oğlu var.Bu krizde zarar edersin bilge abi, gel sana bi doğan görünümlü şahin alalım.Hem daha az yakar birde tüp taktırırız..

motor kullanirken eldiven yerine corap giymek

eşşeği sağlam kazığa bağlamaktır. Önemli olan görsel değildir. Motorun suzuki gs 600 olması hiçbirşeyi değiştirmez.

hayat kadinina odemeyi zarf icinde yapmak

emeğe saygı duymak ve olayı bir üst seviyeye çıkartmaktır.

windows xp

yamalı bohça işletim sistemi. bi deliği kapatıyorsun, diğeri patlıyor.Ama başka kullanamıyorsun bazı zorunluluklar olunca

25 kisilik sinifta tek bayan olmak

her zaman öyle olmuyor be durumudur. Otomotiv bölümünde rastlanmıştır ancak bayan korkunç olduğu için yanı, önü, arkası her daim boştu.

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

var olmasıdır.

sevgiliyle bir ömür geçirmek istemek

her ademoğlunun hakkı olan istektir.Hayatta yanında bulunmaktan en fazla huzur duyduğunuz insanın yanında bir ömür geçirmek istemektir.

dunya evi

bugün zall'ın girdiği evdir.

25 ekim 2008 zall ın dünya evine girmesi

birisinin zall'a "ya sözlük ya ben" diyebilme ihtimalini ortaya çıkarabilen durumdur.

serviste arkada oturmak

servisine göre değişen durumdur.Eğer ki servis lise servisi ise evet çok kaynak olur ve arkada oturmak bir ayrıcalıktır.Ama bu servis, iş servisi ise durum değişir.Yalnızların yeridir, arkaya oturursun uyursun.. ama çok rahatsızdır çünkü arka dingilin hemen üstüdür ve ağırlık önde olduğu için aracın arkası çok sallar.

kına gecesi

zall 'ın bugün başına gelecek adettendir olayıdır. * nasıl da yetiştirdim hemen di mi *

buz hokeyi

ülkemizde de profesyonel ligi olan spor dalıdır. hatta federasyonu bile vardır tek eksiği ilgilir.

--spoiler--
http://www.tbhf.org.tr/
--spoiler--

malzemeleri pahalıdır evet ama gerçekten oynamak isteyen arkadaşlara her zaman birilerinin eskileri bulunmuştur. Tabi bu bazen maçta çoğu kişinin şortu kırmızıyken sizinkinin yeşil olmasına neden olabilir.

Erkek sporu diyenlere !! buz hokeyinde sporcular jartiyer kullanır * çorapları düşmesin diye.. ama türk erkeği ona da çözüm bulmuştur.Delikanlılığı kaybetmez, koli bantıyla bantlar *

Futbolda olduğu gibi ceza aldığınız için her zaman küfür yemezsiniz, "aferim len iyi yapıştırdın herifi" antrenörden duyabileceğiniz bir söylemdir.

son birşey; Yurdum insanına ait "öyle kaleci yere yatsa pak içeri hiç girmez ki" sav'ı yemiyor canlarım, hatta kalecinin dötü yiyorsa yatsın bakalım yere * o pak belden üstte bi yere okkalı bi otursun bakayım düzgün neden almamaya ne kadar süre katlanabileceksiniz?

arabanin lastiklerini parlatmak

Araba cillop gibi yıkandıktan sonra,lastikler pis pis gözüktüğü için yapılan eylemdir.

Bu iş için paranız varsa lastik parlatıcı diye birşey alınır.ama yaratıcı olmak lazımdır, böyle bir şeye para vermemek lazımdır.Neler kullanılır?

-Arap Sabunu (Number 1)
-Kola (Asidi kaçmış tercih edilir)
-Saç Jölesi

vosvos

ruhu olan otomobile verilen addır.

diğer bir arkadaşında dediği gibi "sahipleri onlara isim verir" ve 2. ya da 15. el alıyorsanız bile kendiniz isim veremezsiniz ona, aynı bir çocuğu evlat edindikten sonra "Gel murat ben senin adını sevmedim cüneyt olsun" denemeyeciği gibi. Ben aldığımda eski sahibi ruhsatı vermeden önce adını söyledi "Portakal" -Renginden geliyor-. Dedim "Başımla beraber"

önceleri bilmezdim direksiyondaki sembolün bir anlamı olduğunu.iç içe geçmiş 3 şekil arka planda kale,önünde köpek,altında su ..anlamı: kale gibi sağlam,su gibi akar,köpek gibi gider.

her sabah bindiğinizde selamlaştığınız arabadır. "n'aber porti? günaydın"

her bir arkadaşını gördüğünüzde korna çaldığınız arabadır.

hemoroid

beyne mavi ekran verdiren durumların ismidir.

Ya bu dötüm niye yanıyo böyle ya, kaşınıyor sürekli uff..:O ana,ananı,lan,dötümde bişey var,lan,anunakoym,bu neee?

hemoroid- Merhaba Ben hemoroid,bundan sonra beraberiz

--mavi ekran--
şeklinde tanışılır.

hemoroid muayenesi

"yok canım o kız çıkar heralde odadan ben muayene olurken" dedirten durumdur."Doktor soyunup yatın lütfen" der.Soyunurken içinizden "lütfen ya çık dışarı" dersiniz.Hanım kızımız tam karşı masada oturmuş işini yapmaktadır normal bir şekilde.
"Dizlerinizi karnınıza doğru çekin"
"Allam n'olur çıksın dışarı" - aynı anda dötünüzde bir el hissedersiniz-
"Burası acıyor mu?"

-- mavi ekran -- * *

sütyen kopçası açamayan erkek

kızın "0ha herife bak ? saniyede açtı kopçayı, daha ilk günden bu ustalığı varsa demekki bi sürü hatunla yatıp kalkıyor bu, eli alışkın. ühü ühü" düşüncesinden kurtaracak erkektir.

senin için ölürüm diyen erkek

gerçekten seven erkektir.inanmıştır, duygusaldır, şu fani hayatın sevdiceğinden daha değerli olmadığını bilir, gerekiyorsa ölünür! ölürüm!

memati yi durduran el

--spoiler--
abdülhey'dir o abdülhey
--spoiler--