bugün

bu entry'i i, bu gece bu başlıktaki 100. entry olması için giriyorum.
o değil de, zihin seyahatini ( astral seyahat ) çözdüm bayağı bayağı. evet kızlar, hadi duşa falan girin, birbirinizle -çıplak- yastık savaşı falan yapın. oradayım.
Selam millet yine yyyy.
O degil de, birinin aramasini beklemek berbat bir sey. Psikolojiyi tamamen bozmasinin yani sira akla turlu turlu hikayeler de getiriyor.
Bu tip hezeyanlarin ve duygu bosluklarinin cozumunu buldum. Hayir cikolata degil. Karadut. Evet. Yerken oyle bi kendini kaybedis var ki aklina hicbir sey gelmiyor.
Fakat o da elleri bordo yaparak baska baska hezeyanlara ve depresyonlara surukluyor.
orasi apayri.
entry girmek için 00:00'ı bekliyorlar ya hani sözlük, işte ben onlardan nefret ediyorum.
sözlük kızları mesaj atıp çıplak fotolarını göndermese hayat daha güzel olacak.
bu başlığa yazan insanların çok azının, gerçekten tek amacının sadece itirafını yazmak olduğunu düşünüyorum. sözlük yazarlarının aranmaları gibi geliyor bana bu başlık.
çok fena ağlamak istiyorum sözlük. ama o da yanımda olsun istiyorum. elini tutayım, eşşek kadar adam ağlayayım durmadan. 6.5 sene için ağlamak istiyorum.
biraz önce anladım ki bana yaranmak mümkün değil. bir adam hızlıca eve davet etme vs. muhabbetine girse adamın niyeti belli diyip biletini kesiyorum. o tarz muhabbete girmese, hayırdır lan gay falan olmasın diye kıllanıp gene kesiyorum. anlayacağın, ben bu gidişle evde kalırım sözlük.
yirmi yedi yaşında ergenlige girdim. Ya da bu sivilcelerin başka bir anlamı olmalı.
sevdim de ne oldu, zall zengin oldu.
Her gece saçlarımı okşayarak uyutan bir eş istiyorum. Ona kurban olur bu can.
yok bir sitemim hayatta her şey kısmet..
sözlük az önce hayatımın en büyük ayarını yedim. hala şaşkınlıktan yerini şaşıran ağzımın düzelmesini bekliyorum. kendime gelince anlatacağım sana da. vay amk ya.
Asosyal oldugumu bugun kabullendim, kus gibiyim.
Caresizligin gercek de ne oldugu ogrendim. Hic olmadigim kadar yalniz ve caresiz hissediyorum.
Her kim default ayarlarımdan " güven duygusunu " geri yüklenemiyecek şekilde kaldırdıysa, Allah onun bin türlü belasını versin.
8 Yaşımdayken, Ramazan Bayramında ailemle birlikte köye dedemleri ziyarete gitmiştik, o gün bir poşet şeker toplamıştım, akşam üzeri köyün çocuklarıyla birlikte oyun oynamaktan yorulup bir tarlada uzanıp dinleniyorduk. Şuan hatırlamıyorum ama çocuklardan birinin aklına bir fikir geldi, biraz sap parçasını ortamıza aldık ve sırasıyla 6 çocuk kibriti dik konumda fırlatarak sapı yakmaya çalışıyorduk, sapı yakan kişi bütün şekerleri alacaktı ve 2. turda sapı ben yakmayı başardım ve sevinçten havalara uçtum bütün şekerleri alıp evin yolunu almışken bi ara arkama baktım ve tarlanın yanmakta olduğunu gördüm. Çok korkmuştum ve köyün dışındaki teyzemlere kaçmıştım, orda sedirin üzerinde uyuyakalmışım. Sabah dedemlerin evinde uyandım, duyduğum kadarıyla 200 dönüm tarla ile birlikte 2 köy evi, 3 samanlık ve 3 de ahır yanmış 10larca hayvan yanarak telef olmuş, 5 yıl köye gitmedim, sonralarıysa kimliğimi gizleyerek gezmek zorunda kaldım çok utanıyorum ve çok pişmanım.
Hala karpuz çıkmadı.
Hay suyuna ekmek bandığım.
Özlendin.
Gel artık.
Daha iyisini yapana kadar en büyük gerizekalılığım sensin.
içimde bir sıkıntı var nedenini bilmiyorum ve çok huzursuzum.
sana kötü bi haberim var sözlük. galiba arkadaşımın sevdiği kıza aşık oldum, kendimi çok kötü hissediyorum. hayır hayır kötü haber tabi ki bu değildi. kötü haber sanırım oda benden hoşlanıyo, ama sadece arkadaşımın hoşlantısı yüzünden hiç bişey yapamıyorum. hayatın bu kadar zor olacağını kimse söylemedi be sözlük.*
sözlükte en çok iki başlığı okuyorum, hatta bir nevi müptelası gibiyim. biri bu, diğeri ben bu yazıyı sana yazdım. diğerlerinde bazen gereksiz tartışmalar, bazen saçmalamalar var. ama bu iki sayfada her şey insanların gönlünden geliyor. her şey hissedilenlerin yansıması. fazlasıyla doğal ve fazlasıyla insanı çeken.
az önce kuzenimle telefonda konuşurken sigara içmek için mutfağa gittim. bir parça kek vardı masada. bir yandan sigara içip bir yanda kek yiyordum ki kek yerine sigarayı ısırdım.
neyim salak mı?
çocukluğumu çok özledim. sokakta akşama kadar hiçbişey düşünmeden oynamayı özledim. çocukluk arkadaşlarımı, komşularımızı, sokak köpeklerini.
özledim lan.
büyümek kadar hiçbişey acıtmadı beni bu zamana kadar. büyüyünce anladım ki insanlar ikiyüzlü.
neden büyüyoruz ki? keşke büyümeseydim.
Bir gün tekrar sevebilir ve aşık olabilirsem,o ilk cicim aylarının birinde mümkünse yaz aylarında arabaya atlayıp,yanıma da hatunu otutturup son ses aşk yeniden parçasını dinleye dinleye sahil yolunda turlamayı planlıyorum.

Bu hayal içimde öyle büyüdü ve dallanıp budaklandı ki,tekrar aşık olabilme savaşında en büyük bayrak hayal bu oldu içimde,sırf bu amaç uğruna tekrar hayatın bir ucundan tutuyorum.