bugün

Köprüyü geçene kadar da olsa, orospuçocuğuna "senin annen bir melek" diyemiyorum ya işte bu yüzden borçlu öleceğim.
hep o dini mesajları 10 kişiye göndermedim diye bu halde oldugumu düşünüyorum sözlük.
moralim gerçekten çok bozuk ve bu aralar hiç mutlu değilim.
şu ana kadar en çok ettiğim dua: allah'ım nolur bana bir dost ver.
şöyle yazılanlara ve benim daha önce ben yazdığım itiraflara baktım da bu ne lan kimsenin mi geçim sıkıntısı yok?
herkes mi aşık burada, ulan hadi herkes aşık sana ne olmuş buraya aşk acımı anlatana kadar iki tarih, coğrafya, türkçe sorusu yazsaydım böyle mi olurdu?
biri de desin ki ulan kpss'den düzgün puan alamazsam kasiyer olacağım ama yok herkes aşık herkesin işi tıkır tıkır. pehh..
sözlük daha 1 hafta bile olmadan tanıştığım kız bugün metrobüste başını göğsüme yasladı. farklı şeyler hissetmeye başlıyorum. tam olarak bilmiyorum ne yapsam. en iyisi biraz daha beklemek gibi.
sözlüğe kaydolma sebebim bu başlıktır, sırf içimi dökmek için üye oldum, evet sözlüğü kullanıyorum.
aramak istiyorum, mesaj atmak istiyorum ama elim gitmiyo garip bir haldeyim.
Bir rock grubum olsun istiyorum; süper sesi olan, acayip güzel bir bayan vokali olsun, ben de onun yanında gitar çalayım. Sonra hatunla birbirimize ölümüne aşık olalım. Yerel bir şöhret kazansak yeter. Sonra gruptaki diğer abazalar da hatuna aşık olsunlar yazsınlar filan o şekilde kavga edip grup dağılsın. Sonra biz evlenelim, bu anıların hepsini çocuklarımıza, konser videolarını ve kayıtlarını izlettirirken anlatmak istiyorum.
bak yine aklıma geldi cüzdanım çalındı yahu, bütün paraları ye de bir daha çıkarama e mi! içinde patlasın. kendi bokunda boğul........ su getirin su, hof.
bu gece alkolün dibine dibine vurup deli gibi sevişmek istiyorum.

salih abiiiiii bana bi vodka sar.
"yoksuluz gecelerimiz çok kısa
dört nala sevişmek lazım."
Orospu çocuğunun teki olsaydın seni unuturdum. Ama güzel sevdin beni. Kalbini hissettim, geçmiyor.
insan dalgın olur, aklı başka yerde olur da, sıcak su dolu fincana çay koymayı unutup yarısına kadar içtikten sonra mı farkına varır?

evet bu kişi benim.
hiç
bir
şey
yapamıyorum.
yarın yapacağın şeyi düşlemekte, 50 yıl sonra dünya turunu tamamladığını gözlerinin önüne getirmekte hayaldir. hayal, insanın hayatında gerçekleştiremeyeceğini düşündüğü şey midir ? benim için hep öyleydi sözlük. çocukluğumda parasız okula gidende bendim, çocukluğunu yaşayamayanda, hayatının hiç bir kesitinde istediği şeyi yapmaya fırsat bulamayan, millet gezer tozarken, asosyal ayağına yatıp yokları oynayan bendim. sevdiğim bir kız için tüm ay aç kalıp, ona doğum günü hediyesi alıp para denilen sikko şeyin olmamasından terk edilende bendim... yoksulluk, kazanılır mı ? yoksa genlerden mi gelir ? neden yoksuluz ? neden yoksulum ? babam neden yoksul ? bıktım artık sözlük, bıktım. geceleri uykumun ortasında uyanıp cebimin boşluğuna ağlamaya bıktım, asosyalliğe muhtaçlığıma, insanın bu ülkede parası kadar değer görmesine, para denen şeyin insanı sömürmesine bıktım. tanrı benim hiç mutlu olmama izin vermedi. eğer son bir kez istediğimi yapmama fırsat tanırsa tek bir kurşun beni bu bıkkınlıklarımdan, yoksulluktan kurtaracak. umarım öbür tarafta fazla azap çekmem, umarım azabın sonundaki cennet, hayallerimdeki kadar yeşildir. kendinize iyi bakın...
yaşamak istediklerim bunlar değil.

biri gelse elimi tutsa gidiyoruz dese nereye demem o kadar savruğum. saçlarım gibi ruhum bi orda bi burda.

http://www.youtube.com/watch?v=RvU8Nc-xBk0
facebook umu kapattım boşluktayım ama açmayacağım sözlük. çok vakit harcıyor meret.
iki yıldır ailem Gaziantep'te uni okuduğumu zannedip para yoluyor bense iki yıldır izmir'de gezip tozuyorum.
babam ağladığında yutkunmak zor oluyor. baba o ağlayamaz. ağlamamalı.
Aykut kocamanı sevmeye çalıştım ama olmuyor. Biz adamı sevelim dedikçe adam beni sevmeyin diyor adeta hareketleriyle. Aykut kocaman ı sevmiyorum itirafım budur.
öyle bir durum ki sözlük, söylesen bir dert söylemesen bir dert. bir yarım söyle diyor, diğer yarım biraz daha bekle. bilemedim gitti...
Ben eskisi gibi iyi bir insan olmaya cabalarken karsima hep götlekleri cikaran hayata dört elle sarilmam, bogarim ben onu.
2935 sayfa boyunca insanların neleri itiraf ettiklerini çok merak ediyorum. *
itiraf ediyorum;
sadece entry girmiş olmak adına yazıyorum.
daha akıllıca yazacabileceğim çok başlık var ama kafamı toparlayıp doğru cümleleri kuramıyorum.