bugün

2017 yılının 31 şubat tarihinde gösterime girecek ilyas Salman filmidir.
şahan ın çekimlerinin bittiğini açıkladığı ve 17 şubat 2017 de vizyona girecek olan devam filmi. sibel le yarım kalan aşkın devamını diliyoruz. düşünsenize kızla ortamlarda aykırı düşecekler falan. *
ilk filminin 15.dakikasına kadar dayanabildiğim serinin 5.filmi. toplumda espri kalitesi, zekası yerlerde olan yüzde 95 lik moloz kesim için gerçekten güzel bir yapım.
arkadaş ne zaman bırakacak bu adam film yapmayı ya. osuruktan hoşlanan cahil kilesi bu adamı izliyor bu adamda altına yeni bir ferrari çekiyor.
osuruk, şive ve saçma sapan böğürmelerle milletimi güldürmeye çalışan (ve güldüren) film serisinin devamıdır.
şahsen ben pek sevmiyorum böyle şeyleri keşke daha yaratıcı olabilsek bu sektörde.

filmde:
yaratıcılık:0
mizah:0

şimdi baktım da tam toplumumuza hitap ediyomuş pardon.
kılıç sahnesinin mükemmel olduğu fragmandır.
Ak parti döneminde gerçekleşmiştir...
Su birikintisi bulmuş camış gibi duruyosun burda.

Güldürdü valla giderim.

(bkz: recep ivedik 5)
Azerbaycanlı boksörle olan saçmalığı biri açıklayabilir mi?
azeri boksöre yapılan yüzünden türki cumhuriyetlerde tepki çeker. ama türkiye'de 18 milyon falan izlenir.
Buna gülen insan ciddi maldır.
berbat otesi. ayrica 3 dklik fragman ne amk her seyi gosterdin.
Sahani severim, recep ivedik'i asla!! Insallah fiyasko yasar da ivedik serisine nokta koyup adina daha bir mizah denilebilecek seyler yapar.
abi vallaha bazen düşünüyorum acaba ben ileri zekalımıyım diye ama yok bizim toplum çok geri zekalı ya cidden artık bi zahmet osuruğada gülmeyin amına kodumun yerinde ya. şu oyunculukdan nasibini almamış insan bozuntuları şu ülkede milyonlarca para kazansın biz klavye basında çekirdek çitleyelim hey yavrum bee.
gidecek olanların beğenecek olanların çok basit zeka gerektirmeyen düz bir mizah kültürüne sahip olduğunu düşüneceğim film. recep ivedik filmlerini sevenler tolga çevikin tiyatro mizahı temalı komedi dükkanını beğenmiyor amk. iyi film komedi filmi dediğin zekice esprili mesaj verecek tıpkı kemal sunal filmlerinde olduğu gibi. recep ivedikte ossuruktan şişman kadınla dalga geçilmesinden vs başka ne var amk.
eskiden mizah dendiği zaman, beynimiz bayram eder, aklımızla gülerdik...

zihnimiz açılırdı, yaşadığımızı hissederdik..

şimdi ..ötümüzle gülüyoruz, acınacak halimize...

akıl tutulması yaşıyoruz !

aha sana komedi..

" hocanın biri bi gün,

eşeğine ters binmiş gidiyormuş..

hocayı gören biri de demişki..

hoca demiş, kazan doğururmu ?

hoca da demiş ki..

ya tutarsa ! "

hehheee..

höhöhöhööö

felan..
Fragman çok birşey beklemeyin diyor. Diğer serilerinin baya gerisinde kalacağa benziyor
ilk üçünü severek izlediğim serinin yeni izitidir.
Az önce izledim tanıtımını, şakalar tırt. Hele de en son sahne neydi öyle?
yandaş bir film gibi gözüküyor, siyasi propagandayı sinemada görmek istemem. artık sıkıyor, hep aynı, küfür yerine mizahi iğnelemelerle güldürülmeli insanlar.
götüm yandı, götüm dondu, götüme girdi... filmin özeti bu.
tipik düşük ıq lu çomar filmi.
şu herifin dikkat şahan çıkabilir deki eleştirdiği şeylere kendisinin dönmesi ayrı bir ironi.
kara ambar kamyoncular derneği'nin tekrar devreye gireceği anlaşılan devam filmi.
bu işkence bitmeli.
bu insan evladına biri dur demeli. komik olmadığını anlatmalı. yaptığı esprilerin çok ucuz olduğunu söylemeli.
bu kadar eleştirdiğimize göre gişede 10m garantisi var gibi.