bugün

94 doğumlu yeni nesil oyuncu. sil baştan dizisinde oynamıştı.
murat dalkılıç'ın yani klibinde oynayan 94 doğumlu oyuncu dansçı.

çok saf ve temiz ve baya bir de güzel yüze sahiptir.

klipte dans ederken vücudunu mükemmel kullanması da cabası.

allah sevdiğine bağışlasın.

allah beni sevdiği yapsın.
vatanım sensin dizisindeki yunanlı subayla fingirdeşen cevdet albayın güzel kızıdır.

http://i.hurimg.com/i/hur.../5819d2400f25444168c75160
görsel
(bkz: 1994) doğumludur.
Hoş hatta miray daner’den 3,4 kat daha hoş kızdır. Hem fizik olarak hem de yüz güzelliği. Seviliyorsun kızçem.
Rahmetli kardeşimin kopyası olan, izledikçe ağladığım ağladıkça izlediğim güpgüzel oyuncu.. bir deli rüzgar adlı dizisi yok yere bitirilerek bizi kendisinden mahrum bırakmışlardır, kim bu kızın parlamasından korkuyor anlamış değilim. Bir sürü saçma dizi yayındayken bu kızın o dizisinin sonlanması çok saçmaydı. O değil de dizi devam etseydi kardeşim vefat etmedi de tv sektörüne mi geçti aslında diye düşünmeye başlayacaktım benim hayrıma oldu * instagramda koyduğu storylerle beni üzüntüden öldürecek yakındır kalp krizi geçirmem o benzerliğe, kendisinin uzun ömrü olsun inşallah, yüzü hep öyle gülsün.
Çıtır bir kadın oyuncu.
anneannesi korona virüs nedeniyle vefat etmiş.

https://www.hurriyet.com....1481899&utm_term=post
Basın sağolsun dediğim oyuncu.
Baya güzel kadın. Evet.
görsel

Hiç izlemedim oyunculuğu nasıl bilmiyorum ama son dönemde gördüğüm en güzel kadın diyebilirim.
yaşına göre daha büyük gösteren güzel oyuncu. önce aşk 101'de sonrada yargı adlı dizide kendisine aşık ettirebilir.
Ayakları çok merak edilen hoş oyuncu.
Adana'da, 4 Kasım 1993'te doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren istanbul, Tarabya'da büyüdü. istanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayınlanan, başrolünü Berk Cankat'la paylaştığı "Bir Deli Rüzgar" dizisinde Gökçe karakterini canlandırdı. Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırdı. 2021 yılında Kanal D ekranlarında yayımlanan Yargı dizisinde "Ceylin Erguvan" karakterini canlandırmaktadır.
Bana ilham veren güzel kadın. Göz yapılarımız çok benziyor ve göz makyajımı onun gibi yapıyorum. valla baya güzel oluyor. Tenks my darling..
Ben pek beğenmiyorum bu oyuncuyu. Başına buyruk dediği dedik tarzı birine benziyor. Yargı dizisi iyidir ama izliyoruz efendim. Bir aktris.
oyunculugu iyi olmakla beraber dis goruntu olarak yolda gorsen donup bakmayacagin kadar siradan bir tip.
valla oyunculuğu falan nasıl bilmiyorum da hakikaten güzel kız. sırf bu tadelle reklamında oynuyor diye haftada 5 kez tadelle yiyen kazık kadar adamlar gördüm.
Disney plus Türkiye'nin bünyesine kattığı yıldız oyuncu.

Lakin aldığım duyunlara göre;

Oyuncular konusunda katı kurallar koyan Disney plus Türkiye; oyuncularla imzaladığı sözleşmeye 'sadece Fox TV ve disney plus Türkiye için çalışabilir' maddesi eklettirdiği için Pınar deniz konusunda esnetme yapmış.

Pınar deniz, kanal d'nin 'yargı' dizisinde başrol oynuyor. Rol aldığı Dizi başka kanalda olduğu için madde konusunda prüz giderilmiş.
Çok cüretkar.

görsel
Dalgayı yediği her halinden belli olan hatun.
Götü bir efsane bunun ya. Bi bu bi de melis dongel miydi neydi götlerine hastayim şaplagi vuracan Boyle dalgalanacak.)
gündeme gelmek için saçmalamış samimiyetsiz insan.
en fazla bir sezon daha dizide oynar "fanlarinin" gonlundeki yuzu eskiyince suphesiz issiz kalacak.
görsel