bugün

salçalı ekmektir o. *
askerliği ve sağlık meselelerini atlatıp dönsün gelsin hemen. bol bol gezi planları yaptım bile ben. hazır olsun!

kendisinin bir zamanlar bana armağan ettiği ekmeği, şimdi ben de ona gönderiyorum, çarşı izninde yesin:
görsel
kendisi çaylak edilmiş bir adet altıncı nesil. çaylak edildiği yetmezmiş gibi kaç günlük veya haftalık veyahut aylık çaylak edildiğine dair bilgilendirilmesi verilmemiş.

moderasyon, çaylaklık etme üzerine vızır vızır maşallah pek iyi çalışıyor da görevini tam anlamıyla yapamayıp zamanını da belli etmekten kaçınmış. üzücü.

bu yazar normal şartlarda formatı iyi bilen bir yazar. lakin "dindarların penislerinin uzun ve kalın olması" başlığındaki 14.entry olan "laikçi kızları heyecanlandırır." yazan orjinaldeli'ye sinirlenmiş (-ki bı fermuarla hemen her konuda hem fikirizdir, haklı da. neyse görüşlere göre neye göre kime göre tabii.) bakmış ki son zamanlarda uludağ da zıvanadan çıkmış nasılsa göze batmaz nitelikte çakmış hayatında sayılı yaptığı format dışı olan @14'lü uçan ayardan. derken puf çaylak haline düşürülmüş.

şimdi tamam. adam format dışı bir entry girmiş. tamam. bak yeniden söylüyorum pek huyu da değildir kendisinin. kendisini hem şahsi tanırım, hem de yazılarını takip etmekten haz alırım. neyse.
adam çaylak haline düşürülmüş formatı yok ettiği için, tamam. haklısınız da abicim.
şu ne?

bak şu?
aynı başlık içerisinden;

18. @1 konu hakkında bayağı tecrübelisin. devam et o eyleme bizleri bulaştırma.
yazar: metabolic

e bu ne abicim? bu da formatı delmiş geçmiş. bu sekizinci nesil hala paşalar gibi yazar. ee? noldu şimdi?

her şeyi geçtim;
moderasyonluk görevini gerek başka sözlüklerde de başarıyla yapmasını başarabilmiş bir insan olaraktan diyebiliyorum ki, vakti zamanı bir belli edilmesi gerekiyor idi. hala daha edilmesi gerekli.
moderasyondan birisi görüp de okuyor ise, yazara en azından vaktini bir belli etmeli.

kendisi formatı deldiği için hatalı, formatı delme konusunda haklı ve bi o kadar kendisi gibi formatı delenler (sadece ismini verdiğim yazar buna dahil değil. o, o başlıktan bir örnekti) sol frame de hala başlıkların canına okuyabildiği için madur. bu kadar.
çaylak edilmiş yazar.
karması sürekli artan, hakikaten iyi bir yazarken; bir asilzadeyken böyle çaylak edilmesi hiç hoş değil; hem de hiç.

ha ayrıca, çok özledim!
2 günden beri kendisinden bir şekilde haber aldığın can dost.

ameliyatı çok iyi geçmiş. formaliteden atraksiyon olsun diye yoğun bakımdaymış. (ilgi çekecekya illa üzerine yapmış yine yapacağını bizim oğlan.) bir an önce gözlerini açıp "elidoorcuuuğuuum" diye kulağıma böğürmesini bekliyorum.

kendisine geldiğinde sözlüğe girince okuyacağı bir not bırakıyorum;

len robes. annenle konuştuk. artık kankayız. pis dedikodunu yaptık. kendisi artık benim yıllar yılı gün arkadaşım olabilir. haberin olsun. yerim o anneyi.
biz karadenizliler iyi anlaşıyoz.

o değil, seni cidden çok özledim. haber almadan geçmiyor böyle.
yarın yine arayacağım. umarım seninle konuşabilirim. amin.
geçmiş olsun ziyaretine giderken uykusuz ve penguen götüren deli bir sevgilisi vardır, yazık...

bu arada bütün sözlüğe de selam söylemiştir, çaylak edilmesine rağmen.

edit: aa oley, artık çaylak değil. ama kafa izninde. iyi iyi, sağlam kafa iyidir lan.
yazdıklarını keyifle okuduğum yazar arkadaş.
farklı güzel bir espri anlayışı var. takdir ettim.
NOT:ben takip eden ve seri eksi veren yazar grubuna.nasıl koydu aykut kocaman kocaman kocaman.
kendisine mesaj yöntemiyle bir türlü ulaşamadığım insan. telefonunu, sözlük kutusunu bir kontrol neyin eylesin kurcalasın çomak soksun ama kırmasın bozmasın. kendisi bana mesaj atıyor, ama benim attıklarıma cevap vermiyor ya da gitmiyor.

ulan niye ulaşamıyorum lan ben sana robesim civanım?!!
oğlanın sünnetini de görürüz inşallah babası insanı. ( #13212197)

sonunda çok şükür kendisine bir adet kecidik edinmiş, sorumluluğa erişmiş, az biraz da baba göbeği yapmış. şimdi biz bununla her an her dakka haberleşen insan müsfetteleri olaraktan son zamanlarda haberleşemiyoruz. hadi ben bunalımlaydayım, bunalımlarda olmama rağmen de gitmişim yine buna mesıclar atmışım. ulan kedicik edinmişin de benim attığım mesajlar sana niye iletilmiyo kediyle ne alaka lan diye atarlanmazlar mı adama? atarlanırlar tabi ya. "mesajım gelmiyor heralde" diye mesaj atıyorum, "naber ciğerim" diye attığım mesajdan bilhaber başka mesaj atıyor. kedileri tamam iyi sever sayar öper bağrımıza basarız da, yılların ayrılmaz bitirimliliğimizi şeyetcekse valla şeyederim onu. keserim. satanis olurum bak, eli kanlı olurum bak. fesuphanallah.
(bkz: bir kediyi kıskanmak)

daha da kızgın şeyler şeyedebilirdim buraya ammavelakin,
ben az önce şans eseri alaska frigo buldum ve yedim. aklımı kaçırtabilecek derece mutlu oldum. alaksa frigo lan bu. 60 yıllık gelenek.. süpper. bildiğin mutluluk kaynağım oldu.

o değil de;-
mesaj yerine entariler niye dikiyoruz sanırım artık biz. yeni bir heyecana mı atıldık cağnım robes?
http://www.youtube.com/watch?v=eMoMBFhMdDw dirty dancing sountrackini merak eden yazar kişi . Şarkı New girl adlı yeni dizinin ilk bölümünde hayli göz önüne konmuştur. Saygılarımla, iyi dinlemeler.
Sevgilisine tornavida takimi almayi hayal eden yazar. Hos gelmis.
yardırmış nesildaş. lan hala gülüyorum. *
(#13772782)
kahkahaynan guldurmektedir. *
(#13416051)
Uludağ'daki ile aynı vatandaş mıdır bilmiyorum ve eğer aynıysa cahilliğime verin ama ekşide yazılarını takip etmeye çalıştığım yazdığını okutan yazar.
Ekşide mutlaka Daha iyi yazarlar da vardır ama amatörce takip eden biri olarak keyifle takip edilir