bugün

patlak fermuar

oğlanın sünnetini de görürüz inşallah babası insanı. ( #13212197)

sonunda çok şükür kendisine bir adet kecidik edinmiş, sorumluluğa erişmiş, az biraz da baba göbeği yapmış. şimdi biz bununla her an her dakka haberleşen insan müsfetteleri olaraktan son zamanlarda haberleşemiyoruz. hadi ben bunalımlaydayım, bunalımlarda olmama rağmen de gitmişim yine buna mesıclar atmışım. ulan kedicik edinmişin de benim attığım mesajlar sana niye iletilmiyo kediyle ne alaka lan diye atarlanmazlar mı adama? atarlanırlar tabi ya. "mesajım gelmiyor heralde" diye mesaj atıyorum, "naber ciğerim" diye attığım mesajdan bilhaber başka mesaj atıyor. kedileri tamam iyi sever sayar öper bağrımıza basarız da, yılların ayrılmaz bitirimliliğimizi şeyetcekse valla şeyederim onu. keserim. satanis olurum bak, eli kanlı olurum bak. fesuphanallah.
(bkz: bir kediyi kıskanmak)

daha da kızgın şeyler şeyedebilirdim buraya ammavelakin,
ben az önce şans eseri alaska frigo buldum ve yedim. aklımı kaçırtabilecek derece mutlu oldum. alaksa frigo lan bu. 60 yıllık gelenek.. süpper. bildiğin mutluluk kaynağım oldu.

o değil de;-
mesaj yerine entariler niye dikiyoruz sanırım artık biz. yeni bir heyecana mı atıldık cağnım robes?