bugün

baştan sona zaman kaybı bir filmdir..
onu da geçtim, sermayeye yazık be.. gerçi pek bir şey harcamamışlar gibi zaten..
final sahnesinin birden çok versiyonunun olduğu film.
gece yarısından sonra saat 02:00 ila 03:30 arası izlediğim ve yatak odası sahneleri dışında pek korkmadığım bir film. bi de son sahnesi hayal kırıklığı yarattı bende o ne öyle ya ...
bir tür psikoloji filmi. çok korkunç olduğu söylenir.
türk filmi olan musallat bile bundan daha ürkütücü.
Yatak odasında geçen sahneler sırasında insanın tansiyonun düştüğü uykusunun geldiği
Filmin sonunda ise hay ben böyle işe onca parayı bu film için mi verdik diyip sinir gülme krizlerine girmesine sebep olan film.
Evde izleyecekseniz vakit, sinemada izleyecekseniz vakit+para kaybıdır.
geçenlerde aldım bunun kaçak cd'sini tezgahtan. adam türkçe dublajlı dediydi. başlangıçta 40 yaş üzeri ablalar dans ediyorlardı deli gibi. şişman, kirli sakallı bir adam da, müzik çalan teybi kucağında tutuyordu. orada bıraktım izlemeyi. tavsiye etmem.
saçma sapan bir film konusu işlenişi ancak korkak amerikalılar için korkunç olabilir.biz hep cin hikayeleri ile büyüdü kbunlar daha yeni tanışıyor.günaydın deyin.
daha önce yazdım mı bilmiyorum, yazıp yazmadığıma bakmayacam çünkü sikmişim aramayı. aramaya falan inanmıyorum, müslümanım ben.

bu anlamsız cümleden sonra gelelim çarpıcı gerçeklere;

filmden korkanların kormasının, uykusuzluk çekmesinin nedeni filmin, filmi dikkatli izleyen seyircileri ayrıntılara dikkat etmeye yöneltmesidir.

bu ne demek ? en ufak bir çıt sesine bile odaklanmanız demek. film böyle korkutuyor. ha film sırasında hiçbir şey olmuyor çünkü efekt yok birşey yok adam gibi. ama filmi dikkatli izleyen arkadaşlar için filmden sonrası ızdırap oluyor. açık konuşayım, ben bunu 2 hafta boyunca çektim.

filmi izledikten sonra en ufak bir sese bile dikkat edeceksiniz ve doğal olarak bunu filmle bağdaştırıp, etrafınızda birşeylerin olduğunu düşüneceksiniz. amaaan sikmişim derseniz, bu rahatlık fazla sürmeyecektir. zira bir başka ses daha duyduğunuzda film yine aklınıza gelebilir ve kadının kocası gibi davrandığınız aklınıza gelebilir, bu da sizi yine filmdeki gibi etrafınızdaki şeyi kızdırdığınızdan şüphe etmeye itebilir. eğer kadın gibi ciddiye alırsanız da yine aynen filmdeki gibi siz korktukça bu durumun büyüyeceğinden korkabilirsiniz.

film efektle, kanla v.s ile yerinden zıplayan malları korkutmak için yapılmamıştır arkadaşlar. tam olarak ben ve benim gibi insanlar için yapılmıştır. ve amacına ulaşmaktadır. hayatımda beni uyutmayan tek korku filmi olduğunu da buraya yazmak istiyorum. eğer dikkatliyseniz, paranoyaksanız, ayrıntılara önem veriyorsanız filmi izlemeyin ağzınıza sıçılır.
Başrollerini Katie Featherston ile Micah Sloat'ın paylaştığı psikolojik gerilim-korku türünde filmdir. Evlerinde doğaüstü bir gücün varlığından şüphelenen çift evine kamera sistemi kuruyor ve film bu kameralara yansıyan görüntülerden oluşuyor.
(bkz: paranormal entity)
izlediğim en iğrenç film. azıcık para harcanıp çekilen ama reklamı iyi yapıldığı için herkesi merak ettiren filmdir. para verip sinemaya gitmişimdir onun için ve sinemadaki bazı tipler gibi ben de kahkahaya boğulmuşumdur.* *
onun dışında sadece bu tip paranormal olaylardan korkan insanların sevebileceği bir film. senaryo, kurgu denen bir şey bile yoktur. oyuncular şortlarını bile değiştirmezler kaç gün. *
sözün kısası tamamen zaman ve para kaybıydı benim için.
dün gece sahura kadar film izlemeye karar verdikten sonra arkadaşın izleyelim diye çok ısrar ettiği * * * * , benim ise du bi gündüz sözlükteki yorumları okuyayım yarın gece izleriz diye direttiğim, akabinden buz devri 3'ü taktığım film. ayrıca izlemeyeceğim film.
ikincisi çekilen film.
izlediğim güne lanet olsun.Film aşırı derecede iğrenç.Filmden çıktıktan sonra filmi hiç izlemeyen bir arkadaşla filmin korkunçluğunu tartıştık *
an itibariyle izlemeyi bitirdiğim, zaman zaman geren, zaman zaman ürküten ancak vasatı aşamayacak film.

filmin amatör bi kamera ile çekilmiş olması gerçekçilik açısından son derece etkileyiciydi. oyuncular da fena değil, güzeldi. saçma sapan varlıkların film boyunca görünmemiş, gizemini korumuş olması da iyiydi.

olayları, sizi korkutmaya çalışılan anları anlamak hiç güç değil. gündüzleri bi b*k olduğu yok zaten, gece yatağa girdikten sonra başlıyor eğlenceler.

velhasıl, izlenebilir ancak aman aman bi gerilim filmi de değil! ayrıca bu film amerika'da deli gibi hasılat yapmış, şaşırdım!
Bir saatimi bosuna harcattirip halloweeni izlemedigime pisman ettiren film gibimsi sey.
mutlaka türkçe dublajlı izlenmesi gereken film **
dünyanın bir çok ülkesinde özellikle italyada sinemada izleyenlere kalp krizi geçici felçimsi panik ataklar vb. şeyler geçirtmiş olan çok korkunç bir filmdir.

kaynak burda buyur üstad= http://www.turuncutime.co...CLE/16290/2010-02-12.html
kuzenle oturup gecenin bir yarısı çok korkunç bir film izleyip, çok korkacağız planıyla seçtiğimiz ancak tam bir hayal kırıklığı çıkmış filmimsi. aslında ismi ve kaydediliş tarzı ile fark yaratabilmiş olma ihtimalini gözetmişizdir ilk bir kaç dakikada ve kuzen de, ben de ilgimizi çekmiş taklidi yapmışızdır. ancak 10-15 dakika sonra bu ne lan ? lı sövüşlerimiz eşliğinde video derhal kapatılıp, dosdoğru yataklara gidilip, sırayla korkunç hikayeler anlatma seansına başlanmıştır.
bir arkadaşımın,gerçek olduğunu sanıp evde yalnız kalamama durumuna neden olan film..
abuk bir filmdir.
zaman kaybıdır.
(#8494717)
sinemada izlemiştim bu filmi arkadaşlarla gittiğim için kahkadan geçilmedi salon açıkcası dvd den izlendiğinde daha güzel olacağını düşündüğüm film biraz da abartmışlar hani çok korkunç falan diye.*