bugün

yahşi batı da cem yılmaz dan duyulduğunda güldüren, ilginç ve bir o kadar güzel pazarlama cümlesi.
yerli üstadların bulduğu pazarlama cümlesi.
perşembe pazarında karpuz satan bir gencin bağırması üzere gülümsememe vesile olan hoş bir vecizedir.
almak istediğiniz ama kalitesinden haberdar olmadığınız bir ürünü arkadaşınıza aldırtıp kalitesinden emin olmak adına yapılan eylemdir. mesela bir tshirttür bu. arkadaşına aldırtırsın arkadaşın kullanır. ılk yıkamadan sonra sorarsın noldu gecen aldıgın tshirt die sağlan bir şey olmadı derse gider begendıgın bır tanesınıde kendın alırsın.
müthiş slogan. takdire değer.
(bkz: çikolata markası olabilecek harika isimler) basliginda severek ve tekrar gulerek hatirladigim ve kullandigim cem yılmaz inda yahşi batı filminde kullandigi ve dillere pelesenk olmus pazarlamada kolaylik saglayan*soz, kelime grubu.
maksat çoğu zaman para değildir; bazen cimrilik bazen de zekilikten çakallıktan ibarettir.
bu kafayla giden ticaret adamının sürekli olarak kullanacağı cümledir. Amk sorsan bi tane bile almamıştır gavat! Tövbe tövbee.
(bkz: tamam sakinim)
ferrari, yalı, gemi, bir sürü ayakkabı, kıyafet, makyaj malzemesi kısaca herşey ama alamayacağım tek şey olurdu o da sağlık.
ulan hayvan herif tezgah senin. ne bu acındırma duygusu.
imac. benim olsun istiyorum.
Dükkan senin ulan, ayı. işportacı sözüdür.
Mercedes e250 4 matic.
Güldüren pazarlama tekniği. Param olsaa da ben de alsaaam.

iç çamaşırı satan pazarcı abilerimiz memem olsa da ben de alsam derse işte o zaman sıkıntı.
yahşi batıyı izledikten sonra alakasız saçma sapan yerlerde söyleyip insanların garip bakışlarına maruz kaldığım söz öbee. üstad yahşi batıda yine o kendine has tarzıyla çok güzel söylüyor.
Güldürür.
söylemesi en güzel pazarcı sloganı.
Pazarcılarda duyduğumuz eğlenceli bir söylem. En uygun 'un reklamında tekrar duyunca güldüren komikli bir hava hissettim.
(bkz: sigara)
Herkese benden biraz sağduyu biraz da insanlık der masaları donatırım be...