bugün

(bkz: hergün yeni bir bilgi)
O gay bu gay herkes gay. Bir de bunu yazanın parası az, keyfi de bir şey bilmiyor.
Kimseyi dertlemeyen olaydır. Bu arada eşcinselim ve otomatik araç kullanmaktan nefret ediyorum. Ne meraklısınız genelleme yapmaya salaklar.
evet bugünde otomatik vites araba kullanıyoruz diye gay ilan edildik aktif mi pasif mi onu da söyle bari.
Akıllı geydir. Hele istanbul trafiğinde vites çekilecek dert değil.
sol dizimde ödem var. her akşam eve geldiğimde topallıyorum. keşke otomatik arabaya geçebilsem. etraftaki bir hırbo da bana ister gay desin, ister çay kaşığı.

zerre s*kimde değil inanır mısın?
Daha fazla Vites tutup, eliyle evirip çevirip okşayanda olması gerekmez miydi sıkıntı.
Hayatın belli kolaylıklarını, imkanı olmadığı için reddedip, imkanı olanlara da çekemeyip kulp takan mal beyanı.

Düz vitesi de otomatiği de kullanırım. Düz vites daha zevkli olabilir ama otomatiğin trafikte verdiği rahatlık paha biçilemez.
(bkz: el freni çeken abazalar) kadar değillerdir.
Şu başlığı açan da yazan da ...
manuel vites okşamaktan cinsel yönelimi değişmiş otuzbirci birey tespitidir.
Yokuşta kaydırmazlar. Başka yerde kaydırırlar.
fakir 31. avuntusu.
Siktir deli.
Manuel vites kullanmayı seven biri olarak yüzyılın en gerzekçe tespiti diyebilirim.
Ciddiye aldım gibi durdu ama almadım.
araba konsepti aslında tehlikeli dört tane teker üstünde bir yuvarlak direksiyon tutuyorsun. ne bileyim fazla feminen *
ha ha ha ha siktir be.

flörtümden mi ayrılayım ben şimdi.
Bi psikoloğa görünsen ... böyle zikik saptamalar yapmana engel olur mu acaba ? .... senin gibisini kaka diye sıçsam "ulan bağırsaklarım bozulmuş galiba " derim ...annen bunu niye dememiş - o da enterssan bir soru tabii
amk manuel kullanan da topuzu seviyordur.
vay amk.... vurduruyormuyum acaba

hiç öyle gelmiyor ya neyse.....

la bu amele avuntusu olmasın ?

doğan görünümlü şahinle dolaşanların

falan ????
Öyleyse kamyoncular, dolmuşçular falan has erkek? Ahaha nasıl kafalar ya
Ammini buldunda gilini ariyon yada arabayı buldunda topuzlusunu ariyon derler.
Niye aq vitesin üstüne mi oturuyoruz biz???
koldan vites otomatik sayılmıyorsa, biseksüel mi olur?
travestiler ağır abimi o zaman jeep kullanıyorlar aq.