bugün

istanbul un her yerinde bulunan çiğ köfteci. yakında bim gibi her sokak başında açarlarsa şaşırmayın.
etsiz çifköfteleri ile kulaktan ve burundan dumanlar çıkartan dürümü harikalar ötesi çiğköfteci.
çiğköfteden anlayanların çiğköftecisidir.
yediğim en lezzetli çiğ köftedir.
aramıza ferrari araba bile giremez aşkımız öyle büyük. şaka ya ferrari değil de bir mercedes giremez. katiyen olmaz izin vermem.
çiğ köftesi komagene ye göre güzel olan yer. Ama temizlik konusunda kuşkuluyum. Bizim buradaki şubesinde yapan adam 70 yaşında ,çıplak elle dürümü yapıyo.r acaba her şubesinde mi böyle yoksa bizim buradaki şubesinde mi böyle? Bırde satarken küfür eder gıbı surat ifadesi var adamin.
tadı gerçekten güzel olan çiğ köftedir.
kavacık şubesi açıldı. sevenlerine duyurulur.
bir şubesinin muhasebesini tuttuğum çiğköfte firmasıdır.
ismi bulgurköfte olması gereken işletme.
en güzel çiğ köfte yapan çiğ köftecidir. dürümü 3 liradır.
paralellolara ait olan firma.
sadece bulgur ve salça karışımından ibaret ! allahın gücüne gitmesin poh kimin ?
Tadını beğenende vardır. Beğenmedende vardır. Bana göre battalbeyden daha leziz çiğköfte yapmaktadırlar.
onu bunu bilmem, merkezi sultangazi'dedir.

hepinizden önce ben yiyorum, hihihi...
Bizim burda ki tek çiğ Köfteci olduğundan geçenlerde eve sipariş ettiğim ve kıllı marul koyduklarını gördüğüm çiğ köfteci. Hadi bir kıl olur anlarsın ikiyi de anlarsın bi düzine kıl vardı marulun üstünde resmen.
kendileriyle tanisamadik burda bizim cigkofte var ahmet abinin yerseniz, cayi var kofte sonrasi icerseniz.
bir aralar mükellefim vardı. faturalara sürekli bakıp vay ibneler derdim. kilosunu 6 tl den alıyorlar.
frenchaising (nasıl yazıldığını bilmiyorum)mantığıyla çalışan çiğ köfte firması.

normalde öyle çiğ köfteyi çok çok seven biri değilimdir ama bu hafta canım çekmişti.
bu arkadaşlardan aldım ne yalan söyleyeyim çok güzeldi.
Çiğköfte dürümü 9 tl'ye satan firma. Tavuk dönerden pahalıya satıyorlar.
en iyi çiğ köfte yoğurup şarkı söyleme yarışması mı? acunun yeni formatı mı?
avanos'ta bir şubesi olan çiğ köfte şirketi.

görsel
acılı acılı, turşulu turşulu..tarihi rum evi dokusuna pek uymuş. aferin.
muadilleri arasında en iyilerinden biri hazır çiğ köfte alacaksam tercihim hep ondan yana oluyor.