bugün

saatin geç olması ile paralel olan gerçek.

misal şu an tam o andır.

evet sevgili çocuklar gidin yatın yarına dinamik gelin, iyi uykular.
30 yaşlarında, hayatın feleğinden geçmiş kişilerin çocuklara söylediği söz.

ayrıca

tamam anladık 30 yaşındasın. lakin bunu her ortamda dillendirme. hacı komik kacıyo çünküsem.

bakınız tilki nin 30 yaşındaki karizmatik hali http://www.hurriyetaile.c...ebegi-konusuyor_5371.html
on birinci nesiller ne ara geldi amk ile katılınılan şok edici oluşum. okulu sikeyim sayın seyirciler çok uzak kaldım her şeyden.
Çoluk çocuk için uyku vaktidir.
Sabi subyanlara gelen genel uyarı (bkz: Kamu spotu) .
Zamanı gelen bir uyarıdır.
cin olmadan adam çarpma eyleminin farklı cümlelerle dile getirilmesi. *
nöbet tutan ne yapsın diye düşündüren çağırımdır. Vakit olsa yatılmaz mı uyku bu geldi mi kaçırmamak lazım yoksa keçiler kaçıyor.
istanbul için iftar vakti der gibi. Yarın iş varsa evet. Öğrenciyse zaten dersler bitmiştir genelde. Okula da gitmeyecektir.ne yazık ki yarın iş var.
Bakin gayet ciddi bir sekilde ve teker teker anlatiyorum. Yatmayacagim demiyorum, nesquik yapin diyorum, bir masal anlatin diyorum.
Saattin geç olması nedeniyle olan durumdur.
Saat ıtıbarıyle kendımce normal olan durumdur.
On birinci nesilleri uykuya davet eden soz dizisidir.

ama ben yoruldum her aksam ayni seyden. Nesquik yapip getirmezseniz yatmam, yatiramazsiniz. Troll sana diyorum troll, hani nesquik?
bir durum. on birinci nesiller 00:15 te uyuyorsa sekizinci nesillerin çoktan uyumuş olması gerekir. şimdi oytunkaran düşünsün.

not: matematik siker.
artık bi hayli geçmiştir. hadi ama yoksa büyüyemezsiniz , okulunuza gidemezsiniz *
kızlar * masal okuyacaksa tereddütsüz yapacağım şey. lakin yarın finalim var. yarından sonra görüşelim bebeğim*.
(bkz: Sözlüğü çocuk parkına çeviren on birinci nesil)
" Ehehe okullar kapandı ne yatması zaamqi." Şeklinde egale edilir.
görsel
9.30 da uyumayı unutmuş silk kafalı yazarlara dert olan durumdur.
Doğrudur. Is guc sahibi adamiz. Baba parasiyla yasayip sefil gibi ossbir cekmiyoruz.
11 ben oluyorum o çaylaklık işte =) nasıl nesil atlarım.
on birinci nesillerle uğraşmayı amaç edinmiş yazarı geren derttir.
Çocuklar için uyku vakti demek uygundur. Evet.
bir on birinci nesil olarak öyle düşünmüyorum. daha çok şu an yazmayan nesil için uyku vakti.