bugün

(ing.) pislik,çamur,gübre.
yazı dilinde kullanıldığında hemen "ay bana öpücük attı, canım yaa" diye sevinilmemeliymiş. zira "pislik, geldiğin çamura dön lan" da diyor olabilir. siz bir sorun "ne demek istedin sen şimdi?" deyin, ne olur ne olmaz.
herkesin çıkaramadığı öpücük sesi.
yazı dilinde buna bir kaç k daha eklenirse uzun uzun öpüldüğü, çok ama çok sevdiğiniz daha bi belli olur, daha mutlu kılar sevgiliyi. * * *
bu adamin güzel yaptigidir.

http://img1.loadtr.com/b-174834-top.jpg
yeni bir diziymiş galiba.
yaratıcılıktan yoksun dizi yapımcılarımızdan yeni çakma bir dizidir.
güzel ülkemin hayal gücü geniş yapımcı ve senaristlerinin tamamen kendi ürünleri olan dizidir. öyle ki amerikada 3 yıldır çakması bile dönmektedir. hatta mr. schuester'ın ilham kaynağı bedüktür.
show tv de yeni başlayacak diziymiş. dizinin adını annemden ya da babamdan duyacak olmak beni endişelendiriyor sözlük.
(bkz: glee)

ile alakası olmayan dizi. mesela karakterleri de kafalarında C işareti yaparken görmeyeceğiz.
Fragmanı güzel, kendisi boş dizilerden biri olacaktır.
Garip oldu ama öyle.. *
glee'yi de hallettiler ben hala lost'u bekliyorum dört gözle.
fragmanı izlediğimde bu ne lan dedim, sonra bir baktım show tv nin yeni dizisiymiş. +18 ile aynı kaderi paylaşacağını düşünüyorum maalesef. keşke fragmanı kadar eğlenceli olsada izlesek. *
show tv nin yeni ergen dizisidir.

hayır aynı bokun lacivertlerini tutmadığı halde neden yeniden çekerler ki?
volkan öge'nin adının geçmesiyle üzmüş, sinirlendirmiş, "amaan her şey de piyasa oldu yeaaa" edebiyatı yaptırmış yapım.

(bkz: volkan çok bozdu)
muahh kadar sexi olmayandır şahsımca. bilemedim şimdi.
Show tvde yayınlanmaya başlanacak dizidir.
Tanıtımda kızlarla erkeklerin göt göte dans ettiği show tv'nin yeni dizisinin adıdır.
sms dilinde öpmek anlamına gelir.
muck yorumu kişiden kişiye değişir duruma göre yorumlanabilir.
efsane olur.
fragmanına bakılırsa fatmagül'den hallice olacağı bellidir.
Müzik umutları cesaret kanatlarının kısaltılmış hali. Fragmanina göre beş para etmez entellere hitap eden dizi. Inşallah yayından kaldırılır.
glee hatırına birkaç bölüm şans verilmesi gereken dizi.
4 sene evvel mezun olduğum canım üniversitemin eğlenceli gözüken yeni dizisidir..