bugün

köyde bir grup seks kokusu alıyorum.
cevap ne çıkarsa çıksın şaşırtmaz. şüphesiz ortadoğu'da yaşamak bunu gerektirir.
abisinin köpeğe tecavüzünü gördüğü rivayet edilmektedir. bir başka iddia annesi olacak kadının bu olaya şahit olmasıdır. yani o küçücük çocuğun katledilmesine sessiz kalıyor bir nevi.

mevzu artık o kadar magazinleştirildi ki kimse narinin neler çektiğini umursamıyor tüm kanallar yalandan kahrolduk ayağı yapıp olaydan daha fazla reyting nasıl alırız moduna girdiler. dün akşam cnn de miydi neydi tam emin değilim 4-5 tane lastik kafalı toplanmışlar yanlarında da dev ekran şema falan çizmişler 4 saate yakın olay hakkında konuştular.

şimdi doğulu arkadaşlar kızmasınlar ama bunlar nasıl çarpık ilişkiler, nasıl aile yapısı arkadaş ? narinin anası geçen gün "aslan gibi 5 oğlum var" diye dövünüyordu. muhtemelen katil oğullarından birisi çıkacak. bu kız çocuklarının değersizliği ne olacak bu coğrafyada ?
ne gördüğü önemli değil yaşamadan öldü. 35 haneli 400 nüfuslu köyde 50 kişi tutuklandı hepsi de akraba. birde bu dünyanın cehennemi var diyorlar. peh!
10 gündür her akşam tartışma programlarında saatlerce boş boş konuşup gündem meşgul ediyorlar. Katil kim niye öldürdü, bilen bilmeyen tvde yorum yapıp dedektifçilik oynuyorlar, artık izlemiyorum 1 haftadır, hep aynı cümleler.
Annesini amcayla yakalamış olabilir. Yaf konuştuğumuz şeylere bakin. Minnacık kız katledildi. Boklarında boğulsunlar.

Insallah en ağır cezayı alırlar.

Evet
dyatlov geçidinde ölenler gibi görülmemesi gereken bir şeyi görmüştür.
Ural dağlarındaki yaşanan olay gibi dosya kapatılmaz umarım.
Kim yaptıysa tespit edilir ve cezasını çeker.
insanlar ne kadar kötü olabiliyor görüyor musunuz? Türlü türlü iğrençlik yapıyorlar ve olaya şahit olan masumlara kıyıyorlar.
Çocuklarımıza sahip çıkalım gercekten bu dünya çok kötü.
Ne görmüş olabilir
2 yaşında bebeğe tecavüzü mü
Burada mevzu bu olayın neden bu kadar uzatılıp sulandırıldığı.
Kim bu aile neden bu kadar önemliler.
Bu aileyi parayla alabilecek Hayyam Garipoğlu bile bu kadar korunmadı.
Hizbullah bağlantıları sebebiyle öyle annesiyle amcasını uygunsuz gördü gibi basit bir şey olmadığını düşünüyorum. Evin altında belki birini domuz bağında görmüş olamaz mı? Belki aranan biriydi o. Kız da bunu gördü ve şok yaşadı. Onlar da ortaya çıkacak diye panik oldu, hep yaptıkları gibi amcayı aradılar. O da temizleyin dedi. Bunlardan her şey beklenir.
Hizbullah'ın köyde sakladığı silahları gördü deyolar.
Bir ayine mi kurban gitti sorusu akıllara gelmiyor değil. Ülkede milyon tane inanç ve kültür var.
katilini, celladını, azrailini, kötülüğün en yakınından geldiğini gördü ve kurtuldu o karanlık dünyadan. umarım öbür dünya denilen masal vardır; kanatlarıyla uçup mutlulukla gülücükleriyle cennetine kavuşmuştur.
ben bir şey gördüğünü pek düşünmüyorum. ailedeki tek öldürülen kişi narin değil. bu işin içinde başka mevzular var.
Medya yönlendirmesi "ne gördü" şeklinde olduğu için burnuma pis kokular geliyor.
Günlerce aynı yerde arayıp bulunamadı çocuk.

Jandarma bile rahat bırakılsa bu olayı 1 haftada cozerdi. Ufak bir silahlı olayda bile özel ekip gelip dinleme ve özel sorgu teknikleri ile olayları aydinlattiklarina şahit oldum.
Siyaset karıştı maalesef olaya. O yüzden hakkaniyetli bir karar beklemiyorum.
Medyada yapılan goygoylara da inanmıyorum.