bugün

17 bin lira ile kiraya verirler 10 bin -o da baraka artık bulabilirseler- geriye kalan 7 binin 3 binini mutfağa 2 binini ekmeğe 1.5 binini elektrik, su, Doğalgaz - kıt kanaat- çocuk yoksa 500 tl eğlence. Anam o da işe gitmek için yola pardon. 2 tl eğlence. Yaşamları elinden alınmış mı acaba.
--spoiler--
2 tl eğlence
--spoiler--

eğlence dediği de yazı tura.
kahkahayı bastığım olay daha beter olsunlar inşalllaaaah.
yaşamaya hakkı var lakin iyi şartlarda yaşamaya hakkı yok durumuna gelmiştir.

-bazen düşünüyorum diyorum ki kendime '' eeee oy verenler düşünsün.kurunun yanında yaş ta yanar'' diyerek oh iyi olmuş diyorum.

-diğer tarafım ise üzülüyor. bu insanların yaşadıgı şartları görünce üzülüyorum.

-genel giderleri düşünce ay sonu kalan para 1-2k. 1-2k'da en iyi şartlarda ha. bu insan hiç mi eğlenmek istemeyecek,hiç mi ayakkabı-pantolon vs ihtiyacı olmayacak, sigara içiyorsa sigarası osu busu derken çook zor çok.

-kurunun yanında yanan yaş tayfaya dahil iseniz allah kolaylık versin kardeşlerim.üzülüyorum sizler için lakin ülkenin durumu bu.

-böyle olacagını bile bile oy verip,destekleyenler bokunuzda boğulabilirsiniz. beter olun.
hayatta kalıyor ya bir sekilde daha ne?
izin verildiği kadar var işte.
hakkı var da şansı yok.
şükretsin, öbür dünyada karşılığını alacak. Kral olacak kral...
hak verilmez alınır.
ses seda çıt çıkmadığına göre herkes memnun. oyna devam.
oy verirken iyidi dedirtendir. kökle reis aslanım benim.
cehape gelseydi asgari ücret 170.000 olacaktı halbuki. aynen reis kökle (!)
yoktur. şehzademiz bilal ne dedi ? eyt de bizi kandırdılar çok büyük hata idi dedi. kendisi de eyt li bu arada..

yani sen 25 sene çalışmış olsan bile 12500 lirayı bile hak etmiyorsun birader. asgari ücreti de 12500 liraya indirmeleri lazım acilen. ben demiyorum padişahımız ve şehzademiz diyor. adamlar ekonomist onlardan daha iyi mi bileceksiniz mel'unlar..
Ben yorumları okumaya geldim.