bugün

bizim burda dünden beri söylediğimiz şeyleri oda korkmadan söylemiştir. sonuna kadar da haklıdır. bazıları yine küfredecek ama doğru olan da budur.
icindekini bilemem ama vicdan sahibi oldugunu dusunuyorum. Soyle soylemis olmali; siz bdp ye oy verdiniz, askerlerimizi sehit edenleri desteklediniz, tas attiniz, ayri devlet olmak istiyorsunuz ama boyle bir depremde insanlariniza makarna bile goturemezsiniz.. Haddinizi bilin. size yardim edecegiz ama biz olmazsak siz bir sik degilsiniz. Akilli olun orospuluk yapmayin artik.

Boyle olmali.. Obur turlusu hos degil.
tebrik edilesi kadındır.onları gördükçe insanlığımdan utandığım,geçmişte tek adam çıkarmamış pkk yı destekleyen kürtlere lafı güzel sokmuştur.

bize muhtaçsınız,biz olmadan hiçtiniz,hiçsiniz.1 milyon askerimizde gitse,her zaman kambursunuz,kamuburu taşıyan sırt şikayetçi değil,taşınan kambur şikayetçi.

(bkz: osmanlı imparatorluğu)

(bkz: türkiye cumhuriyeti)
Van'da meydana gelen deprem hakkında, "Önce askeri vur, polise taş at, sonra yardım iste. Herkes haddini bilecek." türünden zehir zemberek sözler eden, 'insanlık sınavında' sıfır çeken sarışın...
kendisine burada küfür etmekle ve/veya kendisini eleştirmekle bir sik olduğu yok. şuradan şikayetlerinizi insan gibi iletin ki delikanlı ablamız da hak ettiği yer olan kahvehane masasına geri dönsün.

http://wex.atv.com.tr/izleyicitemsilcisi.php

bu tip bir insan olmamak için de sakin olun.
sozu biraz tepkili ve sitemkar. ben oradaki masum insanlari kast ederek bunu soylemedigini dusunuyorum. sozlerini
göte göt demiştir tebrikler kendisine.
kendisini tebrik etmek için aşağıdaki linki kullandığım kişi. üşenmeyin siz de yazın. gerçekleri söyleyenleri susturmaya çalışanlara karşı çıkın ve destek olun sayın anlı'ya.
ağır faşisttir ve nefret suçu işlemektedir.
orada toprak altında kalan bebekler, kadınlar, yaşlılar, kısacası "insanlar" varken çıkıpda siz de devlete taş attınız demek suçu sabitlenmemiş bir insana yargısız infaz yapmaktır.
suçu ispatlanana kadar herkes masumdur ilkesini çiğneyen, cahil, bir kadındır.
sorumluluğunun bilincinde olmayan medya balonu.
(bkz: şeytan taşlayan hacıları taşlayan şeytan)
yaptığı programdan ötürü insanları kuşkudan kuşkuya sürükleyen, sorduğu sorularla da kendinden geçiren, tam dengesini kaybediyorken iki tokat çıkaran sunucu. epey gaza gelip kendini insanlara hesap sorabilecek bir devlet yetkilisi sanan kadın. programı sunmak onun işi belki de, bu doğru. lâkin, oradaki insana "söyle çabuk!" gibi birşey söylemeye hakkı yoktur...

vakt-i zamanındaki Reha muhtar'ın anlı'sı...

ek olarak, ordu'dan gelecek bir kargomu bu kadının programı yüzünden 1 yılı aşkın süredir alamıyorum. gönderecek kişinin ne göndereceğini de bilmiyorum ama acayip şekilde müge anlı'yı izlemiş ve tırsmış bir kadınla karşı karşıyayım. ya beni yiyiyor ya da gerçekten acayip tırsıyor. *
ülkü ocağı terk magazin programı sunucusu...
tabiri caizse ''ne mal'' olduğu o ince dudağından belli olan sözde ''insan''.
az sonra esra erola canlı yayına çıkacakmış. ne diyecek acaba.

edit: an itibariyle lafından dönmektedir. bir şey diyosun bari arkasında dur.
şöyle uzaklara gidip ortadan kaybolasım var ama müge anlı beni bulur diye gidemiyorum.
yürekli kadinlardandir.. gercekleri demistir.. biri cikip söylediklerinin yalan oldugunu iftira oldugunu ispat edebilir mi?

deprem oldu polis ilk yardim edenlerdendi "siz polise taslari yagdirin yine de polis yardima ihtiyaciniz oldugunda yaninizda" demesinin nesi suc.. az bile demistir..
işte bu, ben şu şu şu insanları sevmiyorum, onlar kötü, dolayısıyla diri diri yanmalılar, soğuktan donmalılar, açlıktan gebermeliler zihniyetinin dünyanın her yerindeki adı ayrımcılıktır, faşistliktir. hele bir de çıkıp bunu vatanseverlikle açıklamaya kalkarsanız, tükürürüm ben o vatanın içine, 'vatan hainliğimle' gurur duyar hale gelirim.

bu yaratığı şikayet etmek için aşağıdaki linki tıklayarak tepkinizi atv izleyici temsilcisine iletebilirsiniz.
müge anlı: cinayet işleriyle uğraşan, nadiren kayıpları bulan, insan olduğu sanılan fakat van depremiyle ilgili yaptığı yorumdan dolayı insanlıktan zerre kadar nasip almadığı ortaya çıkan gerizekalı.
göte göt demenin bile faşizm algılandığını bizlere gösteren hatun.
kendisinden zerre haz etmem, adını sol framede görünce merak edip baktım ama kadın haklı beyler.şöyle bir haber,

http://www.gercekgundem.com/?p=411228

van'da polis aracına yapılan saldırı, üzücü depremden sadece saatler önce sana yardım eden polisin canına kast etmişsin ve sana depremde yardıma koşan ilk önce polis ve tsk olmuş.
van'da bulunan çevik kuvvet hizmet binası ve emniyete ait birçok tesisin yıkıldıgına dair bilgi var fakat adamlar kendi binası, kendi arkadaşları yerine hala sana yardım etmeye çalışıyor.
bunun farkında olmayanlara ve fark etmemekte ısrar edenlere sadece bir kaç gerçegi söylemiş.
zamanlamasının yanlış oldugunu düşündügüm, tamamen katıldıgım beyan.
(bkz: kadın haklı beyler)
görüşüne katılırsın katılmazsanız ama sonuçta kadının bir görüşü var. bazı kişileri dinliyorum yarım saat anlatıyor ama ne görüşü olduğunu anlamıyorsun. olumlu mu yoksa olumsuz mu bilemiyorsun. milliyetçi mi yoksa muhafazakar mı bilemiyorsun. fakat ne olursa olsun günün konusu olmayı başarmıştır.

(bkz: müge anlıyam şanlıyam)
ne dediğinin neden önemsendiğini anlamadığım insan. sanki ünlü düşünür, yazar ya da siyasetçi. alt tarafı bir kadın programı sunucusu. illa bir yorum yapılacaksa söylediklerinin doğru ama zamansız ve yersiz olduğunu düşünüyorum. ayrıca genelleme yaparak konuşması da büyük hata. evet van'da polise taş atan, devlete karşı suç işleyen pkk sempatizanlığı yapan insanlar var bu bir gerçek. ama bunu van'da yaşayan tüm insanlara mal etmek yanlış olur. şuan bize düşen elimizden geldiğince van'daki ve diğer depremden etkilenen şehirlerdeki insanlara yardım etmek. 1999 yılında gölcük ve düzce depremlerinin ikisini de yaşamış ve depremin ne olduğunu neler yaşattığını bilen bir insan olarak herkesten ricam lütfen insanlara yardım eli uzatın.
insan görünümlü faşist.
Faşist bir insan olduğunu kanıtlamış basit bir gündüz kuşağı sunucusu.
(bkz: http://video.milliyet.com...-sozler-AfVJZLRI5ACV.html)

Bir daha görüşlerini dile getirmemesini diliyorum zira sikleyen yok ama sonuçta sinekte küçük müçük ama mide bulandırıyor.

(bkz: Müge amlı)