bugün

entry'ler (37)

neanderthalden

sözlükten istifa etmiş yazardır.

neanderthalden

Elinde çayı kahvesi hiç eksik olmayan, Behzat Ç. Furyası olan uludağ sözlük tek eğlencesi sabahları erken kalkmak en büyük hayali, yemeğe ekmek banmak en büyük zevki,bir de çok sever johnny depp'i yaşar kurt dinler kendileri var birde karışık bir nicki ufak dertleri büyük hayalleri çok sakardır kendileri... ışıl ışıl her daim kaferingi gözleri.. Daha umut ve sevgi dolu nice umutlu senelere doğum günü çocuğu...

hülya avşar

biz onun otuz yıldır ne yaptığını anlamadık ama o sahnede kimin ne yaptığının otuz saniyede anlıyor maşallah.

özdemir asaf

Bir kelimeye bin anlam yüklediğim zaman sana sesleneceğim.

bir anne öldüğünde özlenir

o yaşarken kıymetini bilmek sadece özlemek hayıflanmadan keşkelere yer bırakmadan.

perde takarken korniş atladığını fark etmek

azap ötesi durumdur.

dedemin insanları

güzeldi film; ama beklediğim kadar başarılı değildi. verilmek istenen mesaj olaylar arasında kaybolmuş gibi yada hep heyecan bekliyorsunuz ama film hep kendi çizgisinde. ağlamak istiyorsunuz ama ortada ağlanacak kadar aşırı bir duygusallık yok doluyor gözler ama kalıyorsunuz öyle kararsız bir şekilde ya izleyinde birde siz görün belki siz ağlayabilirsiniz.

çocukken okunan en müthiş kitaplar

seksen günde devri alem vede şeker portakalı.

behzat ç izlemek için tek bir sebep

televizyonda o gün hiçbir dizinin olmaması durumunda yapılacak olan eylemdir.

namaz kılmanın gereksizliği

evet belki namaz bir yoga yada meditasyon olsaydı muhtemelne insanların akın akın uğrayacağı yerler bu merkezler olurdu. ve her yerde bunun ne kadar faydalı olduğu söylenirdi. peki insanın kendini bulması ve yaratıcısına şükür olan bu hareketi bırakalım da yapanlar karar versin gerekli mi yada gereksiz olduğunu bunların dışında gerçekten gereksiz olan şeylerle uğraşın derim ben.

kürk mantolu madonna

raif efendiye biraz üzülebilirsiniz hatta ağlayabilir; aşk, iş ve ev üçgeninde yaşadığı olayları onun başucunda oturan bir misafiri gibi heyecanla okucaksınız. onun dünyasına misafir olmanın tadı bambaşka..çok etkilenmişim sanırım.

aşık oldum diyen 7 yaşındaki bayan

7 yaşında olan ve kimse beni anlamıyor diye yakınan bu yeni nesil çok değişti diyen kız çocuğuyla arkadaş olma ihtimali yüksek olan kişidir.

kasaba karanfil takan koc

nickini her gördüğümde aşırı tebessüm ettiğim güzel nickli yazar. hem de nesildaş olduğumuz yazar.

roux

nickmin anlamını çözmüş yazar.teşekkürlerimle.

yeni yazarların yazma azmi

evet efendim yazar yazar ve çok yazarsın daha sonra gelen eksi oylarla sarsılır ve öylece ne olduğunu anlamaya çalışırsın.

televizyon kumandasının pil kapağı

bizim hiç olmadı.kumandalarımız onsuz hep bir yanı eksikti.

sigarasız hayatın getirileri

-ne anlıyorsunuz bu sigaradan anlamadım
- bizi kimse anlamıyor zaten boşver
- şimdi şu karşıdaki villayı görüyormusun yanındaki arabayıda söylememe gerek yok
- evet
- toplasan içtiğin sigaraların parasını şimdi seninde neyse
- birşey söyleyeyim sana
- bozulma ama onlar zaten benim.

rapunzel kibrit satar

(#13499946) bu nasıl sıcak bir karşılama yahu dediğim yazar. hoş bulduk efendim. entrylerinizi okuyacağım eminim takdire şayandır hepiciğii. saygılar yazar, sevgiler yazar, orjinal nickli yazar vesselam.

the green mile

nasıl bittiğini bile anlayamadığınız ağlamaktan bir hal olduğuz müthiş ötesi filmdir.

tum yazarlar tarafindan sevilmek istemek

çokça istersin çabalarsın ama istemekten öteye geçemeyeceğin bir eylemdir.