bugün

yıllardır fatih terimle birlikte çalışan antrenör. galatasaraydı, fiorentinaydı derken, şimdi milli takımda yardımcı antrenörlük görevine devam etmekte.
bir dönem galatasaray teknik direktörlüğü de yapmıştır, souness tan sonraydı galiba... eşinin ismi de nur erkasap tır...
(bkz: kum torbası)
fatih terime mesleki açıdan en yakın duran isim yıllarca galatasarayda yardımcı antenörlük yapmış, en son yine fatih hoca ile galatasarayı çalıştırmış. ondan sonra baş nereye kuyruk oraya misali fatih hocanın peşinden gezmiştir.
fatih terim' in galatasaray tarafından uefa kupasında 2 - 0 kazanılan leeds united maçı sırasında seri şekilde sevinç tokatlarına maruz kalan yardımcı antrenör.
(bkz: mufit erkasap ile raki icip dertlesmek)
(bkz: mazlum)
(bkz: şamar oğlanı)
dortmund maçın da fatih terim'den fena dayak yiyen, sabrına hayran olduğum antrenör.
futbolculuk döneminde sağ kanat oynayan, fatih terimi italya macerasında da yanlız bırakmayan yardımcı teknik adam.
aslında gerçekte öyle biri yoktur. fatih terim dir o. paranoyak türk milletinin uydurduğu bir karakterdir. onu hiç fatih terim siz gördünüz mü. işte bu da ıspatı.
(bkz: kanka deyince akla gelen tek isim)
omuzunda ya da sırtında her daim morluklar ve çürüklerle gezdiğine inandığım kişi.
(bkz: mazlumu getirin bana)
varoluşu fatih terim'e endeksli bir yaşam formu.
fatih terim'in yancısı. kariyeri kritik bosna hersek- türkiye maçında fatih terim'in tribünlere yollanmasından sonra sona ermişti. hatırlarsınız yıllardır yanında görev aldığı, artık yılların verdiği birikim ve alışkanlıkla fatih terim'in attığı adımı bile bilmesi gereken birisi olarak müfit erkasap, fatih terim ile klübede telsiz ile irtibat kurmak için cebelleşmişti.

şimdi ise fatih terim'in antrenör listesinde yok. kendisi ise teknik direktörlük yapmaya kalkarsa kendi ayakları üstünde zor durur. (bkz: ahmet akcan)
Dünya üzerinde Tanrının yürü ya kulum dediği ender insanlardan.
fatih terim in eski takım arkadaşı ( adana demirspor ve galatasaray da birlikte top koşturdular), yardımcısı, yancısı, kankası kısaca herşeyidir. aralarından yıllar boyu su sızmaz.
fatih hocanın "ölücem başım çatlıyo müfit'i getirin bana" diyerekten çağırdığı antrenör.
(bkz: mazlumu getirin bana)