bugün

Çok güzel dizi lakin saçma sapan fanları üredi dos ekranından googlea ping atıp hacker olduğunu sanıyor adam kendini ahhsha.
iLK SEZON iTiBARiYLE konu olarak iyi giden yanlız gereksiz kasinti sahne ve dlyaloglara sahip dizi. izlemesi keyifli ve kesinlikle zaman kaybı değil. Ancak daha iyi olabilirdi.
Yeni sezonunu bekliyorum.
Acayip bir dizi desek daha doğru olur bu dizide beni çeken bir şey var ama anlayamadım. Mükemmel laan ! diyemeyiz ama genede izlenmeli bence hele hackerlık vs tarzı şeylere ilginiz varsa...
--spoiler--
fight club + v for vendetta = mr. robot
--spoiler--
pilot bölümü harika olan ama devam ettikçe fight clube benzeyerek izleyiciyi hayal kırıklığına uğratmış dizi. son bölümde birçok açık kapı bırakarak 2. sezon izleyici oranlarının artırılmasına yönelik yatırım yapılmış. bakalım hayırlısı.
izlemeyi düşünüyosan alt tarafı kesinlikle okuma.

--spoiler--

okuma güzel kardeşim okuma valla bak okuma, benim durumuma düşme.
lan okuma izlemediysen işte.

buraya spoiler vermeden "sonunda fight club çıktı lan" yazmanız, aynı fight club için aslında adam tek başınaymış demeniz gibi lan. hatta "her şey mecnun' un kafasındaymış" demek gibi. sizin yüzünüzden 3. kez izliyomuş gibiyim diziyi göt laleleri. sırf burda da değil, ekşi olsun, bloglarda olsun. lan ilk cümleden "abi fayt kılap yeaa" yazılır mı böbreklerini deştiklerim. ümüğünüzü sikeyim ya.

--spoiler--
bok gübi film zaten, konudan prim yapıyor.
fight club ın dizi olanıdır.
2. bölümünde sıkıldığım dizi. şu günlerde çoğu kişi mr robotu öneriyor da benim için o kadar da ahım şahım bir şey değildi. ilk bölümünde bile ileri sararak izledim.
Sağlam dizi.
Sistemi sistemi oynayarak eleştiren, daha 2. Bölümde mr. Robot'un hayali biri olduğunu anladığımız, person of interest, matrix gibi dizilerden girip asıl temayı pixies cover i ile ayan beyan fight club a bağlamış ve bunu izleyici sıkmadan yapmayı başarmış efsane dizi. Suan daha 5. Bölümü bitirmis biri olarak spoiler almadan kendi kendime spoiler verdim. Mutsuz degilim aksine tahminlerim doğru çıktığı için mutluyum. Elliot'un bir Tyler Durden'a ihtiyacı vardı zaten.
Hem dizinin geneline baktığınızda zaten fight club in sisteme eleştirisel yaklaşımını oldugu gibi alıp karşımıza bunu biraz daha modernize bir şekilde sunması fight club kitaptan filmden ve yeni çıkan fasikullerden sonra damakta kalan tadı tamamlamayi başarmış. Ne diyim helal olsun sağlam dizi yapmışlar.
izlemeye başlamayı düşündüğüm dizi.
Elliot isminde genç bir programcının çağdaş ve kültürel rezonant dram öyküsü konu alınmıs, insanlarla iletişimin zayıf olduğu anti-sosyal br karakter olan Elliot’ın diğer insanlarla iletişim kurabildiği tek yol hacklemek olduğu için yeteneklerini oldukça geliştirmiş ama işler düşündüğü kadar basit degildir bir anda kendisini Amerikanın gizli yer altı siber savunmacılarının içerisinde bulur.

Kesinlikle izlenmesi gerekenlerden birisidir.
bu akşam itibariyle 4. bölüm devirdim. lan izlemeyeli başladı beri bana fena halde daha önce izlediğim bir şeyi hatırlatıyor düşünüyorum düşünüyorum yok en sonunda buldum bildiğin Dexter ya la bu.
tamam senaryo, hikaye bakımından alakası bile yok ama bu dizi buram buram Dexter kokuyor hafız.
ergenlerin yeni allahı. izlemedim nasıl bir şey bilmiyorum da, ne kadar liseli varsa kapak fotoğrafı yapmış, repliklerini falan paylaşmış. klasik toplum eleştirisi gibi geldi, güzel bir şeye benziyor.
Ruh hastası çift olan Tyrell ve Joanna karakterlerinin kendi aralarındaki konuştukları diller sanırım isveççe ve Danca. Çünkü Tyrell'ı canlandıran Martin Wallström isveçlidir. Joanna'yı canlandıran ve afet gibi bir kadın olan Stephanie Corneliussen ablamız ise Danimarkalıdır. Çözdüm...
izlemeyin, izlettirmeyin. teknoloji kullananların bünyesini alt üst eden dizidir. epik bir dizidir bana göre.
beklediğim gibi devam etmeyen vasat dizi.
dizi yaz sezonu dizisidir. bu yüzden ikinci sezon haziran 2016'nın başlarında yayınlanıp tekrar eylül gibi sezon finaline girecektir.
--spoiler--
Ilk bölümünün psikolog sahnesi tam bir muazzamken, orta bölümlerde bu güzelliği bozuyor. Neyse ki sonlara doğru topluyor yeniden durumu. Dizi baya çalıntı bir dizi. Oradan buradan toplanmış, öylece karıştırılmış ama bu kötü bir dizi yapmıyor bu özelliği onu. Beğenerek izledim, uzatmaya gerek yok. Tavsiye ederim.
--spoiler--
namı diğer efsosağyiti.
Sürekli eski bölümlerini izleyip izleyip durduğum dizi.
güzel bir dizidir. ama bu kadar yani. sitarbaksta muhabbeti mi döndü noldu anlamadim ki bu kadar popüler oldu.
bu gece düzenlenen altın küre ödül töreninde en iyi dizi ödülünü game of thrones'un önünde almayı başarmıştır.
önceki yıl da breaking bad almıştı.
got'Un popüler kültür öğesi olması ödülden uzaklaştırıyor...

bu arada mr robot izlemediyseniz izleyin, aktif diziler içinde en iyisi.