bugün

Annesine bak, hala annesini al…

Güzel kız da, şanssız…
anasına benziyo taş gibi ikiside.
görsel
Ruhun mu ateş, yoksa o gözler mi alevden!

Şu hatuna tav oluyorum. Keşke benim sevgilim olsaydı. Birlikte köyde fındık toplardık..
(bkz: deren talu) ile kapışır.
Ben böyle olsaydım götüm kalkardı açıkçası.

Ama nefessiz verilir be.

Alexis knapp in esmer hali.

Offffff offffffff ovvvvvvvv.

iyi değilim ben bu saatlerde.
Basılır.
Yaw sen evli değil misin mq.

Ne bunlar şimdi.

Heteroların ahlaki işte. Naparsin.

Yazık...
Bence anasına bak sonra yine anasını al.
fıstık gibi çıtır bir fıstıktır. deva partisinden aday olsa oyumu devaya veririm.

görsel
Moralimi bozdunuz. Hayalimdeki kız hakkında düzgün yorum yapsanıza ya..
Hiç monica ya benzemeyen çıtı pıtı bir kız. Bence bu monica nin kızı değil. Bir dna yapılması şart. Garip.
görsel
Deva cassel.

Anasını alamadım bari kızını alaydım ya.
Tam benimle köyde fındık toplayacak kız. Of off...
Anası büyük bir balondur, ama kızının gideri varmış, gerçi bizim kızlarında hakkını yememek lazım, herhangi bir caddede yürüdüğüm zaman ikisinden' de daha güzelini daha havalısına rastlayacağım kesin.
Güzel, ama avrupa’da emsali çok var.
Kendisi gibi kütür kütür kızdır.
armut dibine düşer ata sözümüzün canlı örneği. atalarımız boşuna dememiş "anasına bak, kızını al" diye...

unutmadan; zeka ve akıl üzerinde genler yaşa göre etki ediyor. monica yengeniz hukuk okuyacak kadar akıl ve zekaya sahip biri ama çocuğuna yapmış olduğu gen aktarımında bu genlerin akıl ve zeka üzerinde etkisini görmek istiyorsa çevre faktörünü unutmamalı.

gen aktarımında sonraki nesillerde belirgin olarak ortalama %20-30 oranında akıl ile gen bağı olsa da aklı şekillendiren işlevsel hale koyan zeka %75 oranında çevre aile eğitim ve öğretimle alakalı olmakta.
çocuk yaşta genetik olarak akıl-zeka %20 etki etse de yetişkin bireyde akıl-zeka çevre eğitim aile öğretim ile genlerin akıl zeka üzerinde etkisi %50'ye çıkmakta.
ortalama bir türk kızı kendisinden kat be kat güzeldir evet.
Cık ya bir Monica nın gençliği değil. Monica başka bir şeydi. Çeperimize vurdu geçti.
fena değil. daha 18. yalanuz monikada yaşlanmış emenike.
Anasının yaşındaki haline hiçbir zaman ulaşamaz. Bakın herkes güzel ve yakışıklı olurlar. Lakin bazan yakışıklı ve öylesine güzeller vardır ki, döneme damga vururlar.

Kızı, bizim Ayşe'den Fatma'dan güzel değil.

Ha diz böylesi Ayşe Fatma görmedinizse, bilmem.
18'i doldurduğuna göre artık istediğimiz yorum yazabiliriz, ama yine de 50 yaşındaki osuruklar için aşırı genç.
bir monica belluca hayranı olarak arada kaldığım versustur...

görsel
pek güzel gelmedi bana.
allah günah yazmasın.
insta dan takip ediyorum

Anasına bakıp kızını takip ediyoruz ehehe.
görsel
Kendisi gibi taş..